Kargo Süreleri

Yapay kızlık zarı siparişlerinizin gönderimini MNG kargo aracılığı ile yapmaktayız. Gönderimlerimizin müşterilerimize ulaşım süresi bulundukları konuma göre değişim göstermektedir.

İstanbul , Ankara , İzmir , Konya , Adana gibi büyük illere gönderimimizin ulaşım süresi maximum 1 iş günüdür. Güneydoğu Anadolu , Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgesine kargolarımızın ulaşım süresi ise 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir. Bulunduğunuz ile göre kargonuzun ne zaman ulaşacağını öğrenmek istiyorsanız canlı desteğimiz üzerinden veya telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak net zaman dilimini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

4 Comments

Add a Comment
  1. kargom vr ogrenmyrm ne zaman gelcek

  2. sürat kargoyu tercih ederim. Kargo hızlı bir gün içerisinde şubeye kadar geldi ve diğer gün adresime dağıtıma çıkardılar. yani toplamda 2 gün içerisinde elime ulaştı. Çok teşekkür ederim çok sağolsun.

  3. Azerbaycan’a da bu ürünün kargosu var mıdır???

    1. Tabi ki Sevda Hanım. Dünyanın bütün ülkelerine gönderim yapabiliyoruz. Bu konu ile ilgili olarak canlı destek veya telefon operatörlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.