Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Bayanlarda Kızlık Kontrolü Nedir ?

Kızlık kontrolü ülkemizde bayanlar tarafından çok fazla yaptırılan muayenelerden biridir. Bu muayenenin yaptırılmasının tabii ki de bir sebebi vardır. En bilinen sebeplerinden biri: bayanların bakire olup olmadığını öğrenmektir. Bakirelik erkekler tarafından en çok önem verilen konulardan biridir. Bukızlık kontrolü yüzden evleneceği bayanların bakire olmasını isterler yani kısacası başka hiç kimse ile ilişkiye girmemiş olması gerekir. Daha önce ise bayanların kızlık zarı dediğimiz yapı hasar gördüğü için bu zarı diktirmek isterler. Bunun için başvurdukları kızlık zarı dikimi operasyonları vardır. Kızlık zarı dikimi fiyatları ve operasyonları hakkında detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret ediniz.

Kızlık zarı için bayanların en hassas noktaları diyebiliriz. Hassas nokta dememizin sebebi; bu zar bir yönden bayanların bekaretini temsil etmektedir ve bundan dolayı iyi korunur. Diğer yönden ise vajinanın içinde bulunan bu zar hassas ve esnek olduğundan dolayı hemen yırtılır. Bayanlar her zaman bunun için kızlık kontrolü yaptırırlar. Daha detaylı bilgiler için makalenin geri kalanını okumanızı tavsiye ederiz.

Kızlık Kontrolü Nasıl Yapılmaktadır

Kızlık kontrolü sonucunda bayanların başvurduğu ilk yol hastanelerde ve özel kliniklerde ki kızlık zarı dikimi ameliyatlarıdır. Bu ameliyatlar sadece bazı kliniklerde gerçekleştirilir ve ücretleri çok pahalıdır. Bunu yaptıramayan bayanlar diğer yöntemi tercih ederler.

Bayanlar ameliyat yerine daha pratik yöntem olan yapay kızlık zarını tercih ederler. Bu yapay zarın fiyatı sadece 199 TL’dir ve kullanımı da bir o kadar basittir.

Yapay Kızlık Zarı Ürünü

Yapay kızlık zarı dediğimiz ürünün yapısı çok küçüktür. Neredeyse tırnak boyutunda olan bu yapay zar cinsel ilişkiye girmeden hemen önce kullanılır. Bu ürünün içinde kırmızı renkli kana benzeyen sıvı vardır. İlişki esnasında ise bu sıvıyı akıtır. Kızlık kontrolü yapıldığında asla farkına varılmaz.

Yapay Kızlık Zarını Satın Almak İstiyorum

Kızlık kontrolü yapıldığında farkına varılmayan ve bu zarın birebir yerini tutan yapay kızlık zarının satışı aşağıda belirttiğimiz internet sitesinden ve müşteri danışma hattından yapılmaktadır.

www.bekaretzari.com

Müşteri danışma hattı günün her saatinde aktiftir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

2 Yorum

Yorum Ekle
  1. Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve özel bir muayenehanede 75 tl ye kontrol yaptırdım. Bozulmuş dediler. Evlenmeyi düşünüyorum şuanda da yapay zardan sipariş veicem çünkü dikimden çok korkuyorum nolur yardım edin.

    1. Saliha Hanım isterseniz bana canlık destekten yazabilir ve ekranda bulunan numaralardan operatör arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica