Kızlık Nasıl Bozulur?

Kızlık Nasıl BozulurBekaret yada halk arasında kızlık olarak adlandırılan konu birçok insanın yaşamını önemli haline getiren konuların zirvesini temsil etmektedir. İslam ülkesi olduğumuzdan dolayı, hem de dinimiz gereği bekarete oldukça fazla önem verilir. Bu sebepten ötürü evleneceği insan bakir olmasını ve daha öncesinde herhangi bir birliktelik yaşamamış olmasını ister. Fakat aklında herhangi bir şüphe olan kişiler ise kızlık nasıl bozulur diye merak edebilir.

Evlilikten önce gerçekleşen bir takim ilişkiler sonucunda bekaretini yitirip yitirmediğini merak eden bayanlar kızlık nasıl bozulur, acaba benim kızlığım da bozulmuş mudur gibi söylemlerde bulunurlar. Yazımın devamında kızlık nasıl bozulur sorusuna cevap verirken sonrasında yapılabileceklerden söz edeceğim.

Kızlık Nasıl Bozulur?

İlk olarak kızlık zarının ne olduğundan bahsetmek gerekirse, vajinayı dış etkenlerden koruyan doku olarak isimlendirebiliriz. Yaşanmış olan ilk cinsel ilişkide penisin belirli bir miktarda kızlık zarına teması sonrasında kızlık zarı yırtılır ve ortaya kızlık zarı kanı çıkar.

Kızlık zarı, cinsel birleşmelerde vajinanın içerisine penis veya yabancı cisimlerin girmesiyle bozulur. Kızlık zarı bozulması sonrasında bir miktar kanama meydana gelir. Gerçekleşmiş bu olay sonrasında kızlığınız bozulmuş olur ve bakirelik durumundan çıkmış sayılırsınız.

Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Vajinada kanamanın olup olmaması sonucunda kızlık zarının bozulup bozulmadığı kesin olarak bilinemez. Ancak, ağrısız ve sızısız yapılan kızlık zarı muayenesi sonucunda kızlık zarının bozulduğu yada bozulmadığı anlaşılır. Kızlık zarı;

  • Açık pembe kan gelmesiyle,
  • Vajinaya herhangi bir cismin girmesiyle,
  • İlişkiden sonra kanamanın devam etmesiyle,
  • Kasıklarda gerilme hissedilmesiyle %100 garanti verilmese de kızlık zarınızın bozulduğunu anlayabilirsiniz.

Kızlık Nasıl Bozulur

Kızlık Zarı Sürtünmeyle Veya Parmakla Bozulur Mu?

Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz ancak parmak veya penisin vajinanın içeriye girmesi ile bozulabilir. Sürtünme sonucunda bir miktar kanama meydana gelebilir. Kanama kızlık zarının dışındaki zedelenme sonucu sıyrıklardan meydana gelmektedir.

Kızlık Bozulduğu Zaman Ne Yapılabilir?

Yırtılan kızlık zarı için ilk uygulanan yöntem kızlık zarı dikimidir. Ülkemizde özel hastanelerde gerçekleşen bu yöntem alanında uzman doktorlara yüksek ücretler ödeyerek uygulanır. Kızlık zarı, kalıcı ve geçici olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Dileyen her kadın bekaretini kaybettikten sonra kızlık zarı dikimine gidebilir.

Dayanıklılık ve uygulanış bakımından iki farklı yöntemde uygulanan kızlık zarı dikimi ücret bakımından birçok insanın canını sıkmaktadır. Japon bilim adamları bu soruna son vermek amacıyla yapay kızlık zarı adlı ürünü üretmiştir. Dikimle aynı etkiyi sağlayan ürün fiyat bakımından yüzleri güldürmektedir.

Yapay Kızlık Zarı Siparişi Kızlık Nasıl Bozulur

Kızlık zarı dikimi yerine aynı işlevi gören orijinal yapay kızlık zarı siparişi vermek isterseniz bekaretzari.com internet adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki numaralardan herhangi biriyle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

  • 0546 440 0900
  • 0850 885 1944
  • 0242 606 0543

Orijinal yapay kızlık zarı siparişleriniz tamamen kapalı kargo poşetiyle birlikte, üzerinde herhangi bir firma veya ürün adı yazmaksızın sadece siparişi veren kişiye teslim edilir. Eğer ki adresinize yapay kızlık zarı sipariş vermek istemezseniz adresinize en yakın kargo şubesine de gönderebilir ve istediğiniz vakit kargodan gidip kimliğinizle teslim alabilirsiniz.

Updated: 10/02/2018 — 13:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.