Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır diye bir çok bayan merak etmektedir. Ürünümüzün kullanımı sanıldığı kadar zor değildir. Bu yazımızın içerisinde yapay kızlık zarı kullanımı hakkında detaylı bilgilerden bahsedeceğiz.

Yapay kızlık zarı kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için mutlaka telefon operatörlerimizi aşağıdaki numaradan ücretsiz olarak arayınız.

 • 0850 840 78 99

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır ?

Yapay zar kullanılmadan önce vajinal bölgenin kuru olmasına mutlaka dikkat etmeliyiz. Sitemizden siparişini verdiğiniz özel tampon ile genital bölgeyi kurulayarak bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Daha sonra ürünün üzerinde yer alan gümüş renkli jelatini açıyoruz ve katlanmış şekilde yeni bir jelatin bizi karşılıyor. Katlanmış olan jelatini kesinlikle açmamalıyız.

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

Şeffaf renkli jelatinin bir tarafından kırmızı bir yoğunluk olduğunu göreceksiniz. Yoğun olan kızın rahime bakacak şekilde yani önce vajinaya girecek şekilde serçe parmağımız ile 3-4 santimetre içeriye doğru yerleştirmemiz yeterlidir.

Yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra yapay kızlık zarının hazır hale gelme süresi ortalama 20 dakika olarak belirlenmiştir. Belirtilen bu süre geçtikten sonra tek başımıza test edeceksek, elimiz ile kendimizi tatmin edip daha sonra parmak vasıtası ile iç kısıma müdahalede bulunabilirsiniz. Partner ile denenecek ise de ön sevişme süresinin akabinde müdahale edilip sonuç görülebilir.

Vajina Daraltıcı Krem Kullanımı

Şüphe yok ki yapay kızlık zarı vajina daraltıcı krem ile birlikte kullanıldığı zaman daha garanti sonuç vermektedir. Vajinal bölge içerisinde oluşan genişleme kaybolarak ilk günkü haline döneceğinden erkek zorlanma hissedecek ve genişlemeden dolayı anlama ihtimali kalmayacaktır.

Daraltıcı krem 1 ay boyunca düzenli olarak geniltal bölgenin dış çevresine masaj yaparak yedirilmelidir. Bu şekilde kalıcı olarak etki sağlar. Bu kadar uzun vaktimiz yoksa da tek kullanımda 24 saat etki sağlamaktadır. İlişki olacağı günün sabahında uygulamanız yeterli olacaktır.

Önemli Uyarılar

 • Sahte kızlık zarının dayanıklılık süresi 2 saat olarak belirtilmektedir. 20 dakikanın akabinde 120 dakika içerisinde cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.
 • Tek başımıza test ederken bayandan az sıvı geleceğinden dolayı bekleme süresini 20 dakika yerine 60 dakikaya çıkartabilirsiniz.
 • Ön sevişme süresi ne kadar fazla tutulursa ürün o kadar iyi erime yapacak ve güzel sonuç verecektir.
 • Tampon kullanılması firmamız tarafından kesinlikle tavsiye edilmiştir.
 • Son 1 yıl içerisinde birden fazla ilişki olduysa daraltıcı krem kullanımı tavsiye edilmektedir.
 • Kullanımından önce mutlaka operatörlerimizden detaylı kullanım bilgisi almanızı tavsiye ediyoruz.

 

13 Yorum

Yorum Ekle
 1. Kullananlar yardımcı olabilirmi bende sipariş verdim bilgi istyrm lütfenn çok acilll

 2. Azerbaycana gönderiyormusunuz?

  1. Tabi ki Bahar Hanım. Büyün dünya ülkelerine gönderebiliyoruz.

 3. Daraltıcı krem gönderiyor musunuz bu ürünle birlikte sadece 1 defa birlikte olmama rağmen anlaşılacak diye çok korkuyorum

  1. Sipariş sayfasından daraltıcı kremi seçtiğinizde gönderilmektedir Özlem Hanım. 1 defa ilişkiye girdiğinizde genişleme anlaşılmaz olup, kullanmanıza gerek yoktur.

 4. Daha önce ilişkiye girmiştim fakat 5 6 aydır girmiyorum daraltıcı krem almama gerek var mı bir de ilişki sırasında bu jelatinin partner tarafından fark edilme durumu olur mu sonrasında bu jelatin nasıl temizleniyor

  1. Son 1 yıl içerisinde ilişkiye girmiş olan herkese daraltıcı kremi tavsiye ediyoruz Erva Hanım. Jelatin yerleştirildikten sonra eriyip sıvılara kan yoğunluğunu veriyor. Yani içeride katı bir şekilde kalmıyor.

 5. Merhaba iyi akşamlar bende 3 sene önce bir iliski yasadim talihsizlik oldu 2 defa falan girdim ama 3 senedir iliskiye girmedim bu yapay kızlık zarini ne zman yapmam gerekiyor 1 sene sonra falan evlenicem o gün mu yapmam gerekiyor bilgi alabilirmiyim

  1. Yapay kızlık zarı ilişkinin hemen öncesinde yerleştirilen bir üründür. Şimdi alıp 1 yıl saklayıp ilişki esnasında kullanabilirsin. Kullanımı ile ilgili olarak sitemizden veya canlı destek bölümümüzden detaylı bilgi alabilirsin.

 6. Bana bu resimdeki gibi jelatinin içinde gelmedi ama minik bisey geldi ve benim son şansım insallah dediginiz gibi olur

  1. Merhabalar Merve, ürünümüz tırnak büyüklüğünde bir üründür. Daha fazla olması zaten mantığa ters çünkü genital bölge içerisine yerleştiriyorsun. Hiç merak etme zaten test ürününü denediysen sonucu görüp için rahatlamıştır 🙂

 7. Merve hanım daraltıcı krem hakkında bilgi verirmisiniz fiyatı nedir bide sipariş verdiğimde eve gelmesini istemiyorum

  1. Merhabalar Özlem, son 1 yıl içerisinde birden fazla cinsel birlikteliğin olduysa daraltıcı kremi mutlaka tavsiye etmekteyiz. 2017 yılı itibariyle daraltıcı krem fiyatımız 75 TL’dir. Evine gelmesini istemiyorsan, sipariş sayfasında adres kısmına il ve ilçe yazıp kargodan almak istiyorum diye belirtmen yeterlidir. Sana en yakın kargo şubesine göndeririz ve sen müsait olduğun zaman 2 gün içerisinde şubeden siparişlerini teslim alabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica