kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Türkiye’de kızlık zarı dikimi fiyatı en çok sorulardan birisi olmaya başladı. 2017 yılı verilerine göre her 10 kadından en az 1 tanesinin kızlık zarı dikimi yaptırdığını bilmekteyiz. Bazı bayanlarda, kızlık zarı dikimi ücretinin fazla olmasından dolayı alternatif ürün yapay kızlık zarını tercih etmektedirler.

Kızlık zarı diktiren bayanlar ilk gecede kanama garantisi alamayabiliyor, bu tamamen operasyonu yapacak doktorun tecrübesine bağlı bir durumdur çünkü %100 kanama garantisi verebilecek Jinekolog sayısı ülkemizde neredeyse yok denecek kadar azdır. Yeniden onarılan kızlık zarı çift katlı flep yöntemi ile de onarılsa, kanama oranı yüzde 90 diyebiliriz. Yüzde yüz kanama garantisi veren uzman kadın doğum uzmanları da bir hayli el yakacak ücretleri talep etmektedirler.

kızlık-zarı-dikimi-fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatına en çok talep oluşturan illerimiz;

 • Ankara
 • Adana
 • Kayseri
 • Antalya
 • Van
 • Trabzon
 • Diyarbakır
 • Kahramanmaraş
 • Mardin
 • İstanbul
 • İzmir
 • Mersin

Kızlık zarı dikimi fiyatı ankara

Bekaret onarımı konusunda Ankara ilimiz Türkiye en çok kızlık zarı diken şehrimizdir. Kızlık zarı tamiri, onarımı ve yenilemesini aynı anlamda kullanılan değişik tabirlerdir. Kızlık zarının yırtılması sonucunda meydana gelen kızlık zarı kanaması, kadının bekaretini kaybettiği manasına gelir. Evlilikten önce yitirilen bekaretler için tekrardan kızlık zarı dikimi operasyonu yapılmaktadır, fiyatları da yapılan illere göre değişiklik göstermektedir. Özellikle operasyonun en çok yapıldığı başkentimizde kızlık zarı dikimi fiyatı 4000 bin TL ile 6000 TL arasındadır. Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara, en yüksek ücretleri talep etse bile ulaşım açısından Türkiye’nin her bölgesine yakın olmasıyla sebebiyle en çok rağbet gören illerimiz arasında 1.sıradadır. Türkiye genelinde ise yaptığımız fiyat araştırmaları sonucunda kızlık zarı onarımının güncel fiyatları şu şekildedir;

 • Kızlık zarı dikimi fiyatı adana: Özel Metro Hastanesi 3750 TL.
 • Kızlık zarı dikimi fiyatı kayseri: Memorial Kayseri Hastanesi 4000 TL.
 • Kızlık zarı dikimi fiyatı van : Muradiye Hastanesi 3500 TL.
 • Kızlık zarı dikimi fiyatı trabzon: Medical Park Trabzon Hastanesi 4500 TL.
 • Kızlık zarı dikimi fiyatı antalya: Özel Anadolu Hastanesi 3800 TL.
 • Kızlık zarı dikimi fiyatı izmir: Kordon Kadın Doğum Merkezi: 5500 TL.

Bozulmuş kızlık zarının yeniden tamir etmek ve bakire olarak hayatınıza devam etmenin bedeli yüksektir çünkü, bu operasyonda yapılan teknikte çift katlı flep yöntemi ve vajina daraltma işlemi uygulanmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikiminin günü ve zamanı belli olmaksızın yapılabilir, geçici kızlık zarı dikimi gibi düğün arefesinden önce yapılması zorunlu değildir. Bir kere yaptırdığınız zaman ömür boyu bakire olarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Hayatınızda riske yer vermek istemiyorsanız en ucuz kalıcı kızlık zarı dikimini adana ilimizde yaptırabilirsiniz.

kızlık-zarı-dikimi-fiyatı

Özel hastanelerde kızlık zarı dikimi fiyatı nedir?

Kızlık zarı diktiren bayanlar genel olarak bu cerrahi operasyonları özel hastanelerde yaptırmaktadır çünkü, devlet hastanelerinde kızlık zarı tamiri yapılmamaktadır. Ülkemizde neredeyse her il de özel hastaneler mevcuttur ancak, her özel hastane bekaret onarımını yapmaz ve etik görmez. Kızlık zarı dikimi yapan özel hastanelerde ise fiyatlar, hastanenin kalitesine göre ve tecrübesi doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır.

Günümüzde kızlık zarı dikimi antalya fiyatı diye araştırma yaptığımızda en uygun bekaret onarımı yapan hastanenin bizden 3500 TL ücret istediğini belirtmek istiyoruz. Tabi bu fiyatlar ilden ile göre değişiklik gösterebilir. Mesela kızlık zarı dikimi fiyatı adana, kayseri, van ve trabzon gibi illerde Antalya ve Ankara’ya göre daha az rağbet gördüğü için daha uygun olabilmektedir.

Kalıcı flep yöntemi fiyatı nedir ?

Flep yöntemi olarak bilinen en etkili kızlık zarı dikimidir. Evlilik öncesi cinsel ilişki yaşanması sonucunda kızlık zarının bozulması gerçekleşir. Genç yaşlarda yapılan hatalar sonucunda pişmanlık ve utanma hissi duyan bayanlar, ilerleyen zamanlarda evlilik hayalleri bile kuramayacak hale gelirler. Toplumsal baskı ve eşinin bakire olmadığı öğrenmesi sonucunda istemeyen birisi olacağını düşünmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ile artık kadınların eski bekaretlerine kavuşmaları son derece kolay hale gelmiştir. 18 yaşını doldurmuş her kadın istediği özel hastanede kızlık dikimi operasyonunu geçirebilir.

Her kadın öncelikle bu operasyondan faydalanabilir. Kalıcı kızlık zarı tamiri günümüzde genel veya lokal anestezi eşliğinde yapılmaktadır. Evlilikten 6 ay önce yapılması şart olan ameliyattır. Vajinal bölgedeki duvarlardan alınan yeni dokular, vajina duvarının üstünden dikilmeye başlanır. Böylelikle asılma işlemi yapılmış olur. Aynı doku, vajinanın yan duvarlarına da tutturulur. Bir anlamda vajinadan alınan parça, tıpkı bir perde şeklinde vajina duvarlarına gerilir. Burada ki amaç cinsel birleşme sırasında kanamanın gerçekleşmesidir. Bu yöntemle kanama meydana gelir.

kızlık-zarı-dikimi-fiyatı

Her ilde kızlık zarı dikimi fiyatı farklı mıdır?

Bekaret onarımı olarak adlandırılan operasyonlar sadece özel hastanelerde yapılmaktadır. Sosyal güvence kapsamına kesinlikle girmez. Genel olarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol illerde yapılan bu operasyonların fiyat aralıkları, 2018 kızlık zarı dikim fiyatları şu şekildedir;

 • Kalıcı Kızlık Zarı Dikim Fiyatı: 4000-5500 TL arasında yer almakta olup
 • Geçici Kızlık Zarı Dikim Fiyatı: 3000-4000 TL civarında değişiklik göstermektedir.

kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2018 yılında alınan bilgilere göre oldukça artacağı öğrenilmiştir. Kızlık zarı dikimlerinde artık Lazer teknolojisi kullanılmaya başlanmıştır. Lazerle kızlık zarı dikimi ile artık 15-20 dakika içerisinde ameliyat tamamlanabilecektir. Her özel hastanede yapılması beklenen bu ameliyatın fiyatı ise 7000 TL olarak beklenmektedir. Lazerle kızlık zarı ameliyatının ortaya çıkması diğer yöntemlerinde ücretlerine zam yapılması beklenmektedir. 2018 yılında tahmin edilen kızlık zarı dikimi fiyatı şu şekildedir;

 • Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: 4500- 6000 TL
 • Geçici Kızlık Zarı Dikimi: 3500-4000 TL
 • Lazerle Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: 7000-8500 TL arasında olması beklenmektedir.

Bekaret onarımı hangi illerde yapılmaktadır ?

Kızlık zarı dikimi fiyatı Türkiye’nin sadece belirli illerinde kızlık zarı dikimi ameliyatı yapılmaktadır. 2017 yılında en çok kızlık zarı dikimi ameliyatı büyükşehir olarak nitelendirdiğimiz illerde yapılmıştır. En çok kızlık zarı dikimi yapan 10 il şu şekildedir;

 1. İstanbul
 2. Ankara
 3. İzmir
 4. Bursa
 5. Antalya
 6. Adana
 7. Konya
 8. Muğla
 9. Gaziantep
 10. Mardin

Kızlık zarı dikimi ücretini bulamayan kızlar maalesef ülkemizde yabancı kişiler ile cinsel ilişkiler yaşayarak para toplama eğilimi göstermektedirler. Bu ciddi ücretleri bulamayan ve kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlar için Japonya’da üretilen ve Türkiye’de 15.000 civarında müşterisi olan yapay kızlık zarı bulunmaktadır. 09,07.2012 tarihi itibariyle Türkiye satış fiyatı 199 TL olan yapay kızlık zarı, bayanların ilk gecelerini atlatmaları için en kolay ve ucuz yönden çıkış yolu olmuştur.

Sonuç olarak ; Yapay kızlık zarı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için sitemizin yukarıdaki menülerini gezebilir 0850 840 78 99 operatörlerimize ulaşabilir veya canlı destek operatörlerimiz ile sitemiz üzerinden görüşebilirsiniz.

Özet olarak kızlık zarı dikimi fiyatı;

Bütçesi kalıcı veya geçici kızlık zarına yeterli olmayanlar için ise Japon lar başta olmak üzere , Çin ve Alman firmaları yapay kızlık zarının üretimine başlamışlardır. Yapay kızlık zarı diye tabir edilen fitil benzeri ürün ile bayanların ilk gecelerinde yapay bir kan getirerek kızlık zarı dikimine gerek kalmadan ameliyatsız ve ucuz bir maliyet ile bekaret sorununa çözüm sundular. İlk üreten Japon firması sonrası üreten Alman ve Çin malı yapay kızlık zarının boyalarının yapıştığı yerden çıkmamasından dolayı kullananlar memnun kalmadı fakat Japon Malı kızlık zarı başarılı bir şekilde hayat kurtarmaya devam etmektedir.

Son zamanlarda İnternet üzerinden yapılan aramalarda kızlık zarı dikimi ücretleri ile ilgili araştırma yapıldığını gördük ve kızlık zarı dikimi düşünen bayanlar için bunu araştırdık. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise (  Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi ) Büyük şehirlerde 3500 TL civarındayken , Kahramanmaraş, Gaziantep, Sivas, Trabzon, Samsun gibi şehirlerde 4500 TL’den aşağıya yapılmamaktadır.

Kızlık zarı dikimi ücretleri her ilde farklılık göstermektedir. Bunun başlıca sebepleri arasında bekaret onarımı yapan hastaneleri kalitesi ve doktorun tecrübesi ön görülmektedir. Bekaret zarı dikimini yapan her doktoru kendine ait yöntemleri olduğu için bu operasyonun fiyat aralığı 3000-8000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kızlık zarı dikimi ücreti yapılan yönteme göre belirlenmektedir. Kalıcı(ömür boyu) bir dikim istiyorsanız en aşağı 3 bin Türk lirasını gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ancak benim düğünü çok kaldı ve bir an önce eski bekaretime kavuşmak istiyorum gerdek gecesini sorunsuz atlatmak hayalim diyorsanız, 2500 TL gibi bir ücretle geçici kızlık zarı onarımı operasyonunu tercih edebilirsiniz. Son olarak da sizlere önerebileceğimiz bir yöntemde yapay kızlık zarıdır. Bu yöntemde sadece 199 TL ödeyerek kısa süreliğine bakire olabilirsiniz. Son yıllarda kızlık zarı dikimi fiyatları artmasına yönelik Japon malı yapay kızlık zarına rağbet artmaktadır. Ürününün kullanımı hakkında detaylı bilgi istiyorsanız, yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

14 Comments

Add a Comment
 1. ne yapavagımı bilmiyorum lütfen yardım edin cok zor durumdayım 🙁

  1. 0546 4400400 numaralı operatör arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

 2. kızlık zarı dikimine kesinlikle hiç herek yok ben yapay kızlık zarı kullanarak ilk gecemi çok rahat bir şekilde atlattım. Uzun süre araştırdım dikim ameliyatlarını fakat yeterli param olmadığı için bana bir hayal gibiydi. Ala yapay kızlık zarı gerekten çok mükemmel bir ürün mucize gibi birşey.

 3. kızlık zarı dikimi bence çok pahalı, maliyeti bilindiği gibi 50 TL’yi bulmazken doktorlar bizim mağduriyetimizi fırsata çevirip 3000 TL’ye yakın para istiyorlar. Bence aldıkları para helal değil bu bizim gibi zor duruma düşenleri fırsata çevirmekten başka bir şey değildir bence.

  1. Fikriye helal değil mi? Sen çok yaşa e mi:))) La yediğiniz halt helal mi ki tamir ettirirken helal haram diyosun:DD YAnlış anlama özel hayatın seni ilgilendirir de helal haramı katman komik geldi:D

 4. Kızlı zarı dikimi fiyatları çok pahalı bende bu yüzden mecburen yapay kızlı zarını kullanmak zorunda kaldım fakat iyiki de kullanmışım boşuna o kadar para vermemişim.

 5. Bu rakamlar ve fiyatlar gercekten cok pahalı ya biz nasıl kurtulacağız bu bekaret sorunundan.

  1. Melike hanım yapay kızlık zarını kullanarak bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz ekranda ki numaralarımızdan veya canlı destek bölümünden bizlere ulaşım sağlayarak, yardım alabilirsiniz.

 6. kızlık zarı dikimi fiyatı oldukça pahalı ya. Ben kayseride kızlık zarı dikimine gittim benden 4000 TL para istediler ayrıca kanama garantiside %100 değil. %95. Kızlık zarı dikildikten sonra kesin kanama garantisi veren yerler neresi var önererir misiniz?

 7. 6 aydır kızlık zarı dikimi fiyatını araştırıyorum, sitenizde en açıklayıcı fiyatları buldum öncelikle teşekkür ederim. Kızlık zarı dikimi fiyatlarına da gelince neden bu kadar fazla ücret istiyorlar anlamış değilim ya. Kızlar bildiğiniz ucuza kızlık zarı dikimi yapan yerler var mı ? Ya da yapay kızlık zarı diye çıkan ürünü mü denesek? ne dersiniz ?

 8. Kızlık zarı dikimi fiyatları tamam güzel olarak her ilde belirtilmiş ama ben burdur da yaşıyorum ve sanırım burada bekaret onarımı yapan hastaneler neredeyse hiç yok diyebilirim. Ben kızlık zarımı diktirmek için şimdi Antalya ya mı gideceğim? Antalya kızlık zarı dikimi ücretleri de oldukça pahalı ya. Bir şey soracağım böyle fazla para istemeyen ve küçük illerde olan doktorlar oluyor ya ucuza kızlık zarı dikimi yapan onlardan tanıdığı olan yok mu hiç?

 9. Kızlık zarı dikimi ücretleri neden bu kadar pahalı ya. Yapay kızlık zarı kullanmayı düşünüyorum arkadaşlar. Aranızda kullanan varsa yada deneyim tecrübeleri anlatır mısınız. İlk ilişki de mutlaka kan gelir mi kızlık zarı bozulduğunda olduğu gibi. Yoksa vajina içerisine yapay zar mı yerleşriyoruz gerçek kan mı geliyor.

 10. Merhaba, ben İstanbul’da yaşıyorum ve bekaretimi kaybettim. Kızlık zarı ameliyatı yaptırarak yeniden kız olmak istiyorum. Avrupa yakasında en ucuz kızlık zarı dikimi yapan hangi doktorlar var ve fiyatları ne kadar acaba ?

  1. Canım kızlık zarı dikiminin fiyatlarının el yakıcı olması sebebiyle alternatif ürün yapay kızlık zarını Japonya’dan getirtiyorum. Dilersen http://www.bekarethapi.com sitesinden bakabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. © 2018 BekaretHapı