Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Ücreti

Kızlık zarı dikimi ücretiSon zamanlarda Google‘dan yapılan aramalarda kızlık zarı dikimi ücreti nin çok araştırıldığını gördük ve kızlık zarı dikimi düşünen bayanlar için kızlık zarı dikimi ücreti‘ni araştırdık.

Kızlık zarı dikimi ücreti bölge bölge şehir şehir ve dikim yapılan seçeneğe göre değişiklik göstermektedir.Düğünden bir gün önce yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul gibi büyük şehirlerde 900 TL’ye yapılırken , Diyarbakır , Adana, Konya gibi illerde düğünden bir gün önce yapılan kızlık zarı dikimi fiyatları 1250 TL’den aşağı yapılmamaktadır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise (  Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi ) Büyük şehirlerde 3500 TL civarındayken , Kahramamaraş, Gaziantep, Sivas, Trabzon, Samsun gibi şehirlerde 4500 TL’den aşağıya yapılmamaktadır.

Kızlık zarı dikimi ücretini bulamayan kızlar malesef ülkemizde yabancı kişiler ile cinsel ilişkiler yaşayarak para toplama eğilimi göstermektelerdir. Bu ciddi ücretleri bulamayan ve kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlar için Japonya’da üretilen ve Türkiye’de 15.000 civarında müşterisi olan yapay kızlık zarı bulunmaktadır. 09,07.2012 tarihi itibariyle Türkiye satış fiyatı 75 TL olan yapay kızlık zarı, bayanların ilk gecelerini atlatmaları için en kolay ve ucuz yönden çıkış yolu olmuştur.

Yapay kızlık zarı hakkında bilgi almak için sitemizin yukarıdaki menülerini gezebilir telefonla operatörlerimize ulaşabilir veya canlı destek operatörlerimiz ile sitemiz üzerinden görüşebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi, İzmir,İstanbul, Adana,Konya,Eskişehir,Antalya,Kahramanmaraş,Gaziantep, Adana,İstanbul,Trabzon,Rize, Burdur,Isparta gibi illerimizde gerçekleştirilmektedir.

13 Yorum

Yorum Ekle
 1. gaziantep’te hangi hastanede yaptırabiliriz.

  1. Gaziantep kızlık zarı dikimi malesef bulunmuyor yapay kızlık zarı için lütfen 0546 440 0900 numaralı operatör ile iletişime geçiniz.

   1. Mrb ben erkek arkadaşmla iliskiye girdim kızlk zarımı diktirmek istiyorum yapay nasıl oluyor yani.ve ne kadar?

    1. Merhabalar Büşra Hanım,

     Kızlık zarı dikimine gerek kalmadan yapay kızlık zarı ile ameliyatsız bir şekilde bekaretinize yeniden kavuşabilirsiniz. http://www.bekarethapi.com sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 2. yapay kızlık zarı yaptırınca ılıskıye gırdıgımızde ılk kızlık zarı gıbı kanıyor mu

  1. Tabiki Merve Hanım. Ürünümüzün 1 paketi içerisinde 2 adet bulunmakta. Bunun ilk ürünnü partner olmadan tek başınıza test edip zaten net sonucu görüp daha sonra gerçek ilişkiye gönül rahatlığı içerisinde girebiliyorsunuz.

 3. konyada yapılan hastane varmı?

  1. malesef. Fakat konyaya yapay kızlık zarı gönderilmektedir.

 4. Peki bize gönderme şansınız varmı kargo ile

  1. http://www.bekarethapi.com/siparis-formu adresimizden veya 0850 840 78 99 numaralı telefon hattımızdan yapay kızlık zarını sipariş verebilirsiniz Mehmet Bey. kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderim sağlayabiliriz.

   1. Merve hanım size Nasıl ulaşabilirim

    1. Merhabalar sitemizde yer alan canlı destek bölümü üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 5. Kızlık zarı dikimini düşünürken bekaretzari.com sitesi ile tanıştım ve yapay kızlık zarı kullanmak bana daha mantıklı geldi. Test ürünü dün elime ulaştı ve kullandım. Harika bir sonucu var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica