kızlık dikimi

Bakire Değilim

Genç yaşlarda kendisini özgür hisseden bayanlar bir anlık zaaf sonucunda cinsel ilişkiye girerek bekaretini kaybetmektedirler. Bunun sonucunda pişmanlık, üzüntü ve suçluluk duyguları yaşasalar bile sonuç değişmeyecektir. Ülkemizde bekarete verilen önemin gün geçerek artmasının sonucunda kadınların ilk gece kabusu da aynı oranda artmaktadır. Gerdek gecesinde mutlaka kan görmek isteyen erkekler ve aileler için kızlık zarı dikimi ameliyatı yapılmaktadır, ancak çoğu kadın ücretlerin yüksek olmasından dolayı bu operasyonu gerçekleştirememektedir. Dikim yaptıracak parası olmayanlar için alternatif yöntemler mevcuttur.

bakire-değilim

Bakire değilim 

Gerdek gecesi öncesinde bekaretini kaybeden bayanlar kara kara ilk gecede nasıl kanama olacağını düşünmeye başlarlar. Bu zamana kadar bakire olmayan, bakire değilim diyen kadınların nasıl evlendiği toplumumuz açısından merak konusudur. Yıllar öncesi ilk gece de yapılan vajinadan kan getirmek için yapılan bekaret hilesinin sülük tekniği olduğunu biliyoruz. O zamanlar kızlık zarı dikimi veya yapay kızlık zarı gibi alternatifler henüz keşif edilmemiş, bulunmamıştı. Cinselliğin ise aktif olarak devam ettiği o dönemde kadınların evlenip mutlu yuva kurmaları için düğün gününden 2 gün önce vajina içerisine sülük yerleştirilirdi. Emici özelliği ile bilinen bu hayvan, vajinal dudakları emerek yara oluşmasını sağlar. Gerdek gecesinde ise penisin içeriye girmesiyle kabuk bağlayan yaralar kanar, kadına bakire görünümü kazandırırdı.

bakire-değilim

Günümüzde ise 199 TL karşılığında acısız zahmetsiz bekaretinize kavuşmak mümkündür. Sahte kızlık zarları ameliyatsız bekaret onarımı olarak bilinir. 2010 yılında Japonya’dan ithal olarak ülkemize gelmiştir. Bakire olmadığı için pişman olanlar, gerçek anlamda birini sevince aklı başına gelenler için üretilmiş bu mucizevi ürünle artık geçmişinize bakıp üzülmeye, pişmanlık duymaya son vereceksiniz. Unutmayın önemli olan evlilikten sonraki sadakatinizdir.

Bazı forum sitelerinde ilk gece bakirelik sorununu ortadan kaldırmak için adet günü ile düğün tarihini denk getirmeye çalıştıkları görüyoruz. Adet kanı koyu kırmızı olur ve çok kötü kokar. Kızlık zarı kanaması ise açık pembe kan rengi de kokusuzdur. Deneyimli bir erkek kokusundan dahi ayırt edebilir. İlk geceyi adet gününe getirmek çok büyük risktir.

Bakire olmadığım halde nasıl kan gelir? 

İlk gecede yapılan bekaret hilelerini açıkladığımız zaman sizlere en mantıklı gelen yapay kızlık zarının olduğunu biliyorum. Çünkü sahte kızlık zarı ilişkiye girmeden 20 dakika önce vajina içerisine yerleştirilir, kullanımı oldukça kolaydır. İçerisinde bulunan kan parçacıkları ile penisin vajinaya girmesi ile beraber dışarıya kan gibi akar gider. Bakire değilim diyen bayanların ilk gecede yapabileceği en iyi ve en başarılı yöntemdir.

Sahte kızlık zarı ile hayallerinizde ki gelinliğini giymek en doğal hakkınızdır. Eğer sizde bu yazıyı okuduysanız mutlaka ilk gece ile ilgili sorunlarınız var demektir. Geçmişi arkada bırakıp yapay kızlık zarı ile geleceğe yeni sayfa açmak için hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.