kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

kızlık zarı dikimi Türkiye’de Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı en çok sorulardan birisi olmaya başladı. Halk arasındaki söylentilere göre her 10 kadından 1 tanesinin kızlık zarı dikimi yaptırdığı veya yapay kızlık zarı kullandığı söylentiler arasındadır. Yapay kızlık zarı satan sitelere ve kızlık zarı dikimi gerçekleştiren muayenehanelere olan ilgi de bunu doğrular niteliktedir.

Kültür, din ve toplumsal faaliyetlerden dolayı ülkemizde bekaret zarına çok önem veren Türkler, her şeyde olduğu gibi kızlık dikimi ve yapay kızlık zarı fiyatını ilaveten merak etmektedirler. İnternet’te olan bilgilere göre kızlık zarı dikiminin her bölgemizde farklı olduğunu görmekteyiz. Kızlık zarı dikimi ile ilgili detaylı sayfamız olan http://www.bekarethapi.com/kizlik-zari-dikimi/845 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kızlık zarı diktirme fiyatlarının en çok merak edildiği şehirler

 • Antalya
 • Konya
 • Diyarbakır
 • Bursa
 • Mardin
 • Çanakkale
 • Tekirdağ
 • Kahramanmaraş
 • Konya
 • Adana
 • Kocaeli
 • Ankara
 • İzmir kızlık zarı dikimleri fiyatları hepsinin farklıdır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi nedir ?

kızlık zarı dikimi Flep yöntemi olarak bilinen en etkili kızlık zarı dikimidir. Evlilik öncesi cinsel ilişki yaşanması sonucunda kızlık zarının bozulması gerçekleşir. Genç yaşlarda yapılan hatalar sonucunda pişmanlık ve utanma hissi duyan bayanlar, ilerleyen zamanlarda evlilik hayalleri bile kuramayacak hale gelirler. Toplumsal baskı ve eşinin bakire olmadığı öğrenmesi sonucunda istemeyen birisi olacağını düşünmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ile artık kadınların eski bekaretlerine kavuşmaları son derece kolay hale gelmiştir. 18 yaşını doldurmuş her kadın istediği özel hastanede kızlık dikimi operasyonunu geçirebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılmaktadır?

Her kadın öncelikle bu operasyondan faydalanabilir. Kalıcı kızlık zarı tamiri günümüzde genel veya lokal anestezi eşliğinde yapılmaktadır. Evlilikten 6 ay önce yapılması şart olan ameliyattır. Vajinal bölgedeki duvarlardan alınan yeni dokular, vajina duvarının üstünden dikilmeye başlanır. Böylelikle asılma işlemi yapılmış olur. Aynı doku, vajinanın yan duvarlarına da tutturulur. Bir anlamda vajinadan alınan parça, tıpkı bir perde şeklinde vajina duvarlarına gerilir. Burada ki amaç cinsel birleşme sırasında kanamanın gerçekleşmesidir. Bu yöntemle kanama meydana gelir.

Geçici Kızlık Zarı Tamiri

Genel olarak acil evlilik düşüncesi ve planı olan bayanlar için geçerlidir. Kalıcı kızlık tamirinde olduğu gibi lokal anestezi uygulanır ancak burada vajina duvarları kendinden eriyen hızlı dikişlerle birleştirilir. Düğünden 10 gün önce yapılması zorunludur. 7 gün içerisinde dokularda kan birikmeye başlanır. 3 gün içerisinde de ilişkiye girildiği takdirde, kanamanın etkisiyle bakire görüntüsü verilir.

kızlık zarı dikimi

2018 Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Bekaret onarımı olarak adlandırılan operasyonlar sadece özel hastanelerde yapılmaktadır. Sosyal güvence kapsamına kesinlikle girmez. Genel olarak İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol illerde yapılan bu operasyonların fiyat aralıkları, 2018 kızlık zarı dikim fiyatları şu şekildedir;

 • Kalıcı Kızlık Zarı Dikim Fiyatı: 4000-5500 TL arasında yer almakta olup
 • Geçici Kızlık Zarı Dikim Fiyatı: 3000-4000 TL civarında değişiklik göstermektedir.

Yapay Kızlık Zarı Nedir Ve Nasıl Kullanılır ?

Bütçesi kalıcı veya geçici kızlık zarına yeterli olmayanlar için ise Japon lar başta olmak üzere , Çin ve Alman firmaları yapay kızlık zarının üretimine başlamışlardır. Yapay kızlık zarı diye tabir edilen fitil benzeri ürün ile bayanların ilk gecelerinde yapay bir kan getirerek kızlık zarı dikimine gerek kalmadan ameliyatsız ve ucuz bir maliyet ile bekaret sorununa çözüm sundular. İlk üreten Japon firması sonrası üreten Alman ve Çin malı yapay kızlık zarının boyalarının yapıştığı yerden çıkmamasından dolayı kullananlar memnun kalmadı fakat Japon Malı kızlık zarı başarılı bir şekilde hayat kurtarmaya devam etmektedir.

Alman ve Çin malı kızlık zarı başarılı olmadığı için onlara hiç değinmeyeceğiz. Başarılı sonuçlar alınan ve 1 pakette 2 adet olup ilk ürünü bayanın tek başına test edebildiği Japon Malı yapay kızlık zarını inceleyeceğiz.

Japon malı yapay kızlık zarı fiyatı 199TL.Yapay Kızlık zarı kullanımı hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yapay Kızlık Zarı Siparişi vermek içinde buraya tıklayabilirsiniz.

kızlık zarı dikimi

Son zamanlarda İnternet üzerinden yapılan aramalarda kızlık zarı dikimi ücretleri ile ilgili araştırma yapıldığını gördük ve kızlık zarı dikimi düşünen bayanlar için bunu araştırdık.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi ücreti bölge bölge şehir şehir ve dikim yapılan seçeneğe göre değişiklik göstermektedir. Düğünden bir hafta önce yapılan kızlık zarı diktirme işlemi İstanbul gibi büyük şehirlerde 3000 TL’ye yapılırken, Diyarbakır, Adana, Konya gibi illerde düğünden 7 gün önce yapılan kızlık zarı dikimi fiyatları 2500 TL’den aşağı yapılmamaktadır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise (  Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi ) Büyük şehirlerde 3500 TL civarındayken , Kahramanmaraş, Gaziantep, Sivas, Trabzon, Samsun gibi şehirlerde 4500 TL’den aşağıya yapılmamaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2018 Yılında Ne Kadar Olacak ?

Kızlık Zarı Dikimi FiyatıKızlık zarı dikimi fiyatı 2018 yılında alınan bilgilere göre oldukça artacağı öğrenilmiştir. Kızlık zarı dikimlerinde artık Lazer teknolojisi kullanılmaya başlanmıştır. Lazerle kızlık zarı dikimi ile artık 15-20 dakika içerisinde ameliyat tamamlanabilecektir. Her özel hastanede yapılması beklenen bu ameliyatın fiyatı ise 7000 TL olarak beklenmektedir. Lazerle kızlık zarı ameliyatının ortaya çıkması diğer yöntemlerinde ücretlerine zam yapılması beklenmektedir. 2018 yılında tahmin edilen kızlık zarı dikimi fiyatı şu şekildedir;

 • Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: 4500- 6000 TL
 • Geçici Kızlık Zarı Dikimi: 3500-4000 TL
 • Lazerle Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: 7000-8500 TL arasında olması beklenmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Hangi İllerde Yapılmaktadır ?

Kızlık zarı dikimi fiyatı Türkiye’nin sadece belirli illerinde kızlık zarı dikimi ameliyatı yapılmaktadır. 2017 yılında en çok kızlık zarı dikimi ameliyatı büyükşehir olarak nitelendirdiğimiz illerde yapılmıştır. En çok kızlık zarı dikimi yapan 10 il şu şekildedir;

 1. İstanbul
 2. Ankara
 3. İzmir
 4. Bursa
 5. Antalya
 6. Adana
 7. Konya
 8. Muğla
 9. Çanakkale
 10. Trabzon

Kızlık diktirme işlemine alternatif çözüm nedir?

Kızlık zarı dikimi ücretini bulamayan kızlar maalesef ülkemizde yabancı kişiler ile cinsel ilişkiler yaşayarak para toplama eğilimi göstermektedirler. Bu ciddi ücretleri bulamayan ve kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlar için Japonya’da üretilen ve Türkiye’de 15.000 civarında müşterisi olan yapay kızlık zarı bulunmaktadır. 09,07.2012 tarihi itibariyle Türkiye satış fiyatı 199 TL olan yapay kızlık zarı, bayanların ilk gecelerini atlatmaları için en kolay ve ucuz yönden çıkış yolu olmuştur.

Sonuç olarak ; Yapay kızlık zarı hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için sitemizin yukarıdaki menülerini gezebilir 0850 840 78 99 operatörlerimize ulaşabilir veya canlı destek operatörlerimiz ile sitemiz üzerinden görüşebilirsiniz.

Updated: Şubat 10, 2018 — 1:51 pm

8 Comments

Add a Comment
 1. ne yapavagımı bilmiyorum lütfen yardım edin cok zor durumdayım 🙁

  1. 0546 4400400 numaralı operatör arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

 2. kızlık zarı dikimine kesinlikle hiç herek yok ben yapay kızlık zarı kullanarak ilk gecemi çok rahat bir şekilde atlattım. Uzun süre araştırdım dikim ameliyatlarını fakat yeterli param olmadığı için bana bir hayal gibiydi. Ala yapay kızlık zarı gerekten çok mükemmel bir ürün mucize gibi birşey.

 3. kızlık zarı dikimi bence çok pahalı, maliyeti bilindiği gibi 50 TL’yi bulmazken doktorlar bizim mağduriyetimizi fırsata çevirip 3000 TL’ye yakın para istiyorlar. Bence aldıkları para helal değil bu bizim gibi zor duruma düşenleri fırsata çevirmekten başka bir şey değildir bence.

  1. Fikriye helal değil mi? Sen çok yaşa e mi:))) La yediğiniz halt helal mi ki tamir ettirirken helal haram diyosun:DD YAnlış anlama özel hayatın seni ilgilendirir de helal haramı katman komik geldi:D

 4. Kızlı zarı dikimi fiyatları çok pahalı bende bu yüzden mecburen yapay kızlı zarını kullanmak zorunda kaldım fakat iyiki de kullanmışım boşuna o kadar para vermemişim.

 5. Bu rakamlar ve fiyatlar gercekten cok pahalı ya biz nasıl kurtulacağız bu bekaret sorunundan.

  1. Melike hanım yapay kızlık zarını kullanarak bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz ekranda ki numaralarımızdan veya canlı destek bölümünden bizlere ulaşım sağlayarak, yardım alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. © 2018 BekaretHapı