Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Kizlik Muayenesi Fiyati Nedir?

Bakirelik muayenesi son zamanlarda ülkemizde bayanlar için yapılan işlemlerden biridir. Bunun nedeni bayanların bakire olup olmadığını öğrenmek ve bakire değilse bu durumu düzeltmektir. Bayanlarda bakirelik durumu ciddiyetle karşılanır ve kadınlara büyük baskı yapılmaktadır. Bekaretini kaybedenkizlik muayenesi fiyati bayanlar ise bu baskılardan korktuğu için bu zarı tekrar tedavi ettirmek isterler. Kizlik muayenesi fiyati nedir? Ne kadardır? Kızlık zarı dikimi fiyatları ve operasyonları hakkında detaylı bilgi için 0850 840 7899 numarayı arayınız.

Kızlık zarı dediğimiz yapı bayanlarda bekâreti temsil eder ve bu zar yırtıldığında kızlık kanı dediğimiz sıvı akar. Bu kan aktığı zaman bu zar yırtılmış demektir. Evlilik dönemlerinde bu sorunları yaşamak istemeyen bayanlar kızlık zarı dikimi yaptırmak isterler. Bu dikim sayesinde kızlık zarı eski haline gelir. Burada en çok merak edilen kizlik muayenesi fiyati dir.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılıyor

Artık bu zamanda bekaret diktirmek oldukça kolaydır. İlk olarak bayanlar diktirmek için ameliyatı tercih ederler. Kızlık zarı dikimi ameliyatı en bilindik yollardan birisi olduğu için çok tercih edilir fakat ücretlerinden dolayı çoğu bayan yaptıramamaktadır. Çünkü kizlik muayenesi fiyati çok yüksektir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı yerinde tercih edilen diğer alternatif yol yapay kızlık zarıdır. Yapay kızlık zarı ameliyata gerek duyulmadan sadece 1 dakika içerisinde uygulanabilen bir üründür. Bu ürünün tercih edilmesinin nedeni ücretidir.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay kızlık zarı kullanımı pratik olan bir üründür. Bu yapay zar sadece cinsel ilişki öncesinde vajinaya yerleştirilir. Bu ürün yırtılan kızlık zarının yerine yerleştirildiği için onu birebir temsil eder. Küçük tüpe benzer bir yapısı olduğu için ilişkide yapay kan akıtır. Kızlık zarı ameliyatı yerine kullanılan bu ürün sadece 199 TL’dir. Bu ürün sayesinde kizlik muayenesi fiyati ödemenize asla gerek kalmaz.

Yapay Kızlık Zarını Satın Alın

Yapay kızlık zarı aşağıda verdiğimiz internet sitesinden ve müşteri destek hattı olan telefon numaralarından satılmaktadır. Her iki seçeneği de güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

www.bekaretzari.com

Müşteri danışma hattı günün her saatinde aktiftir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Kizlik muayenesi fiyati kuruma göre değişmektedir. Bunun için numaralarımızı arayınız.

1 Yorum

Yorum Ekle
  1. Geçen sene bir araştıma yapmıştım. Kızlık zarı muayenesi için bir İstanbul da özel hastane 150₺ ücret istedi ayrıca kızlık zarı diktirmekte 5000-6000 ₺ arasında değişiyormuş. Çok para istiyolar acaba bende yapay zar alsam kullanabilir miyim herkes çok memnun kalmıs bende almak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica