Kızlık Bozulması Nasıl Anlaşılır?

Yaşadığımız zaman içerisinde gerçekleşen evlilik öncesi birlikteliklerin sayısı günden güne artış göstermektedir. Her iki tarafında istekli olduğu ve genelde bir anlık zevk uğruna yaşanan bu cinsel ilişkiler bayanların bazı sorunlarla karşılaşmasına neden olabilmektedir. Gerçekleşen ilişki sonrasında bekaret kaybına uğrayan bayanlar kızlık bozulması nasıl anlaşılır diye büyük bir korkuya kapıla bilmektedir.

Kızlık Bozulması Nasıl Anlaşılır

Ülkemiz insanların büyük bir çoğunluğu bekarete önem vermektedir. Bundan dolayı evlilik öncesinde yaşanan ilişkilere karşı sıcak davranmazlar ve evleneceği kişinin bakir olmasını ister. Kızlık bozulması nasıl anlaşılır sorusu da bu korkunun en büyük işaretidir.

Kızlık Bozulması Nasıl Anlaşılır?

Kızlık zarının bozulduğu sadece bekaret muayenesinde uzman doktorun tespitiyle anlaşılabilmektedir. Bekaret muayenesinde uzman doktorun vajinayı aralayarak kızlık zarını kontrol eder ve sonucu sizlerle paylaşır. Bu işlemi bulunduğunuz ildeki özel hastanelerde gerçekleştirebilirsiniz. Kızlık zarı bozulması farklı şekillerde gerçekleşebilir. Penisin veya yabancı cismin vajinanın 2-3 cm içeri girmesiyle kızlık zarı bozulabilir. Kızlık zarının ne zaman bozulduğu ise yapılan incelemeler sonucunda belli olabilir.

Kızlığınızın Bozulduğunu Erkek Bakarak Anlayabilir Mi?

Vajinanızın iç kısmında bulunan bekaret zarınıza erkekler bakarak kesinlikle anlayamaz. Erkeklerin kızlık zarını anlayabilmesinin mümkünatı yoktur. Kadın doğum uzmanları bile yapılan testler sonucunda, bilgisayar verilerine dayanarak kadınların bakire olup olmadığını söylemektedirler. Bu nedenle bekarete öenm veren erkek arkadaşınız var aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın. Eğer kızlık zarı dikimine gitmek istemiyor ve yeniden bakire olmak gibi hayaliniz var ise, japon malı yapay kızlık zarını kullanabilirsiniz. Kızlık Bozulması Nasıl Anlaşılır

 

Kızlık Bozulma Belirtileri Nelerdir?

Öncelikle her bayanda kızlık bozulma belirtileri farklı görülebilir veya hissedilebilir. Özellikle esnek kızlık zarlarında bu belirtilerin hiçbiride gözlemlenmeyebilir. Genel olarak baktığımız zaman kızlık zarı bozulma belirtileri şu şekildedir;

  • Aktif kanama olması
  • Ağrı ve sız hissedilmesi
  • Yanma ve batma olması
  • Sabahları iç çamaşırında kan olması
  • İlişki esnasında erkek arkadaşınızın penisinin kan olması
  • Yırtılma hissi ve kasıklarda ağrı görüldüğü zaman kızlık zarınızın bozulma ihtimali oldukça yüksektir.

Eğer Kızlık Zarı Bozulduysa Ne Yapılmalıdır?

Bekaret muayenesi sonrasında kızlık zarınızın bozulduğu ortaya çıkarsa evlilik aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak istemiyorsanız bu durumu telafi etmelisiniz.

Ülkemizde bekaret kaybına uğrayan bayanlar ilk olarak akla gelen kızlık zarı dikimi yöntemine başvurur. Lakin kızlık zarı dikiminin her yerde uygulanmıyor olması ve uygulanış fiyatlarının yüksek olması ortaya yapay kızlık zarı adlı ürünün çıkmasına vesile olmuştur.

Dikimle aynı sonuca ulaşmanızı sağlayan yapay kızlık zarı, Japon bilim adamları tarafından üretilmiş olup fiyat bakımdan daha uygun olduğunu belirtmek isterim.

Yapay Kızlık Zarı Siparişi Kızlık Bozulması Nasıl Anlaşılır

Yapay kızlık zarını resmi sitesinden sipariş vermek isterseniz bekaretzari.com internet adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki numaralardan herhangi biriyle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

  • 0546 440 0900
  • 0850 885 1944
  • 0242 606 0543

Orijinal yapay kızlık zarı siparişleriniz tamamen kapalı kargo poşetiyle birlikte, üzerinde herhangi bir firma veya ürün adı yazmaksızın sadece siparişi veren kişiye teslim edilir. Eğer ki adresinize yapay kızlık zarı sipariş vermek istemezseniz adresinize en yakın kargo şubesine de gönderebilir ve istediğiniz vakit kargodan gidip kimliğinizle teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.