Kızlık Zarım Bozulmuş Mudur?

Kızlık Zarım Bozulmuş MudurBulunduğumuz dönem içerisinde bir çok insan sonrasını düşünmeden çeşitli hatalara kapıla bilmektedir. Özellikle son yıllarda ülkemizde hızla artan evlilik öncesinde yaşanan cinsel birliktelikler evlilik aşamasında oldukça büyük bir problem olarak karşılarına çıkmaktadır. Gerçekleşen bu ilişkilerden sonra birçok genç bayanın aklında kızlık zarım bozulmuş mudur sorusu döner durur.

Kızlık zarım bozulmuş mudur adlı makalemde hangi durumlarda kızlığın bozulacağından, bekaretin bozulup bozulmadığını tam olarak nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğim.

Kızlık Zarım Bozulmuş Mudur?

İlk olarak kızlık zarının tam olarak ne olduğundan bahsedecek olursam vajinayı dış etkenlerden koruyan kıvrımlı doku olarak adlandırabilirim. Kızlık zarının bozulabilmesi için bir başka değişle yırtılabilmesi için vajinadan 2-3 cm içeriye kızlık deliğinden penisin veya bir başka cismin temas etmesi gerekmektedir.

Kızlık Zarım Bozulmuş Mudur

Peki, her cinsel ilişkiden sonra kızlık zarı bozulur mu sorusunun cevabını ise hayır olarak verebilirim. Çünkü esnek kızlık zarına sahip kişilerde ilk ilişkiler sonrasında kızlık zarı bozulmayabilir ve kızlık zarı meydana gelmeyebilir. Yaşadığınız cinsel ilişkiden sonra kızlık zarım bozulmuş mudur diye merak ediyorsanız kızlık zarı muayenesi olmanızı tavsiye ederim.

Parmak Sokma İle Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kadınlar mastürbasyon yaparken kendilerine hakim olamadıklarını ve parmağını vajinasının içerisine soktuklarını söylemektedirler. Parmak sokma ile kızlık zarı bozulur arkadaşlar. Yukarıda zaten sizlere kızlık zarının penis veya yabancı cisimlerin vajinanın 2-3 santim içeriye girmesi ile kızlık zarınızın bozulabileceğini söylemiştik.

Kızlık Zarı Bozulmadan Kan Gelir Mi?

Kızlık zarının zedelenmesi olarak bilinmektedir. Çiftler sevgi oldukları zamanlarda sürtünme sonucunda cinsel birleşme sağlamaktadırlar. Sonrasında bayanın vajinasının içerisinden kan geldiği görüldüğü zaman kızlık zarının bozulduğunu düşünebilir. Kızlık zarı sadece vajinanın içerisine herhangi bir cismin girmesi ile bozulur. Kızlık zarınızın zedelenmesi sonucunda dışarısında oluşan sıyrıklar nedeniyle hafif kanamalar görülebilir, endişe edilecek durum değildir.

Kan Geldi Kızlık Zarım Bozulmuş Mudur?

Cinsel birleşme faaliyeti gösterdiğiniz zaman kan geldiyse, kızlık zarınızın bozulma ihtimali %100 diyebiliriz. Sürtünme veya mastürbasyon yaparken kan geldiyse kızlık zarı muayenesi yaptırmanızı öneririz. Tahrişe bağlı kaşınmalar da ve vajina dudaklarına yapılan ağda işlemlerinde kan gelebilir. Aslında endişe edilmesi gereken durumlar arasında değildir. Yine de bekaretinizden emin olmanız, size psikolojik destek sağlar.

Kızlık Zarı Muayenesi Nedir, Nasıl Yapılır?

Sadece özel hastanelerde gerçekleştirilen bu işlemde kadın doğum uzmanı tarafından vajina dudakları birbirinden ayrılarak kontrol edilir ve kızlık zarının bozulup bozulmadığı tespit edilir.Ağrısız ve kolay bir işlem olduğu için korkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Kızlık zarı muayenesi devlet hastanelerinde yapılmamaktadır. Özel klinik, hasta ve muayenehanelerde bu işlemler 150-200 TL gibi cüzi bir ücretle gerçekleştirebilirsiniz.

Bekaretim Bozulduysa Ne Yapmalıyım?

Uygulanan bekaret testi sonucunda kızlık zarı bozulduğu anlaşılan bayanlar, bu durumu telafi etmek istiyorlarsa ya kızlık zarı dikimi yaptıracaklar yada yapay kızlık zarını kullanıp dikimle aynı sonuca kavuşacaklardır. Kızlık zarım bozulmuş mudur diye düşünceye giren kadınların yapay kızlık zarını kullanmalarını öneririz. Son derece uygulanması kolaydır ve %100 kanama garantisi vardır.

Japon Malı Yapay Kızlık Zarı Siparişi kızlık zarı dikimi alternatifi

Orijinal yapay kızlık zarı siparişi vermek isterseniz bekaretzari.com İnternet adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki numaralardan herhangi biriyle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz.

  • 905365683014
  • 0850 885 1944
  • 0242 606 0543

Yapay kızlık zarının önerilen satış fiyatı 199 TL’dir. Orijinal yapay kızlık zarı siparişleriniz tamamen kapalı kargo poşetiyle birlikte, üzerinde herhangi bir firma veya ürün adı yazmaksızın sadece siparişi veren kişiye teslim edilir. Eğer ki adresinize yapay kızlık zarı sipariş vermek istemezseniz adresinize en yakın kargo şubesine de gönderebilir ve istediğiniz vakit kargodan gidip kimliğinizle teslim alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.