Kızlık Zarı Dikimi Görüntüleri

İnternet üzerinden bekaretini kaybetmiş kadınlar üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda kızlık zarı ile ilgili görüntülerinin çok merak edildiğini gördük ve bu konu hakkında değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istedik.Kızlık zarı dikimi ameliyatının görüntüleri hakkında resimleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Kızlık zarı dikimi ile ilgili operasyon sürecini sizlere resimler vasıtasıyla en iyi şekilde gösterdik.

Kızlık zarı diktirmek yerine Yapay Kızlık Zarı tavsiye etmekteyiz. Ameliyatsız bir şekilde kızlık kanı getirmeye yarayan yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Kızlık zarı dikimi görüntüsü

Kalıcı kızlık zarının dikim görüntüsü

Yukarıdaki görüntülerde kalıcı yöntemle yapılan kızlık zarı dikimin resimleri bulunmaktadır. Kalıcı kızlık zarı dikimi Türkiye’de yeni uygulanmakta olup dikim ücretleri yaklaşık olarak 4000-5000 TL civarındadır.Kalıcı kızlık zarı dikimi Antalya,Ankara,İstanbul,İzmir gibi büyük şehirlerimizde yapılmaktadır.

Kızlık zarı dikimi görüntüleri

Yukarıda görmekte olduğunuz resimde, kızlık zarı bozulmuş olan bir vajina görmektesiniz. Aşağıdaki resimlerde dikim işlemi başlıyor.

Kızlık Zarı

Yukarıdaki resimde ise kızlık zarı uzun yıllar önce bozulmuş ve kızlık zarı tamamen yok olmuş bir vajina görüntüsü incelemektesiniz. Sırada kızlık zarı dikimi görüntüleri var.

 

kızlık zarı dikimi görüntüleri

Kızlık zarı dikimi yapılmadan önce vajinal bölge ve çevresi antiseptik özel ilaçlar ile temizlenir ve kızlık zarı dikimi ameliyatına hazırlanır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı

Vajinal bölge içerisinde bulunan ve birleştirilecek olan milimetrik dokular, koter ve lazer yardımıyla açılır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı

Daha önce yırtılmış olan kızlık zarının her noktasının birleştirilmesi kızlık zarı dikimi ameliyatlarında çok önemli değildir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ki amaç, ilerde girilecek olan cinsel ilişkide kanamanın gerçekleşmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Hangi İllerde Yapılır?

Özel klinik ve hastanelerde yapılan bu tür cerrahi operasyonlar, metropol illerde yapılmaktadır. Büyük şehir tabirini almış bütün illerimizde kızlık zarı dikimi kolay bir şekilde yapılmaktadır.

 • İstanbul
 • Ankara
 • İzmir
 • Antalya
 • Bursa

gibi şehirlerde en sık yapılan ameliyatlardır.

kızlık zarı Ameliyattan Sonra Tedavi Süreci Nasıl İzlenir?

Genel anestezi ile yapılan bu tür cerrahi işlemler sonucunda aynı günde hastanın taburcu olup evine dönmesi mümkündür. Her bayan dilediği gibi gün içerisinde çıkışını gerçekleştirebilir. Ameliyat sonrasında tedavi süreci şu şekilde gerçekleşmektedir;

 • İlk 3 gün hasta yatağında istirahat etmelidir
 • 7 gün banyo yapması kesinlikle yasaktır
 • 15 gün sonunda muayene için randevu verilir
 • 30 gün boyunca sportif faaliyetlerden uzak durması gerekir
 • Motosiklet ve bisiklete binemez
 • 1 ay sonunda hasta hayatına rutin olarak devam etme şansına sahiptir.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrasında Görülebilecek Komplikasyonlar Nelerdir?

Çoğu bayanlar ameliyat sonrasında oluşabilecek sıkıntıları düşünmektedir. Sizleri ameliyat sonrasında bekleyen komplikasyonlar nelerdir inceleyelim.

 1. Gün içerisinde ağrı ve sızılarınız olabilir
 2. Yorgunluk hissedebilirsiniz
 3. Narkozun etkisi bir süre devam edebilir
 4. Bir süre sportif faaliyetlerde bulunamazsınız
 5. Bisiklet ve motor gibi taşıtlara binemezsiniz.

Kızlık Zarına Alternatif, Yapay Kızlık Zarı

Elinde kızlık zarı dikimi ücreti olmayan veya kızlık zarı ameliyatından korkan bayanların tercih ettiği ve sonucu görerek kullandıkları yapay kızlık zarı hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bayanlar olarak elbette ilk başlarda bazı konularda tedirgin olabilirsiniz. Orjinal Japon malı yapay kızlık zarı ile %100 kesin sonuç almanızı sağlıyoruz. Kullanım talimatlarını sırasıyla uyguladığınız takdirde garanti sonucu elde edeceksiniz. Detaylı soru ve görüşlerinizi 905365683014 numaralı telefondan bizleri 7/24 arayabilir ve sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Updated: 10/02/2018 — 13:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.