Kızlık Zarı Öncesi Ve Sonrası Gerçek Resimleri

Vajinanın 1-2 santim içerisinde bulunan kızlık zarı, toplum arasında saflığın, temizliğin sembolü olarak bilinmektedir. Bekaret zarının fizyolojik olarak hiç bir işe yaramadığı toplum tarafından da söylenmektedir. Ancak kızlık zarı, örf ve adetlerimiz açısından hayati önem taşımaktadır. Yırtılmamış kızlık zarı gerdek gecesinde bayanın daha önce ilişkiye girmediği göstermektedir. Penisin vajinaya girmesiyle perde gibi kızlık zarı yırtılır ve kanamaya başlar. Her bakire olan kadından da kan gelecek diye bir kaide yoktur. Bundan dolayı kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerine bakarak, bozulup bozulmadığı anlaşılmaktadır.

Patlak kızlık zarı görüntüsünde sağa ve sola doğru açılmış perde uçları görülmektedir. Bu uçlar birleştirilirse, tamir edilmiş kızlık zarı görüntüsünü alır.

Kızlık zarının ilişkiye girmeden öncesi ve sonrası görüntüsü

Kızlık zarının birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Her bayanda aynı tür kızlık tipi görülmediği için ilk önce hangi çeşit zara sahip olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Kızlık zarı çeşidinizi öğrendikten sonra bozulmadan önceki görüntüsüne ayna yöntemiyle kendiniz bakabilirsiniz. Genelde kadınların %85’in de annüler kızlık zarı tipi görülmektedir. Bundan dolayı pek fazla sıkıntı yaşayacağınız zannetmiyoruz.

Bozulmadan önce çekilmiş kızlık zarı resimleri

kızlık zarı öncesi

Resimlerde 5 farklı türde ilişkiye girmemiş yani bozulmamış kızlık zarlarını görüyorsunuz. Bu resimlerde ki bozuk olmayan bekaret zarları, daha önce vajina penis dahil hiç bir cismin girmediğinin göstergesidir. Cinsel ilişki veya farklı bir müdahale olsaydı, ortadaki delik yırtılarak şekil değiştirebilir, yırtılan parçalar zamanla deriye yapışa bilirdi.

Gözle görülmeyen kızlık zarlarının bu resimleri, uzman jinekolog ve kadın doğum uzmanlarınca X ışınları sayesinde röntgen cihazlarında faydalanarak çekilmiştir. Bundan dolayı ev ortamında aynaya bakarak veya sargı bezleri ile vajina dudakları aralanarak kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamamak mümkün değildir.

Bozulmuş kızlık zarı resimleri

Penisin veya farklı bir cismin vajina içerisine girerken patlattığı kızlık zarının resimleri yukarıda ki gibidir. Farklı tipteki kızlık zarlarının yırtılması sonucunda kopan parçalar, sağa veya sola doğru açılmaktadır. Kızlık zarını bozma pozisyonu da zarın yırtılması sonucunda alacağı son halini belirlemektedir. Kimi bayan da kızlık zarı komple yırtılırken, kimisinde ise kan akacak şekilde parçalanmaktadır. Tabi burada penis boyu da bozulmuş kızlık zarı görüntüsünün değişmesinde en büyük etkendir.

bozulmuş kızlık zarı

Kızlık zarı öncesi ve sonrası resimlerini farklı görseller ile detaylı bir şekilde inceledik. Şimdi ise kızlık zarı bozulduktan sonra yapılan bekaret onarımı operasyonu sonrasında meydana gelen yeni kızlık zarı görüntülerine bir göz atalım.

Kızlık zarı onarımı(dikimi) sonrası resimleri

Bozulan kızlık zarını diktikten sonra ki resimlerde dikiş izleri bariz bir şekilde röntgen cihazında X ışınları sayesinde görülmektedir. Ancak kızlık zarı dikimi esnasında kaynayan ipler kullanılırsa, zaman içerisinde izler yavaş yavaş kayıp olacak, kızlık zarı eski görünümüne kavuşacaktır.

kızlık zarı dikimi resimleri

Kalıcı kızlık zarı dikiminde dikişlerin kaybolması için ortalama süreç 6 aydır. Bu zaman diliminde kızlık zarının iyileşmesi beklenir. Daha sonra dikişler eser kalmadığı zaman ilişkiye girilir, tekrar kızlık zarı kanaması meydana gelir.

Yapay kızlık kapsülü kullanımı sonrasında kızlık zarı resimleri

Kızlık zarı dikimine alternatif olan yapay kızlık zarı, ilişki öncesinde bakire görünmek için kullanılan en ucuz yöntemdir. Bekaret kontrolü yapılmadan önce vajina içerisine yerleştirilen bu ürün sayesinde, karşı cins kızlık zarınıza baktığı zaman zarın olduğunu görecek, ancak yapay olduğunu bilmeyecektir. Daha sonra penisi vajina içerisine sokması ile beraber, yapay kan dışarıya akacak ve sizin bakire olduğunuz zan edilecektir.

kızlık zarı öncesi ve sonrası resmi

Özet olarak toparlamak gerekirse, kızlık zarı öncesi ve sonrası ile ilgili daha önce yazılmamış tüm bilgileri vermeye çalıştık. Bozulmadan önce kızlık zarı ile bozulduktan sonra nasıl olduğunu, her bayan da farklılık gösterdiğini, dikilmiş kızlık zarının görüntülerini verdik.

Eğer sizde kızlık zarının bozulduğunu düşünüyorsanız, hemen sitemizde bulunan 0505 239 5653 numaralı telefon üzerinde uzman doktorumuz Merve Mutluyu arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kadın doğum uzmanımızın yorumunu alarak, tavsiye ettiğimiz yapay kızlık zarını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.