Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Anlaşılır mı?

Kızlık zarı son 7 gün içerisinde bozulmuşsa 7 gün içerisinde bozulduğu uzman doktorlar tarafından anlaşılabilir. Fakat son 7 günden önce bozulmuş olan kızlık zarlarının hangi tarihte bozulduğu uzman doktorlar tarafından da anlaşılması mümkün değildir. Bozulan kızlık zarlarının telafisi 3 yöntemle mevcuttur.

Birinci yöntem kısa süreli kızlık zarı dikimi dediğimiz düğünden maximum 2-3 gün önce dikilen geçici kızlık zarı ameliyatıdır. Bu kızlık zarı dikimin fiyatı 1500-3000 TL aralığındadır.

İkinci yöntem ise flep yöntemi dediğimiz kalıcı kızlık zarı dikimidir. Flep yöntemi uzun süre dayanmaktadır. Flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı fiyatı yaklaşık olarak 3000-5000 TL aralığındadır.

Üçüncü ve en çok tercih edilen ucuz ve sonucu daha önce test edilip kullanıcı tarafaından da görülebilecek olan yapay kızlık zarı kullanımıdır. Yapay kızlık zarı kullanımı ile ilgili olarak internet sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca yapay kızlık zarı ve kızlık zarı dikimleri ile detaylı bilgiyi 7/24 telefonda olan telefon operatörlerimizden de alabilrsiniz.

telefon operatörlerimize 0532 160 72 70 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Updated: 10/02/2018 — 13:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.