Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık zarı dikimiKızlık zarı dikimi Ankara başta olmak üzere, Türkiye’de , İstanbul , İzmir , Konya , Gaziantep , Adana,Diyarbakır,Trabzon,Bursa gibi büyük illerde yapılmaktadır.  Kızlık zarı dikimi için bayan müşteriler genelde çekindikleri için araştırmalarını internet üzerinden yapmaktalardır. Fakat son zamanlarda Yapay Kızlık Zarı’nın çıkmasıyla birlikte kızlık zarı dikimi yavaş yavaş tarih olmaktadır. Yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgiyi şuan bulunduğunuz sitemiz üzerinden veya 0850 840 78 99 numaralı telefonumuz üzerinden alabilirsiniz.

Kızlık zarı yani hymen; özellikle müslüman ülkelerde ve daha az oranda batılı ülkelerde inançlar ve sosyokültürel açıdan oldukça önemli bir tabudur. Bundan dolayı kızlık zarı yırtılan bayanlar bu konuyu oldukça önemsemekte ve de kızlık zarı tamiri talep etmektedirler. Ankara’da ve yukarıdaki bahsettiğimiz birçok büyük şehirde uzman doktorlar kızlık zarı dikimi için hizmet vermektedirler.

Kızlık zarı dikimi Ankara İstanbul , İzmir , Konya , Gaziantep , Adana,Diyarbakır,Trabzon,Bursa ve diğer büyük illerde gizlilik prensibi ön planda olarak gerçekleştirilmektedir.

Dicle Üniversitesi Estetik Plastik Cerrahi Bölümü kurucusu Doç. Dr. İbrahim Aşkar, kızlık zarı tamiriyle ilgili olarak tecrübelerini şu şekilde anlatmış :

Cetad yaptığı araştırmalar sonucunda Türkiye’de her 10 kişiden 1 tanesinin kızlık zarını dikilmesini önerdiğini göstermiş. Doğuda da bunlar yaygın ve dikimler yapılmakta. Ancak emin bir şekilde rakam vermek mümkün değil…Kızlık zarı bir işlemin tabu gibi düşünüldüğü için resmi kayıt alınmıyor veya farklı isimlerle kayıt ediliyor. Bekaretin önemli olduğu şehirlerde daha fazla rağbet görüyor.Evlenmeden önce yaşanan ilişkilerden sonra evlenme esnasında diktirmek ve ilişkilerini korumak isteyenlerde mevcut.

Ancak 18 yaşına girmemiş bayanlarda kızlık zarı dikimi yasak.Resmi olarak yapılamıyor.Bayanların 18 yaş üzeri ve aileleri ile beraber gelmeleri gereklidir. Habersiz gelmek ve kızlık zarı dikimi yapılması sağlıklı bir işlem değildir.Yanınızda bir kişi olması gerekmektedir.Her operasyonda olduğu gibi kızlık zarı dikimi ameliyatında da risk mevcuttur.O yüzden biri yada annesiyle gelenler daha çok…

Doktorların bu kızlık zarı dikimlerini geri çevirmelerine hakları olamaz.Kişilerin zorluklarla gelmesinden dolayı belkide son umudu olacağından doktorlar hastalara birşey sormazlar.

Kızlık zarı dikiminde  2 tür yöntem vardır. Birinci yöntem dikiş atılarak yapılır ve vajinada daraltma olur.Kızlık zarı dikimi gerdeğe girmeden bir iki gün öncesinde yapılmalıdır.İkinci kızlık zarı dikimi yöntemi ise de daha zor bir ameliyattır.Doku alınır ve yama yapılır kişiye göre de değişir.Ortalama olarak da yarım saat kadar yada on dakikada sürebiliyor.Kızlık Zarı Ameliyatında lokal anestezi ile uygulanmaktadır.

İlişkiye ne zaman girecekse yada lazım ise ona göre kızlık zarı dikimi ameliyatı yöntemi uygulanır. Vajina daraltma işlemi birkaç gün öncesinde yapılmalıdır.Yani nikahtan 3 gün önce gelmeler lazımdır.Kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep diye de bilinen ameliyat ise birkaç sene öncede yaptırabilir.

İşlem başarılı olmadıysa kişiden başkası anlamaz.Fark etmek pek de mümkün olmaz.

Bu açıklamalar kızlık zarı dikimi ile ilgili yapılmıştır. Fakat baştan da belirttiğimiz gibi yapay kızlık zarı ile bekaret tapularını yıkmak hem daha kolay hemde yaklaşık %95 oranında daha ucuz. Yapay kızlık zarı ( bekaret hapı ) ile ilgili bilgiye sitemizden , canlı destek operatörlerimizden veya 0850 840 78 99 numaralı telefon destek ve bilgi operatörlerimizden ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Ekle
  1. yapay kızlık zarı ne demektır lutfen bana yardımcı olur musunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica