Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarı kullanımı bir çok sitede farklı şekilde anlatılmaktadır. Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi orjinal yapay kızlık zarı satışı yapan sadece www.bekaretzari.com internet sitesi olup, başka site bulunmamaktadır. Bundan dolayı Çin malı yapay kızlık zarı satışı yapan firmaların anlatımlarına itibar etmemenizi rica ediyoruz ve yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sorusunun cevabına geçiyoruz.

Youtube’da yayınlanan video içerisinde yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan yapay kızlık zarı nasıl kullanılır isimli video, orjinal yapay kızlık zarı diskribütörü tarafından yayınlanmış olup, japon malı kızlık zarının kullanımı içindir.

Orjinal yapay kızlık zarı kullanımına uyulduğu zaman %100 sonuç veren başarılı bir üründür. Çin malı sahte ve ucuz yapay kızlık zarlarından aynı etkiyi beklemek sanırım hayal olurdu.

Yapay kızlık zarının 1 paketinin içerisinde 2 adet ürün bulunur. Bunun birisini bayan daha önce tek başına eliyle kendini tatmin etmek suretiyle kullanırken diğer ürünü ise eşi ile birlikte kullanabilir. İlk üründe net sonucu görerek, aklında takılan sorulara da yanıt almış olur.

Yapay kızlık zarı kanı rengi, kızlık kanından ayırt edilemeyecek şekilde aynı olup, kokusunda ise kesinlikle boya kokusu bulunmaz. Rengi, kokusu, kıvamı bakımından kızlık zarından kesinlikle ayırt edilemeyecek şekilde görevini başarı ile tamamlar.

Yapay kızlık zarı ile ilgili aklınıza takılan tüm konuları sitemizde bulunan canlı destek operatörlerimize veya 0850 840 78 99 numaralı telefon operatörlerimize 7/24 iletebilirsiniz.

3 Yorum

Yorum Ekle
  1. Geçen hafta yaşadığım bir olayı anlatacağım, lakin üzücü bir olay.Kuaförde ağdanın verdiği acıyla kendimi kastım ve o esnada kızlığım bozuldu.Çin malı yapay kızlık zarı alıp kulandım hemen sonrasında.Fakat nasıl kullanacağıma ait bir bilgi yazmıyordu.Kulandım fakat bir faydasını göremedim.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine orijinal yapay kızlık zarı aldım ve doğru talimatları uygulayınca sonuçtan memnun kaldım.

  2. Ben http://www.kizlikzaridikimi.xyz sitesinde gezinirken yapay kızlık zarı ile tanıştım. 3 gün önce ulaştı ve test ettim bugün sabah da erkek arkadaşımla girdiğimiz ilişkide kullandım. Hiç fark etmedi. Ayrıca ürünü gizlilik içerisinde gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim hemen ertesi gün elimde oldu.

  3. ben kullandım kızlar öncelikle tecrübemi anlatayım. 2 adet mektup zarfında geldi. 1 tanesini deneme amaçlı kullandım. Gerçekten çok muhteşem bir ürün. ilişkiye girmeden 1 saaat önce vajinama yerleştirdim ve 20 dakika boyunca eşimle ön sevişme yaptım. Benden zevk suları gelmeye başlayınca ilişkiye girdik ve ürün içerde o sıvılarla etkisini göstermeye başladı. Unutmayın ilişkiye girmeden 20 dk sevişin asıl faydası böyle ortaya çıkıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica