Sıkça Sorulan Sorular

Yapay kızlık zarı kapsülü ile ilgili merak edilen tüm soruların cevabını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Eğer aradığınız sorunun cevabını daha ayrıntılı bir şekilde dinlemek için 905365683014 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, canlı destek bölümünden Merve hanıma yazabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı hakkında sıkça sorulan sorular

Yapay kızlık zarı hakkında bayanların bizlere mail yoluyla, telefonla veya canlı destek üzerinden sıkça sorulan soruları sizin için derledik ve hazırladık. 2018 yılında yapay kızlık kapsülü ile ilgili merak edilen tüm soruların ayrıntılı cevapları;

Yapay kızlık kapsülü ile ilgili merak ettiğim sorular var?

Aklınıza takılan soruların cevabını sıkça sorulan sorular bölümünden bulamadıysanız, 905365683014 numaramız dan bizlere ulaşabilir, canlı destek bölümünden Merve hanıma 7/24 sorabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı nasıl bir üründür?   

Sahte kızlık zarı tırnak büyüklüğünde vajina içerisine girebilecek şekilde küçük bir üründür, içerisinde kan tanecikleri bulundurur, vajina içerisinde sizden gelen sıvılar yardımıyla kana dönüşür ve penisin içeriye müdahalesi sonrasında dışarıya kan gibi akıp gitmektedir.

Yapay kızlık zarının ne kadar süre önce yerleştirmem gerekiyor?

İlişkiye girmeden 20-30 dakika öncesinde vajina içerisine yerleştirmeniz yeterli olacaktır, daha sonra 10-15 dakika ön sevişme yapıp ilişkiye girmeniz bakire olduğunuzu göstermek için yetecektir.

Tampon kullanmak şart mıdır? 

Yapay kızlık zarını yerleştirmeden önce vajina içerisinin tertemiz ve kupkuru olması şarttır, bunu işlemi gerçekleştirmek için de tampon kullanımda şarttır.

Ürün kat kat geldi açıp da mı kullanıyoruz? 

Kesinlikle katmanlarını bozmadan, kan yoğunluğu iç kısmınıza gelecek şekilde yerleştirin ver katmanı sakın açmayın.

Yapay bekaret zarı kullandığım anlaşılır mı? 

Japon malı yapay kızlık zarını kullandığınız takdirde, erkek arkadaşınızın veya eşinizin yapay kızlık zarı kullandığı kesinlikle anlaşılmaz, gerçek kan görünümüne sahiptir ve ayırt edilmesi imkansızdır.

Kanama gerçekten meydana geliyor mu ?

Normal bir bayanın kızlık zarının bozulduğunda gelecek kadar kan miktarı kadar yapay kan ortaya çıkar.

Japon malı yapay kızlık zarı nasıl anlaşılır?  

Firmamız Türkiye’de tek Japon malı yapay bekaret zarı satan distrübütördür, resmi satış belgemiz bulunmaktadır.

İçerisinde gerçek kan mı bulunmaktadır ?

Hayır, kesinlikle. Gerçek kan olduğunda bulaşıcı hastalıkların aktarılması kolay olacağından dolayı, yapay kızlık zarının içerisinde Japon bilim adamları tarafından üretilmiş olan yapay kuru kan tanecikleri bulunmaktadır.

İlişkide kanama ne kadar oluyor?  

Yapay kızlık zarında kanama miktarı, bekaretinizi kaybettiğinizde oluşan kanama ile aynı miktarda olur, açık pembe kıvamdan başlayarak kan yoğunluğuna doğru devam eder.

Boya olduğu belli olur mu? 

Boya olduğu kesinlikle anlaşılmaz, klinik çalışmalar sonucunda kan kıvamına getirilip satış için hazırlanmıştır. Partneriniz çok ince ayrıntısına dahi baksa, boya olduğu anlaşılmamaktadır.

Erkek arkadaşımın penisine boya yapışır mı? 

Ele, avuca veya penise yapışma gibi durumlar Çin malı yapay kızlık zarlarında görülen durumlardır, piyasada satılan İngiliz malı zarimon yapay kızlık zarı, Alman malı virginia care, Portekiz malı Dijiuf ang çakma ürünleri tercih ederek hayatınızı riske atmayın.

İlişkilerde gerçek kan görünümü sağlanır mı? 

%100 gerçek kan görünümü veren bitkisel gıda boyalarından oluşmaktadır, kokusu ve tadı olmadığı için gerçek kan görünümü ile birebir aynı hissi verir.

Yapay kızlık zarı kapsülü gerçekten işe yarıyor mu?

Ürünümüz klinik testler sonucunda etkisini kanıtlamış ve onaylanmıştır, yapay kızlık zarı kullananlar veya kullanıcı yorumları sayfasından müşterilerimizin engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı kapsül şeklinde mi? 

Ürünümüzün dış görünümünü anlatan görseli aşağıdaki şekildedir, kapsül veya bekaret hapı tarzında bir ürün değildir, tırnak gibi görünümü sahiptir.

yapay kızlık zarı görüntüsü

1 kutu içerisinde neden 2 adet yapay kızlık zarı kapsülü var? 

Birinci, test ürününü gerdek gecesinden önce denemeniz ve tecrübe kazanmanız açısından kendiniz deniyorsunuz, 2. ürünü de gerdek gecesinde eşinizle gönül rahatlığıyla, heyecan yapmadan kullanabilmeniz içindir.

Kızlık zarı dikimi mi yaptırmalıyım, yoksa yapay kızlık zarımı kullanmalıyım? 

En sık sorulan sorulan arasında olduğu için kesin bir dille yanıt vermek istiyorum. Kızlık zarı dikimi günümüzde oldukça pahalıdır ve her ilde yapılmamaktadır. Bu yüzden bizde sizlere kızlık zarı dikimine alternatif olan yapay kızlık zarını önermekteyiz çünkü;

 • Ağrı ve sızı hissetmezsiniz,
 • Cerrahi operasyon gerektirmez,
 • Kızlık zarı dikiminin en iyi alternatifidir,
 • Kolay kullanımı sayesinde, dilediğiniz zaman 2 dakika içerisinde bekaretinize kavuşabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı kullananlar gerçekten faydasını gördüler mi?

Yapay kızlık zarı doğru kullanım yapıldığı sürece %100 işe yaramaktadır, nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız eğer yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye şiddetle ederiz.

Yapay kızlık zarı eczanelerde satılır mı? 

Sağlık açısından sorun teşkil edip etmediğini merak edenler bayanlar, yapay kızlık zarının eczane satışı var mıdır diye sormaktadırlar. Maalesef müşteri güvenliği ve gizliliği açısından yapay kızlık zarı eczanelerde satılmamaktadır.

Ne kadar süre saklayabilirim? 

Yapay kızlık zarının üretimi Japonya’da yapılmaktadır ve ülkemize gelişi stokta beklemesi bakımından, ürün elinize geçtikten sonra 5 sene boyunca güvenle saklayabilirsiniz.

Yapay kızlık zarının kullanımı sonrasında vajinaya zararı olur mu?

Yapay kızlık kanı %100 bitkisel maddelerden üretildiği için vücuda hiçbir şekilde alerji yapmadığı gibi  toksit içermediği de klinik çalışmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Kaç çeşit yapay kızlık zarı çeşidi vardır? 

1993 yılında Japonların icat ettiği Jaon of Arc Red yapay kızlık zarından sonra piyasa da dikkat çekmek amaçlı satılan 3 çeşit sahte kızlık zarı vardır, İngiltere malı zarimon yapay kızlık kapsülü, Alman malı virginia care, Dijuf ang Hollanda malı olmak üzere üç çeşit altında toplanmaktadır, aslında bunların üretim merkezler Çin’dir.

Yapay kızlık zarı resmi var mı? 

Çoğu sitelerde yapay kızlık zarı resmi açık açık gösterilmemektedir, biz sizlere gerçek yapay kızlık kanı görüntüsünü paylaşıyoruz. Bu resimde gördüğünüz yapay kızlık zarı kanı resmi, Japon malı Joan of Arc Red’e aittir.
yapay kızlık zarı resmi
Yapay kızlık zarı şikayeti alıyor musunuz? 
Hayır, ürünün doğru kullanımı sonrasında memnun kalmayan müşterilerimiz neredeyse hiç yoktur, bu yüzden bu zamana kadar yapay kızlık zarı şikayet formunu dolduran kullanıcımız olmamıştır.
Yapay kızlık zarı satıcısı Merve hanıma nasıl ulaşabilirim?
Türkiye’ye ilk defa yapay kızlık zarının getiren Merve hanıma sadece bizim sitemizden canlı destek üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz, aşırı telefon yoğunluğundan dolayı her zaman hattımızda Merve hanımla görüşme imkanına sahip olmayabilirsiniz, ilginiz için teşekkür ederiz.

Kargolama & Ödeme İşlemleri 

Siparişim kaç gün içerisinde teslim edilir? 

Türkiye’nin her bölgesine en geç 2 iş günü içerisinde ürün elinize ulaşmaktadır.

Elden teslim alma şansım var mı ?

Müşterilerimizin gizliliğine ve güvenliğine dikkat etmekteyiz. Maalesef sadece kargo yetkilileri tarafından size teslim edilmektedir.

Kargomu başka birisi teslim alabilir mi ?

Hayır. Gizliliğiniz için kargonuzu kimlik ile teslim ettiriyoruz. Yanlış kişinin eline ürünlerimizin geçmemesi için sizden başkası kargonuzu teslim alamaz.

Kredi Kartıyla nasıl ödeme yapabilirim ?

Sistem üzerinden yapacağınız kredi kartı ödemelerinde yapay kızlık zarı fiyatı 199 TL, kargo şubesinde veya adresinizde yapacağınız nakit veya kredi kartı ödemelerini 219 TL üzerinden yapabilirsiniz.

Kargo görevlisi yapay kızlık zarı olduğunu anlar mı? 

Yapay kızlık zarını size getiren kargo görevlisi kesinlikle içeriğini bilmemektedir, ürünlerimiz kapalı kargo poşetinde evrak şeklinde üzerinde firma ve ürün ismi yazmadan sadece siparişte isim verilen şahıslara teslim edilir.

62 Comments

Add a Comment
 1. Siteniz çok güzel şekilde anlatmış herşeyi fakat tampon neden gerekli anlamadım açıklama yapılmamış ve nedir nasıl kullanılır açıklarsanız sevinirim.

  1. Temizleyip kurulamak için ürün kaymasın diye

 2. Merhaba kizlik zari dikim isi hangi ilde hangi doktorlar yapiyor bilginiz varmi acaba

 3. Ya kan gelmezse? Penis neyi deliyor nasıl olacak değer değmez kan gelecek mi? Akıntım az olursa ve yeteri kadar ıslanmazsa o toz penise bulaşır ve sahte olduğu anlaşılır mı? Lütfen acil cevap verin

  1. Merhabalar Esra Hanım,

   50.000 kullanıcımızda kan gelmeme olayı olmamıştır olamaz da çünkü ürünün mantığına ters bir durum olur.

   Akıntınızın az olması durumunda ön sevişme sürecinizi uzatarak, ürünün ısı ile erimesini sağlayabilirsiniz.

   1. Merve hanim , chatiniza birseyler oldu yazamiyorum size. Nedenini öyrene bilirmiyim?

    1. başka bir cihazdan veya bilgisayardan girmeyi dener misin?

 4. Penisin üzerinde kaldığında belli olmuyormu

  1. Merhabalar,

   Orijinal Japon malı yapay kızlık zarı kullanım talimatlarına uyduğunuz taktirde penis üzerinde kaldığında kesinlikle anlaşılmamaktadır. Zaten silinme ve yıkanmada kolayca kan gibi çıkmaktadır.

 5. ilişkiye girildiğinde poşet hissedilmez mi

  1. Bade Hanım,

   Ürünümüzün üzerindeki poşet gibi görünse de değildir. O yerleştirildikten bir kaç dakika sonra tamamen çözünür ve sizden salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu verir. Yani yerleştirildikten sonra katı bir şey kalmamaktadır.

 6. Merhaba ben 13 yaşındayken idrarı mı yaparken vajinadan kan geldi ve kan adet kanı gibi değil kızlık kanaması gibiydi bir acı falan da hissetmedim fakat daha önceden ıkındığım da içim deki kızlık zarını hissediyordum fakat o olaydan sonra hissetmemeye başladım henüz kontrol e de gitme dim fakat gideceğim değer kızlığım yoksa bu ürünü kullanmayı düşünüyorum nasıl kullanmalıyım

  1. Nur Hanım kızlık zarı belirttiğiniz kadar kolay bir şekilde yırtılmaz. Yapay zarı kullanmadan önce mutlaka doktor kontrolüne giderek muayene olunuz. Eğer ki kızlığınızı kaybettiyseniz o zaman ürünümüzü düşünebilirsiniz.

 7. Ben tamponu eczaneden alcam ama sorun olur mu

  1. Yapay kızlık zarı ile size gönderdiğimiz tampon ürünle birlikte üretilen özel bir tampondur Nurcan Hanım. Her ne kadar aynı gibi görünse de fabrikanın size gönderdiği ürünü kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

 8. Sipariş verdiğimde kredi kartı ödeme dökümünde ne olarak geçmektedir. Ailem ile yaşıyorum ve zar eve gelirse başkasının eline geçme ihtimali var kargo şubesinden teslim alabilir miyim? Bir de ürün büyük mü nerede hangi şartlarda saklayabilirim?

  1. Merhabalar Mihrima Hanım, Kredi kartı ile ödeme yaptığınız zaman kart detaylarınızda aktariye olarak yazmaktadır ve kesinlikle ürün veya site ile ilgili detay yer almamaktadır. Ev veya iş yeri adresinize ürününüzün gelmemesini istiyorsanız size en yakın kargo şubesine siparişinizi teslim edebiliriz, siz müsait olduğunuz zaman gidip kendiniz teslim alabilirsiniz. Ürünümüz ince ve çok küçüktür. Kitap içerisinde bile saklayabilirsiniz. Kutusunu atarak jelatin ile birlikte sakladığınız zaman üzerinde isim yazmadığı için anlaşılma ihtimali bulunmamaktadır.

 9. Merhabalar
  Üründen sipariş vermek istiyorum ancak ürünü is yeri adresime gönderilmesini istiyorum kargo paketi üzerinde. Gönderen bilgileri olarak ne yazıyor ayrıntı var mi acaba anlaşılmaması açısından bilgi verirseniz sevinirim

 10. Kokusu nasil boya gibi mi kokuyor yoksa kan gibi mi

  1. Boya kokusu üründe bulunmamaktadır Tuğçe.

 11. Merve hanim bu ürünün yan etkisi yok mu ?

  1. Ürünümüz tamamen bitkisel bir ürün olduğundan dolayı herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 12. Esimle birlikte olduktan sonra yapay kizlik zari patlayinca esimin penisine degerse cikarmi leke yada belli olur mu

  1. Etkileri kızlık zarının bozulması ile aynı olacağından dolayı kesinlikle ayırt edilemeyecek ve bilinmeyecektir Berna Hanım.

 13. Urünü kullanmadan iade etmk isteyenler icin yardmcı olunmalı.

 14. Ya ben ürünü tek basıma nasıl kullanacm bu yorumlar gerçek mi kesin çözümmü çıkmaz yoldayım lütfen yardım edin

  1. Tek başınıza kullanım için sitemizdeki yapay kızlık zarı kullanımı sayfamızı okumanızı tavsiye etmekteyiz. Aklınıza takılan konular varsa lütfen canlı destek bölümünden veya 0850 840 7899 numaralı hattımızdan bize ulaşınız.

 15. Ve ürünü vajinaya katarken canımız acımaz mı

  1. Hayır kesinlikle canınız acımamaktadır. Ürün sandığınız kadar büyük değil. Tırnak kalınlığında ve büyüklüğündedir.

 16. Size nasl ulasablrm merve hanım

  1. Sitemizde bulunan Canlı Destek bölümünden veya 0850 840 7899 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 17. Ben ilk gun kullansam sorun olur mu ilkini

 18. hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz

  1. Aras, MNG ve Sürat ile çalışmaktayız.

 19. Hadi urun vajinamin icerisinde kalirsa

  1. Merhabalar Ayşe,

   Yapay kızlık zarı vajina içerisine yerleştirildikten sonra en ufak bir ıslaklıkta erimektedir. Yani katı bir şey kalmıyor. Eridikten sonra da ufak bir müdahale ile akmaktadır.

 20. 20 dk içinde yürüsek bi şey olur mu

  1. Herhangi bir sorun olmaz efendim yürüyebilirsiniz.

 21. Iliski sırasında vajinada bişey oldugunu karşı taraf görebilirmi peki

  1. Doktor gibi yatırıp incelemez ise (!) herhangi bir sorun olmayacaktır.

 22. İütfen cevap verin erkek arkadasım illa yalamak istiyor bi sakıncası olur mu

 23. Ben nisnaliyim 2 ay sinra dugunum var ve bakire degilm bn bu urunu kullanmak istiyrm ama kanama olmaz diye cok korkuyorum bana kullananlar crvb verebilirm

 24. Bende almak istiyorum ama oral sex yaparken fark edilmez mi bu

 25. Bir saat önce yerleştirsek , birde benim ıslaklığım çok oluyor kendiliğinden akarmı yada aktığında rengi açılır mı ıslaklık fazla olduğu için birde tampon nasıl kullanılıyor

  1. Tamponu kullandığınız zaman ıslaklık kalmayacaktır Eda Hanım. Sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. yerleştirdikten sonra gelen ıslaklık önemli değildir.

 26. Arkadaşlarınız tampon kullanılmadığı takdirde ıslaklık olursa kendiliğinden akar gider diyor ?

  1. Islak bölgeye yerleştirilirse garanti edilen dayanıklılık süresi daha erken olabiliyor. garanti olması açısından tampon kullanımını tavsiye etmekteyiz Eda Hanım.

 27. Merhabalar Asiye Hanım. Öncelikle hayırlı olsun. Islaklık ile ürünümüz erir fakat akmaz. Erkeğin müdahale etmesi gerekmektedir. Kargonuz size ulaştığında göreceksiniz ki kesinlikle kargocu içeriğini anlamayacak şekilde özenle hazırlanmıştır.

 28. ÜRÜNÜ ALDIĞIMIZDA NASIL YERLEŞTİRİLECEĞİNE DAİR ENDİŞELERİM VAR ANLATIR MISINIZ

 29. Merhabalar ben sipariş verdim ama kullanım talimatı almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 30. Whatsapdan ulasamiyor muyuz

 31. ben yapay zarın kullanım talimatlarını bilmeden kafama göre kullandım sonuç beklediğim gibi olmadı. Daha sonra şikayet için Merve Hanım’a ulaştığımda yanlış kullandığımdan bahsetti ve bana kullanım talimatlarını detaylı olarak anlattı. Sahte kızlık zarının kullanım talimatlarına uyarak kullandığımda beklediğim sonuç gerçekleşti. Yeniden sipariş vermek zorunda kalsam da bu benim hatamdı. İlginiz için çok teşekkür ediyorum şuanda evliyim..

 32. Canım kullandın mi acaba ürünü nasıl söyler mısın bana merak ettim bende alacağım da

 33. Yakın zamanda kullanan yokmuş ya cevap atın lütfen

 34. Ben aldım yeni elime ulaştı söylendiği gibi olmasını diliyorum yoksa hayatım kayar

  1. Ezgi hanım bizimle irtibata geçip, kullanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. %100 garantili üründür kesin sonuç alabilirsiniz.

 35. Merve hanım dün izinliymişsiniz bugün sizi arıcam uzun uzun konuşmak istiyorum nolur yardımcı olun.

  1. Merve hanım lütfen bana da ulaşır misiniz delirmek uzereyim

 36. Meraba.biz kız arkadaşımla evleneceğiz.önceden ilişki yaşadık.ailelerimize gerdek gecesi kan gösterme gibi bi durum söz konusu.bu yapay kızlık zarından gelen kan.bulaştığı yatak örtüsünden makinede yıkandıktan sonra tamamen çıkarmı? Yoksa gerçek kan gibi bi kalıcılığı olurmu?

  1. Hakan Bey detaylı bilgi için 0552 670 12 20 numaralı cep telefonu arayabilir, canlı destek üzerinden bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 37. Merhaba Merve hanım ben sipariş vermek istiyorum fakat sadece kargodan teslim almak istiyorum mümkünmü yani ev adresi vermeyip kargo şubesinin adresini versem direk ordan alsam olur mu

  1. olur canım göndeririz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.