Gizli Kargolama Nasıl?

Öncelikle kargo teslimi kimlik ibrazı ile yapıldığı için sizden başkasına teslim edilmeyeceğini bilmenizi isteriz. Yapay kızlık zarı kapalı kargo poşetinin içerisinde evrak şeklinde size ulaştırılır. Üzerinde ürün ve gönderen firma ile ilgili herhangi bir bilgi yazmaz. Evrak şeklinde poşetlenmiş olarak gelecektir. Gönderici olarak ise kargo departmanımızda çalışan ve ürünü gönderen kişinin ismi yazar.

Ürünü size getiren kargo görevlisi de dahil olmak üzere kesinlikle içerik hakkında 3. bir şahsın bilgisi bulunmamaktadır. Evinize , iş yerinize gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

7 Comments

Add a Comment
 1. merbalr bn yapay kızlık zarı sipariş etmek ısyrum fakat bunun gizli tututlmasını ıstyrmm

  1. Merhabalar Şerife Hanım,

   Sitemizden vereceğiniz bütün siparişler kapalı kargo poşetinde üzerinde bilgi yazılmadan evrak gibi size teslim edilir. Biz verilerinizi sizin gizliliğiniz için zaten tutmuyoruz. Ürünü teslim aldığınızda bizdeki bütün kayıtlarınız da silinmektedir. Bu alışverişten kesinlikle 3. kişilerin bilgisi olmamaktadır.

 2. Merhabalar ben yapay kızlık zarı siparişi vermek istiyorum ama cok gizli tutulmasını istiyorum

  1. Sayın Müşterimiz, siparişleriniz tamamen gizli olarak kargocunun dahi anlamayacağı şekilde size teslim edilmektedir. Kargo poşeti firmamız tarafından kapatıldığında kargocular tarafından açılma ihtimali bulunmamaktadır. Ayrıca kargo poşeti üzerinde de ürün ve firma bilgisi yer almayacağından dolayı gönül rahatlığı içerisinde sipariş verebilirsiniz.

 3. Kızlar o konuda sıkıntınız olmasın. Firma gizliliğe çoookkk önem veriyor benim evime gelmiş anneme vermemişler bende gittim şubeden aldım mektup zarfının içindeydi valla ben bile bir anda bu kargo benim değil dedim.

 4. Eski erkek arkadaşımla birlikte oldum ve yollarımız ayrıldı şu an evlenmek üzere olduğum biri var ve bekrarete önem veriyor bana yardımcı olun Size güvenebilir miyim

  1. Whatsaptan yazar mısın canım. 0552 670 12 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.