Gittigidiyor Yapay Kızlık Zarı

Kızlık zarı çözümleri için geliştirilen yöntemler sonucunda bulunmuş yapay kızlık zarı günümüzde İnternet sektöründe sadece bir kaç sitede satılmaktadır. Türkiye’ye ilk geldiği zamandan bu yana en çok satış yapan sitenin bekarethapi.com olduğu kesin bir bilgidir. 2010 yılından itibaren hızlıca piyasaya yayılan yapay kızlık zarı, bir zamanlar gittigidiyor gibi ziyaretçi sayısı yüksek olan e-ticaret firmalarında dahi satılmaya çalışılmıştır. Ancak bu tarz ürünün toplum kurallarına aykırı olması sebebiyle kaldırılmıştır. 2015 yılında gittigidiyor yapay kızlık zarı yazdığınız zaman biz dahil bir çok firmanın aynı fiyat üzerinden satışını gerçekleştirdiği doğrudur. Peki kadınlar neden gittigidiyor, n11 ve hepsiburada gibi sitelerde yapay kızlık zarını arıyorlar bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve makalemizde yer verdik.

Yapay kızlık zarı gittigidiyor da neden satılmıyor? 

Gitti gidiyor’dan yapay kızlık zarının satılmasının yasaklanmasının tek sebebi şikayetlerdir. Bazı İstanbul firmalarının Japon malı diyerek Çin malı ürünleri piyasaya sürmesinden dolayı kızlık zarının satışları durdurulmuştur.

Güvenilir bir siteden alışveriş yapmak istiyorsunuz ve nereden yapay zar alacağınızı bilmiyorsanız sizlere canlı destek hizmeti veren firmaları tercih edin derim. Çünkü çalışan sayısı arttıkça firmanın ciddiyeti ve güvenilirliği artmaktadır.

Önceden Gittigidiyor’dan ürün aldığınız zaman ürün sahte dahi çıksa sıfır risk sistemi ile paranız güvende kalıyordu ancak yapay kızlık zarının satışının yasaklanmasından itibaren artık hiç bir firma güven vermemeye başladı.

Yapay kızlık zarının en uygun fiyatları ne kadar?

Kadınların yaptığı en büyük hatalardan birisi uygun fiyata bir ürün gördüğü zaman direk gidip satın almasıdır. A sitesinde yapay kızlık zarı 180 TL, B sitesinde neden 199TL’ye satılıyor diye düşünmedikleri için çok çabuk kandırılıyorlar. Cinsel içerik ürünlerin uygun fiyatı olmaz, daha sağlıklısı olur.

Yapay zar almadan önce dikkat etmemiz gerekenler; 

  • Fiyatına değil, orijinal olup olmadığına,
  • Canlı destekte verip vermediklerine,
  • Kullanıcı yorumlarına,
  • 0850 gibi kurumsal numaralarının olmasına,
  • Firma çalışan sayılarına,
  • Kargo gizliliğine önem verenlere,
  • Kapıda ödeme seçeneğine sunan firmaları tercih etmeye özen gösteriniz.

Yazımızın son kısmına gelirken sizlere yapay zar hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere aktardık. Gittigidiyor yapay kızlık zarı ve diğer yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.