Kızlık Muayenesi

Yaşadığımız dönem içerisinde özellikle genç bayanların merak duydukları konulardanKızlık Muayenesi birisi de kızlık muayenesi olmaktadır. Konu hakkında bilgisi olmayanlar için açık bir dille siz değerli okuyucularıma paylaşmak isterim. Makalemde kızlık muayenesinin ne olduğunu, hangi durumlarda bu işlemin gerçekleştirildiği ve nerelerde uygulandığına değineceğim.

Kızlık Muayenesi Nedir?

Halk arasında bekaret muayenesi olarak da adlandırılan bu işlem bir test değil tamamen kontrol işlemidir. Uzman jinekologlar tarafında gerçekleşen bu işlem de, bayan ilk olarak masaya yatırılır. Sonrasında vajinanın dudakları aralanarak kızlık zarı incelenir.

Bazılarında kızlık zarı daha derinlerde olunabildiğinden bayandan ıkınması ve böylelikle kızlık zarının daha net görülebilmesi sağlanır. Gerekli kontrol yapıldıktan sonra kişinin kızlık zarının bozulup bozulmadığına karar verilir.

Hangi Durumlarda Kızlık Muayenesi Gerekir?

Kızlık zarı muayenesi hangi durumlarda yapılır? Herhangi bir cinsel ilişki sonrasında kan gelmemesi sonrasında merak edilen bu durumu muayene ile kesin sonuçlara ulaştırabilirsiniz.

Muayene işleminden rapor almak istiyorsanız savcılıktan izin almanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu işlemi evraka dökemezsiniz.

Nerelerde Kızlık Muayenesi Yaptırılır?

Bekaret muayenesi yaptırmak isteyen kişiler özel hastanelerde bulunan kadın doğum kliniklerine giderek bu işlemi yaptırabilir ve akıllarındaki soru işaretlerinden kurtulabilirler.

Kızlık zarı muayenesi sonucunda bakir olmadığı anlaşılan bayanlar eğer ki evlilik gibi bir düşünceleri varsa bu durumu telafi etmeleri gerekir. Çünkü ülkemizde birçok insan bekarete önem verir ve evleneceği bayanın bakir olmasını ister.

Bu durumu telafi etmek amacıyla ülkemizde tercih edilen 2 bilindik yöntemden sizlere bahsetmek isterim. Bunlardan biri kızlık zarı dikimi biri de son yıllarda daha ucuz olma bakımından tercih nedeni olan yapay kızlık zarıdır. Japonya’dan ülkemize ithal olarak getirilen yapay kızlık zarı ilişki sırasında sizin bakir görünmenizi sağlayacaktır.

Yapay Kızlık Zarı Siparişi kızlık zarı dikimi alternatifi

Kızlık zarı dikimi yerine aynı işlevi gören orijinal yapay kızlık zarı siparişi vermek isterseniz bekaretzari.com internet adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki numaralardan herhangi biriyle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

  • 0546 440 0900
  • 0850 885 1944
  • 0242 606 0543

Orijinal yapay kızlık zarı siparişleriniz tamamen kapalı kargo poşetiyle birlikte, üzerinde herhangi bir firma veya ürün adı yazmaksızın sadece siparişi veren kişiye teslim edilir. Eğer ki adresinize yapay kızlık zarı sipariş vermek istemezseniz adresinize en yakın kargo şubesine de gönderebilir ve istediğiniz vakit kargodan gidip kimliğinizle teslim alabilirsiniz.

 

Updated: 10/02/2018 — 13:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.