Bayanlarda Kızlık Kontrolü Nedir? – Bekaret Raporu Örneği

kizlik-zari-kontrolü-nasil-yapilirKızlık kontrolü ülkemizde bayanlar tarafından çok fazla yaptırılan muayenelerden biridir. Bu muayenenin yaptırılmasının tabii ki de bir sebebi vardır. En bilinen sebeplerinden biri: bayanların bakire olup olmadığını öğrenmektir. Bakirelik erkekler tarafından en çok önem verilen konulardan biridir. Bu yüzden evleneceği bayanların bakire olmasını isterler yani kısacası başka hiç kimse ile ilişkiye girmemiş olması gerekir. Daha önce ise bayanların kızlık zarı dediğimiz yapı hasar gördüğü için bu zarı diktirmek isterler. Bunun için başvurdukları kızlık zarı dikimi operasyonları vardır. Kızlık zarı dikimi fiyatları ve operasyonları hakkında detaylı bilgi için İnternet sitesini ziyaret ediniz.

Kızlık zarı için bayanların en hassas noktaları diyebiliriz. Hassas nokta dememizin sebebi; bu zar bir yönden bayanların bekaretini temsil etmektedir ve bundan dolayı iyi korunur. Diğer yönden ise vajinanın içinde bulunan bu zar hassas ve esnek olduğundan dolayı hemen yırtılır. Bayanlar her zaman bunun için kızlık kontrolü yaptırırlar. Daha detaylı bilgiler için makalenin geri kalanını okumanızı tavsiye ederiz.

Kızlık Kontrolü Nasıl Yapılır? 

Kızlık zarı kontrolü, Jinekolog muayene masasında bayanın bacakları açıldıktan sonra vajinanın dış dudakları iki yana doğru çekilir ve kızlık zarı incelemesi yapılır. Kızlık zarı vajinanın 2-3 cm girişinde 2 mm kalınlığında herhangi aktif işlevi olmayan ince bir tabakadır. Kızlık zarının bozulması halk arasında kızlık zarının patlaması, kızlık zarının yırtılması veya bekaretin kaybı gibi değişik tasvirler kullanılmıştır. Bekaretini kaybetmiş bayanlar emin olmak amacıyla kızlık kontrolü yaptırmaktadır. Negatif sonuç çıkması durumunda kızlık zarı dikimi veya yapay kızlık zarını tercih etmektedirler.

kizlik-kontrolü-devlet-hastanesinde-yapilir-mi

Kızlık zarı kontrolü sadece özel hastanelerde yapılan bir muayenedir.

Kızlık Kontrolünü Devlet Hastanesinde Yapılır Mı? 

Kızlık zarı muayenesinin devlet hastanelerinde yapılıp yapılamadığı hakkında bilgilere ulaşmak için doğru sayfadasınız. Kızlık kontrolü devlet hastanelerinde genel olarak yapılamamaktadır. Kızlık zarı dikimi operasyonu estetik operasyonlara girdiği için kontrolü de yapılmamaktadır. Devlet hastanelerinde kızlık kontrolünü yapabilecek kadın doğum uzmanları bulunmaktadır ancak, savcılık tarafından gerekçe gösterilmediği sürece kadın doğum uzmanlarının kızlık kontrolü yapmaya yetkisi yoktur.

Kızlık Testi Raporu Örneği 

Kızlık zarı kontrolü kadın doğum uzmanı veya Jinekolog hekimler tarafından yapılır. Ancak rapor verme veya muayene sonucunu yazıya dökme veya çıktı alma işlemini sadece adli tıp uzmanları yapabilir. Adli tıp uzmanları ise savcılıktan alınan yazı ile raporu verebilirler. Rapor verildiği an için geçerlidir, muayene sonrası bayan cinsel ilişkiye girebilir ve bekaretini kaybedebilir, raporun verildiği zamandan sonra girilen ilişkiler rapora tabi tutulmaz. Aşağıdaki kızlık testi raporu örneği özel bir kliniğe aittir.

Bayanlarda Kızlık Kontrolü Nedir

Kızlık Kontrolü Sonrasında Aileme Haber Verirler Mi? 

Özel hastanelerde yapılan kızlık zarı muayenesini 18 yaşını doldurmuş herkes tek başına rahatlıkla yapabilmektedir. Eğer 18 yaşını doldurmadıysanız, mutlaka aileniz ile gelmeniz gerekmektedir. Kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçmektedir ancak doğrudan kızlık zarı muayenesi yapılmıştır diye belirtilmez. Ailenizden habersiz kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız, alternatif ürün yapay kızlık zarını kullanabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Ürünü 

Yapay kızlık zarı dediğimiz ürünün yapısı çok küçüktür. Neredeyse tırnak boyutunda olan bu yapay zar cinsel ilişkiye girmeden hemen önce kullanılır. Bu ürünün içinde kırmızı renkli kana benzeyen sıvı vardır. İlişki esnasında ise bu sıvıyı akıtır. Kızlık kontrolü yapıldığında asla farkına varılmaz.

Yapay Kızlık Zarını Satın Almak İstiyorum

Kızlık kontrolü yapıldığında farkına varılmayan ve bu zarın birebir yerini tutan yapay kızlık zarının satışı aşağıda belirttiğimiz İnternet sitesinden ve müşteri danışma hattından yapılmaktadır.

www.bekaretzari.com

Müşteri danışma hattı günün her saatinde aktiftir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

8 Comments

Add a Comment
 1. Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve özel bir muayenehanede 75 tl ye kontrol yaptırdım. Bozulmuş dediler. Evlenmeyi düşünüyorum şuanda da yapay zardan sipariş veicem çünkü dikimden çok korkuyorum nolur yardım edin.

  1. Saliha Hanım isterseniz bana canlık destekten yazabilir ve ekranda bulunan numaralardan operatör arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

   1. Ben erkek arkadasimla ilişkiye girdim ve kizligimi ona verdim ailem benden bakiremiyim değilmiyim diye test istiyor beni hastaneye götürecekler napmaliyim lutfen birşey soyleyin

    1. Canım yapay kızlık zarı almalısın

     1. nerde alıyoruz bu yapay kızlık zarını

     2. Sitemizde yer alan sipariş formunu doldurabilir veya 0552 670 12 20 numaralı telefon ve Whatsapp hattımız ile iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

    2. Malesef ne yaparsan yap jinekolog bakire olmadığını anlar

 2. annem bakire olmadığımı biliyor ama teyzemler öğrenmek üzere ve teste götür dediler annem de teste götürmüş gibi yapıcak ama test sonucu olması gerekiyormuş ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.