Kargo Evime Gelmesin

Yapay kızlık zarını istediğiniz adrese gönderebiliriz. İsterseniz evinize kadar isterseniz iş yerinize kadar özel ve gizli kargolama ile teslim edilir. Ben evime veya iş yerime gelsin istemiyorum kargo şubesinden kızlık zarını gider alırım derseniz tabiki o seçeneğimiz de mavcut.

Havale ve kredi kartı ile vereceğiniz tüm siparişleri size en yakın olan MNG kargo şubesinden alabilirsiniz. Yani biz ürünü MNG kargo şubesine göndeririz siz giderek direk kimliğiniz ile yapay kızlık zarı kanını alabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı’nı MNG kargo şubesinden teslim almak için siparişiniz sırasında yapay kızlık zarı’nın geleceği MNG kargo şube ismini ve ilini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Lütfen dikkat edin , kargo şubesinin açık adresini istemiyoruz. Sadece şube adı ve bulunduğu şehir bizim için yeterli olacaktır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki kargo görevlileri ürün içeriğini kesinlikle bilmemektedirler. Gönül rahatlığı ile evrak şeklinde olan kargonuzu teslim alabilirsiniz.

1 Comment

Add a Comment
  1. Ben kargonun evime gelmesini istemiyordum ailem filan görür rezil olurum diye merve hanıma söyledim o da evime en yakın kargo şubesine göndermiş sağolsun bende kargo takip numarasıyla takip ettim gittim aldım kargomu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.