Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Kaç Para

Kızlık zarı dikimi, bekaretini kaybetmiş bayanlara uygulanan bir ameliyat olup, başarı oranı düşük bir operasyondur. Kızlık zarı dikimi kaç para diye merak eden bayanları fazla bekletmeden kızlık zarı dikimi fiyatlarını yayınlayalım.

  • Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2.500 TL,
  • Kalıcı (Flep yöntemi) kızlık zarı dikimi fiyatı 4.500 TL

Yukarıda kızlık zarı dikimi kaç para sorusuna verdiğimiz cevaplar bulunduğunuz şehre göre değişiklik Kızlık Zarı Dikimigösterebilmektedir. Örneğin Ankara kızlık zarı dikimi fiyatı ile İstanbul kızlık zarı dikimi fiyatları arasında %20’lik fark olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi alternatifi olan ve son zamanlarda büyük ilgi görmeye başlayan yapay kızlık zarı fiyatı ise kızlık zarı ameliyatlarına göre çok daha uygun fiyatlı olarak satılıyor ve başarı oranları da operasyonlara göre daha yüksek görülmekte.

www.bekaretzari.com internet sitesinde satışta olan yapay kızlık zarı ile ameliyat olmadan kısa yoldan bekaretinize kavuşabilirsiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 840 78 99 numaralı telefon operatörlerimiz ile iletişime geçe bilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2015 yılı itibariyle belirttiğimiz gibi 2500-4500 TL arasında değişmektedir. Ayrıca her geçen yıl kızlık zarı dikimi fiyatlarında artışa gidiliyor. 2016 yılı kızlık zarı dikimi fiyatı tahminlerimize göre 3.000-5.000 TL arasında olacaktır.

Bekaretini kaybeden bayanların kızlık zarlarına kavuşmaları için belirttiğimiz gibi 3 yöntem bulunuyor. Bunlar;

  • Yapay kızlık zarı,
  • Flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı,
  • Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatı.

Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatları günü birlik yapıldığı için ülkemizde fazla tercih edilmemektedir.

4 Yorum

Yorum Ekle
  1. Aydında yaşayan genç bir kızım.İki yıldır sürdürdüğüm birlikteliği en sonunda evlilikle sonlandırma kararı aldık sevgilimle.Bir yandan mutlu bir yandan da üzüntülüydüm.Çünkü üniversite zamanından kalma bazı yanlışlarım oldu ve bekaretimi kaybettim.Yakında eşim olacak kişinin bunu bilmemesi gerek ve bu durumum için arayışlara girdim.Kızlık zarı dikimi varmış ama bu da tam olarak çözüm değilmiş.Yüksek fiyat olduğu için bu yolu tercih etmedim çünkü düğün masrafları epey miktar olmuştu.Alternatif olarak bu sitede bulunan ve fiyat olarak cebime uygun orijinal yapay kızlık zarı aldım ve gerçekten memnunum.Beni bu büyük durumdan kurtaran ürüne minnettarım.

  2. Ben olimpiyatlara katılmış professiyonel bir sporcuyum.Engelli koşu atlaması sırasında bekaretimi kaybettim.Bugüne kadar herhangi bir ilişkim olmadı.Fakat eşimi beni bu şekilde kabul etmeyeceğini düşünerek kızlık zarı dikimi yaptırmaya karar verdim.Daha sonra araştırdığımda fiyatlar bütçemi aşacak derecedeydi.Araştırmaları derinleştirdiğimde kızlık zarı dikimininin alternatifi olan yapay kızlık zarıyla karşılaştım.Yapay kızlık zarı, kızlık zarı dikimini tarih edecek kadar kaliteli bir ürünmüş.Bugün siparişi verdim sonuçları buradan paylaşacağım.

  3. 17 yaşında bir öğreciyim.Haftasonları jimnastik kursuna gidiyorum.Geçen hafta esneme hareketleri yaparken fazla mı zorladım ne yaptım kanama geldi ve bekaretimi kaybettim.Bunu aileme izah edemem etsem de inanmazlar zaten.Sorup soruşturdum kızlık zarı dikimi var dediler.Öğrenci olduğumdan yüksek fiyatlara gücüm yetmez.Başka çözümler bulmak zorundaydım.Yapay kızlık zarı adı altında ürüne ulaştım.Fiyat olarak bana daha uygun bir ürün olduğuna karar verdim ve en yakın zamanda sipariş vereceğim.

  4. insanların mağdur olduklarını bildikleri için bu kadar yüksek fiyata yapıyor vicdansızlar. ben sordum istanbulda bir klinikte 10000 bin tl dedi resmen şaka gibi ya. Yapaya kızlık zarını kim bulduysa onlardan allah razı olsun. Kızlar bu ürünü herkese yayıp kızların mağdur olmamasını sağlayalım. Boşuna para tuzaklarına düşmesinler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica