Kalıcı Flep Yöntemi Fiyatı

kalıcı flep yöntemi fiyatıBayanların bekareti, bakirelik durumu ülkemizde en çok önem verilen konulardan birisidir. Bu konuya bu kadar çok önem verilmesinin nedeni geçmişten gelen kültürel alışkanlıklardır. Bu durum özellikle evlenmeden önce bayanlarda aranmaktadır. Kızlık zarı ise genelde girilen ilişkilerden dolayı yırtıldığı için bayanlar bunu düzeltmek için bazı yollar denerler. Bunlardan birisi flep yöntemidir yani diğer adıyla kızlık zarı dikimidir. Peki, kalıcı flep yöntemi fiyatı nedir? Bu makalemizde buna cevap vereceğiz. Kızlık zarı dikimi fiyatları ve operasyonları hakkında detaylı bilgi için 0505 239 5653 numarayı arayınız.

Bayanların bekareti ilk olarak herkesin de bildiği üzere girilen ilişkilerden dolayı yırtılmaktadır. Nadirde olsa yırtılması için bazı nedenler vardır bunlar ağır baskılardır. Her ikisinin sonucunda kızlık zarı yırtıldığı için dikilmesi gerekir. Kalıcı flep yöntemi fiyatı ise burada değişmektedir.

Kalıcı Flep Yöntemi Fiyatı Nedir?

Kızlık zarı dikimi ameliyatının yapımı basit gibi gelebilir fakat bu operasyonun yan etkileri vardır. Bundan dolayı çoğu bayan tercih etmemektedir. Yan etkilerinden ziyade bu ameliyat çoğu hastanede yapılmaz ve işlemi yapacak doktorların sayısı ise çok azdır. Metropol illerde ve özel kliniklerde yapılan bu operasyonların ücretlerinin pahalı olmasının 2 temel faktörü vardır.

İç faktörler; Kişinin ameliyat esnasında özel isteklerini belirtmesi sonucunda ücrete yansıtılması işlemine denir.

  • Vajina daraltma işlemleri
  • Çift kat flep yöntemi istenmesi
  • Labioplasti

gibi işlemlerin yapılması sonucunda fiyat politikası tekrardan ele alınır.

Dış Faktörler; Yaşam şartlarına bağlı olarak belirlenen ücrettir. Çoğu zaman siyasi ve politiktir.

  • Döviz kurları
  • Giderek artan enflasyon
  • Deneyimli Jinekolog çalıştırılması
  • Arz ve talep dengesinin sürekli olarak değişmesi

flep yönteminin fiyatının artmasının sebepleri arasındadır. Kalıcı flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı her sene değişiklik göstermektedir. Ortalama standartları ele aldığımız zaman, 2018 kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 4000-5000 TL arasında olması beklenmektedir.

Flep Yöntemi Kesin Sonuç Verir Mi?

Lokal anestezi ile yaklaşık 1 saat süren ameliyatın kesin sonuç vermesi muhtemeldir. Geçici kızlık zarı dikimine istinaden daha başarılı operasyondur. Vajina girişinde bulunan dokuların birleştirilmesi sonucunda yeni duvar oluşturulur. Kesin sonuç vermesi için doktorların çift kat flep yöntemi yapılmasını önermektedirler. 2000 yılından bu yana yapılan flep yönteminin %97 oranında başarı sağladığı bilinmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranlar 

Flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlar genel olarak operasyon sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Her kadın 18 yaşını doldurduğu takdirde istediği zaman kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatını olabilir. Kızlık zarı dikimi ameliyatını olduktan sonra tedavi süreci vardır. Bu süreçte ağır işlerde çalışılmaz, spor yapılmaz ve çeşitli iki tekerlikli binek taşıtlara binilmez. Hasta evinde istirahat ederek iyileşmeyi beklemektedir. Kızlık zarı dikimi yaptıranlar 15 gün boyunca kendilerine zaman ayırması gerekmektedir. Dikişlerin iyileşmesi ve %100 sonuç alınabilmesi için tedavi sürecine düzenli olarak uyulması gerekir.

Flep Yöntemine Alternatif Ürün Yapay Zar

Kızlık zarı dikimi ameliyatını yaptıramayan veya yaptırmak istemeyen bayanlar daha başka bir yolu denerler. Bu yapay kızlık zarıdır. Yapay kızlık zarı daha ucuz ve alternatif bir üründür.

Kızlık zarı dikimi ameliyatının alternatif ürünü dediğiniz bu yapay kızlık zarı işleri oldukça kolaylaştıran bir üründür. Yapay kızlık zarını tercih ettiğiniz zaman sizlerin ödeyeceği fiyat sadece 199 TL’dir. Kalıcı flep yöntemi fiyatı göre daha ucuzdur. Kullanımı da çok basit olan bu ürün sadece ilişkiden dakikalar önce uygulanır.

Yapay Kızlık Zarı Nerede Satılıyor

Yapay kızlık zarını son derece güvenilir ve ucuz bir şekilde satın almak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz telefon numaralarını aramanız yeterlidir. İnternet sitemizden ise bilgilere ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

www.bekaretzari.com

günün her saatinde aktiftir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Kalıcı flep yöntemi fiyatı şehre göre değişmektedir.

Updated: 08/10/2020 — 10:47

1 Comment

Add a Comment
  1. Kızlar flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.
    Kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu diye adlandırılan yöntemlerden birisi. Asıl ve kalıcı olan kızlık zarı dikimi ise vajina iç yüzünden alınan flep ile yapılan kalıcı kızlık zarı onarımıdır. Bu yöntemde vajina içinden yepyeni bir doku kaldırılır ve bu doku vajinal açıklığa yerleştirilir. Bu ameliyatın fiyatı ise 5000-6000₺ dir kızlar umarım yardımcı olabilmişimdir. hepinizi öpüyorummm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.