Kızlık Zarı Dikimi Alternatifleri

Kızlık zarı dikimi alternatifleri diye yapılan aramaların olduğunu görüp bu makaleyi yazdık. Kızlık zarı dikimine alternatif olarak çok fazla seçeneğiniz bulunmamakta. Öncelikle üretilen ve göz damarlarını çatlattığı için satımını Türkiye’de durdurduğumuz bekaret hapı bulunmaktadır. Fakat bu ürün sağlık açısından sorun oluşturduğu için maalesef satışını yapmamaktayız.

Şuan kızlık zarı dikiminin en güzel ve ucuz alternatifi yapay kızlık kanıdır. yapay kızlık zarı ile ile ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Yapay kızlık zarının üzerinde zar şeklinde bir madde içerisinde kuru kan tanecikleri bulunmaktadır. Bayandan salgılanan sıvılar sonucunda üzerindeki zar eriyip, bayandan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu vermekte i, bu esnada kan yoğunluğu almış olan sıvılara içindeki kan tanecikleri de kan rengini vermekte , eşler müdahale ettiği zaman da ürün kendini kızlık kanıymış , yani bekaret kanıymış gibi dışarıya bırakmaktadır.

Yapay Kızlık Zarından nasıl emin olabilirim diyenler ise çözümü çok basit. 1 paket yapay kızlık zarı içerisinde 2 adet ürün gönderilmektedir. Bayan arkadaşlarımız tek başlarına veya eşleri ile birlikte bu ilk ürünü test edip sonucu görecekler ve içleri ona göre rahatlayacaktır.

Yapay kızlık zarı siparişi vermek için sitemizin sağ üst menülerinde bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 905365683014 numaralı telefondan operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Yapay kızlık zarının fiyatı 199 TL olup bu fiyat tanıtım fiyatıdır. Kısa süre içerisinde bu fiyat 350 civarında olup sabitlenecektir.

 

Updated: 10/02/2018 — 13:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.