Kızlık Zarı Nasıl Patlar

Genç bayanlar tarafından merak edilen kızlık zarı nasıl patlar sorusuna enine boyuna Kızlık Zarı Nasıl Patlarkonuşup, bu durumu nasıl tedavi edebilirsiniz ondan bahsedeceğim. Kızlık zarı vajinayı dış etkenlerden koruyan doku olarak tanımlanmaktadır. Kızlık zarı aynı zamanda bekaretin simgesi olarak da gösterilmektedir. Peki, kızlık zarı nasıl patlar, hangi durumlarda kızlık zarı bozulur gibi soruların cevaplarını makalemin devamında bulabilirsiniz.

Kızlık Zarı Nasıl Patlar?

Bekaretin simgesi olarak ifade edilen kızlık zarı ilk cinsel ilişki esnasında kızlık zarının yırtılması sonucunda dışarıya kan çıkacaktır. Bu olay sonucunda kızlık zarı patlamış olur.

Fakat kızlık zarı sadece ilişkiler esnasında patlamaz. Bunun dışında bisikletten düşme, bacağı fazla derecede açarak zorlama gibi durumlarda malesef kızlık zarının bozulmasına sebebiyet verebilmektedir.

Kızlık Zarı Patlayan Bayanlar Ne Yapmalı?

Günümüz gençleri arasında oldukça fazla merak edilen bir diğer konuda kızlık zarının bozulmasından sonraki aşamadır. Çünkü kızlık zarı bozulan çoğu bayan ilk zamanlarda kendisini bir boşluğun içinde bulur ve ne yapacağını bilemez.

Bekaretini kaybeden bayanlar kendileri için bu durumun sorun oluşturduğunun farkındadır. Ülkemizde birçok insan bekarete oldukça fazla önem verir ve evleneceği kişinin bakir olmasını, ilk ilişkisini onunla paylaşmasını ister. Fakat evlilik öncesinde yaşanan bir takım ilişkiler bu durumun gerçekleşmesini engellemektedir.

Bayanlar genel olarak bu durumu telafi etmek için kızlık zarı dikimi ameliyatına başvururlar. Amaç ise yırtılan kızlık zarı diktirip, hiç ilişki yaşamamış olarak göstermek. Kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlar sadece belli başlı illerde, sadece özel hastanelerde, alanında uzman doktorlara yüksek maliyetler ödeyerek gerçekleştirilmektedir.

Lakin bu işlemi gerçekleştirmek için yeterli parası olmayan veya ilinde dikim yaptıramayan kişilere yapay kızlık zarını önerebilirim. Yapay kızlık zarı dikimin alternatifi olarak gösterilir ve aynı sonuca ulaşmanızı sağlar.

Japon Malı Yapay Kızlık Zarı Siparişi kızlık zarı dikimi alternatifi

Yapay kızlık zarını resmi sitesinden sipariş vermek isterseniz bekaretzari.com internet adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki numaralardan herhangi biriyle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

  • 0546 440 0900
  • 0850 885 1944
  • 0242 606 0543

Orijinal yapay kızlık zarı siparişleriniz tamamen kapalı kargo poşetiyle birlikte, üzerinde herhangi bir firma veya ürün adı yazmaksızın sadece siparişi veren kişiye teslim edilir. Eğer ki adresinize yapay kızlık zarı sipariş vermek istemezseniz adresinize en yakın kargo şubesine de gönderebilir ve istediğiniz vakit kargodan gidip kimliğinizle teslim alabilirsiniz.

Updated: 10/02/2018 — 13:51

2 Comments

Add a Comment
  1. Yaa gerçekten muazzam bir ürün bu kadar inandırcı olacağını bilseydim daha önce evlenirdim. çok korkmuştum ama sağolsun ya iyi ki merve hanımı tanımısım. bu zamana kadar çin malları ürünlere 500₺ para kaptırdım ama sizden sonra başarıyı sağladım ya gerisinin bir önemi yok artık

  2. yapay kızlık zarı aldım süper bir ürün olmuş. ilk girdim ilişki gibi kan renginde sıvı geldi. nerden kimin aklına böyle birşey nasıl geldi valla pes doğrusu şeytana pacubunu ters giydirir bu japonlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.