Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

kizlik-zari-bozulması

Kızlık zarının ne zaman ve nasıl bozulduğu 7 gün içerisinde anlaşılmaktadır.

Kızlık zarının yırtılması ve bayanların bekaretinin bozulması çok kolaydır. Peki, kızlık zarının ne zaman bozulduğu nasıl anlaşılır? Kimi zaman bu kolaylık bayanların başına büyük sıkıntılar açarlar. Kızlık zarı bozulduğu zaman dolayısıyla kadınların bekareti de bozulmaktadır. Buradan anlayacağınız üzere kızlık zarı bayanların bekaretini temsil ettiği için ciddi anlamda korunmakta ve önem verilmektedir. Kızlık zarı yırtılan bayanlar için durumlar kritiktir. Bundan kurtulmak için kadınlar kızlık zar dikim video yaptırmak isterler. Bu bayanlar için kesin çözümdür. Kızlık zarı dikimi fiyatları ve operasyonları hakkında detaylı bilgi için 905365683014 numarayı arayınız.

Bayanlarda ki kızlık zarının yırtılması genel olarak girilen cinsel ilişkiden dolayı gerçekleşir. Kızlık zarının geri yerine getirilmesi için birkaç farklı yol vardır. Aşağıda kızlık zar dikimi video şeklinde belirttik.

Kızlık zarının ne zaman bozulduğu nasıl anlaşılır?

Kızlık zarının ne zaman bozulduğu her zaman anlaşılmaz. Cinsel ilişki sonrasında 1 aylık süreç vardır. Bu süre içerisinde kızlık zarı duvarları vajinaya kaynaşmaya başlar. Kaynama işlemi tam anlamıyla gerçekleştiği zaman kızlık zarının ne zaman bozulduğu anlaşılmaz. 30 gün öncesinden yaptığınız muayene sonucunda yakın zamanda ilişkiye girildiği ve kızlık zarının yırtıldığı gözükebilir.

Yırtılan bu kızlık muayenesi nasıl yapılır? Kızlık zarının ne zaman bozulduğu nasıl anlaşılır? Bayanlar kızlık zarını diktirmek için ilk olarak ameliyata başvururlar. Nedeni ise ülkemizde sadece bu ameliyatın gerçekleştiği bilinmektedir. Maalesef çoğu bayan ücretlerinden dolayı yaptıramazlar.

kizlik-zarinin-ne-zaman-bozulduğu-anlasilir-mi.jpg

Kızlık zarı hemen bozulur mu? 

Kızlık zarının bozulması için vajinaya en az 1-2 cm penis veya yabancı cismin girmiş olması gerekmektedir. Mastürbasyon, kaşıma gibi etkenler kızlık zarının hemen bozulmasını sağlamaz. Bazı kadınlarda cinsel ilişkilerde bile kızlık zarının bozulmadığı görülmüştür. Buna esnek kızlık zarı denilmektedir.

Kızlık zarının bozulmuş ve bozulmamış hali resimli 

Kadınlar yaşadıkları bazı cinsel sürtünme, mastürbasyon veya diğer nedenlerden dolayı kızlık zarının bozulup bozulmadığını merak etmektedirler. Kızlık zarı cinsel birleşme haricinde bozulması neredeyse çok zordur. Eğer cinsel ilişkiye girdiyseniz ve sizden kan gelmediyse mutlaka doktorunuzla görüşmeniz tavsiye edilir. Kızlık zarının bozulmuş ve bozulmamış halini merak edenler için resimli olarak sizlere anlatım sağlayacağız.

Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Kızlık zarı yukarıda ki resimde görüldüğü gibi halka şeklindedir. Sol tarafta ki resimde kızlık zarı yırtılmıştır. Daha sonra kızlık zarı dikimi operasyonu ile, kızlık zarı tabakaları birleştirilerek eski haline getirilmiştir.

 Yırtılmış kızlık zarı gerçek görünümü 

Kızlık zarının gerçek yırtılmış hali resimde görüldüğü gibidir. Kadınların %95’inde Annuler Tip kızlık zarı görülmektedir.

Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Yırtılmış kızlık zarı gerçek görüntüsü olarak yukarıda ki resmi ele alabilirsiniz. Kızlık zarı bozulup da ameliyat olmak isteyenler, kızlık zarı dikimine başvurabilirler. Maddi imkanları olmayan ve kızlık zarı dikimi ameliyatını yaptıramayan veya yaptırmayan bayanların kullandığı alternatif bir ürün vardır. Yapay kızlık zarı bayanların hayatını kurtaran oldukça ucuz bir üründür. Bu yapay zar sayesinde bayanlar yüksek ücret ödemek zorunda kalmazlar.

6 Comments

Add a Comment
  1. Kızlık zarı bozulduğu zaten kan geldiği zaman anlaşılıyor. Yada içinize bir kaç cm girdiği zaman bozulması kesin diyebilirim kızlar. Benim başıma gelmedi ama kuzenimden biliyorum sürtünme yaparken çocuk dayanamamıs ve kafası girmiş sadece ve kan gelmiş. Şimdi bu siteden ona kızlık zarı sipariş verdik bekliyoruz.

  2. Erkek arkadaşımla beraber sürtünme ile ilişki yaşadım ama biraz penisi içeriye girdi ve kan geldi şuanda ayrıldık. Ben evlenmeyi düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

  3. bız sevgılımle ılıskıye gırdık ıcıne gırınce cok az kan geldı doktora gıttık ve doktorun dedıgı kızlık zarı bozulmamıs ama alttan yırtılmıs ılerleyen zamanlarda sıkıntı cıkarmaz dedı sızce bu normalmı bozulmusmudur yardımcı olursanız sevınırım

    1. Kızlık zarının 4-5 tane bağlantı noktası olabiliyor. Anladığım kadarı ile sizin bütün bağlantı noktaları değil de, bir kaç tanesi yırtılmış. Daha sonraki gireceğiniz ilişkilerde kalanlar da yırtılacağından dolayı kızlık zarı kanaması meydana gelecektir.

  4. İçe girmedi ama böyle ucu ilk ağza geldi kanama filan olmadı ama daha sonra idrar yaparken çok az şekilde kan rengi geldi bozulma yoktur değil mi

    1. Kan görüldüyse bozulma veya zedelenme olma ihtimali yüksek Meliha Hanım. Jinekolojik muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.