Kızlık Zarı Dikimi 199 TL

Yapay Kızlık Zarı

kızlık dikimi

Yapay Kızlık Zarı Nerede Satılır

Yapay kızlık zarı kullanmaya karar veren bayanların en çok merak ettiği soru yapay kızlık zarı nerede satılır şeklinde. Bu soruyu soran bayanlar için satışının yapıldığı adresleri sizin ile paylaşacağız. Öncelikle bu ürünün ne olduğu, nasıl çalıştığı ve nasıl sonuçlar meydana getirdiğinden bahsedelim.

Yapay kızlık zarı 1993 yılında araştırılmaya başlanılmış ve günümüzde dahi geliştirilmesi devam eden, bekaretini kaybetmiş olan bayanların sorunlarına çözüm bulmak amacı ile üretilmiş ve çok da rağbet görmüş bir üründür. Ameliyata gerek kalmadan bayanların bekaretlerini yeniden kazanabileceklerini iddia ettikleri bu ürün, fiyat olarak da çok uygun rakamlardan alıcıları ile buluştuğundan dolayı kısa sürede bayanlar tarafından ilgi görmeyi başarmıştır. Türkiye başta olmak üzere bütün dünyadaki bekaretin önemli olduğu ülkelerde o kadar çok rağbet görmüştür ki, Japonya’da üretimini gerçekleştiren firma bir dönem 1 yıl kadar sonraki siparişlerini aldıklarını ve fabrikanın yok sattığının açıklamasını basına yapmıştır. Daha sonra ise üretim bantlarını büyütmek zorunda kalan yapay kızlık zarının üreticisi olan firma, üretim bantlarının şuanda da tam kapasite ile çalıştığını internet sitesinde belirtmiştir.

Ürünü kısa olarak tanıdığımıza göre, şimdi yapay kızlık zarı nerede satılır diye merak eden bayanların meraklarını gidermeye geçebiliriz.

Yapay Kızlık Zarı Nerede Satılır ve Nasıl Satın Alınır ?

Yapay kızlık zarının elden herhangi bir satışı bulunmuyor. Yani herhangi bir eczaneye girip ben yapay kızlık zarı almak istiyorum dediğiniz zaman muhtemel olarak üründen haberi dahi olmayacaktır ve size yok diyecektir. Yapay kızlık zarını temin edip satın alabileceğiniz tek ortam internet ortamıdır. Bu ürünü sipariş vermek istiyorsanız http://www.sahtekizlik.com/yapay-kizlik-zari-siparisi adresini ziyaret edebilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz adreste yer alan yapay zar sipariş formunu doldurarak, hayallerinize kavuşabilirsiniz. İnternet haricinde telefon ile yapay kızlık siparişi vermeyi düşünürseniz de 0850 840 78 99 numaralı telefon hattını kullanabilirsiniz.

Yapay kızlık zarına sahip olmanın bedeli 2017 yılı itibariyle sadece 199 TL. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarının 3.000 TL’den başladığı düşünüldüğü taktirde bu rakamın ne kadar komik bir rakam olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Fakat ürün çok basit bir mantıkla çalıştığı için üretici firma kardan ziyade insanların umutlarını hedefliyor ve çok az bir kar marjı ile piyasaya ürünü sürerek satışını sağlıyor.

Updated: Eylül 19, 2017 — 6:01 pm

2 Yorum

Yorum Ekle
  1. merve hanımın sitesinden sipariş verdim gerçekten çok memnun kaldım. 20 dakika ön sevişmeyle işi çözdüm. size bir vefa borcum var bunu nasıl öderim bilmiyorum ama bütün arkadaşlarıma önericem. reklam yapıcam sizin gibi dürüst insanlar bulmak bu zaman da çok güç.

  2. serap hanıma katılıyorum. Kullanım talimatlarına uyunca işe yarayan bir ürün. Ben üniversite 3’e geçtim. Edebiyat öğretmenliği okuyorum. Öylesine denemek için sipariş verdim ve memnum kaldım üründen. Şimdi 4 tane daha sipariş verdim gelsin saklıcam evlenince kullanmayı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet sitemiz üzerinden kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatifi olan yapay kızlık zarı hakkında bilgi alabilirsiniz. © 2010 BekaretHapı
Yandex.Metrica