Vajina Daraltıcı Krem

Vajina daraltıcı krem Vajifirming

Vajina daraltıcı krem, ilişki veya doğum sonrasında vajina genişlemesinden dolayı kullanılan eczane ürünüdür. Uzun süreli ilişki yaşayan bayanlarda vajina genişlemesi oldukça sık görülmektedir. Bu durum sonrasında ilişkilerden zevk almamaya başlamamanız son derece doğaldır.

Bir çok bayan bu tarz olaylarla karşılaşınca cerrahi müdahale gerekiyor diye durumu ötelemeye başlar. Ancak vajina daraltma işlemi cerrahi müdahale gerektirmez. Vajina dudaklarının sıkılaştırması, çekilmesi daraltıcı kremlerle mümkündür.

Vajina daraltıcı krem kullanmanız için en az 5 ilişki yaşamış olmanız gerekmektedir. bu ürünü 15 yaşından 60 yaşına kadar dileyen bütün bayanlar gönül rahatlığıyla kullanabilir. Vajina daraltma operasyonuna alternatif olarak kullanılan en etkili daraltıcı kremdir.

Cerrahi müdahale olmadan vajina daraltma

Bayanlarda doğum sonrasında vajina kaslarının gevşemesi durumuna ‘vajina genişlemesi, açılması’ denir. Böylelikle bayanların cinsel birleşimlerden eskisi gibi zevk almamasına neden olur. Bu durum sonrasından cinsel deneyimlerin kalitesini yok sayacak şekilde düşmektedir. Çoğu bayan cerrahi müdahale olmadan vajina daraltma işlemi yapılmayacağını düşünüyor, karamsarlığa ve çekincemelere başlıyor.

Son derece bitkisel içeriğiyle hazırlanan ve sıkılaştırıcı özelliğe sahip olan vajina daraltıcı kremler, 15 gün içerisinde ilk cinsel deneyiminizde ki gibi dapdar vajinaya sahip olmanızı sağlar.

vajina-daraltırıcı-krem

Eczanelerde satılan vajina daraltıcı krem kullanımı

Türkiye’ye ithal olarak gelen vajina daraltıcı krem Vajifirming, USA malı orjinal üründür. Avrupa İlaç Sanayi bünyesi tarafından temin edilir. Sitemizde satışı yapılan Vajifirming, eczanelerde satılan daraltıcı kremler ile birebir aynıdır. Dilerseniz bulunduğunuz bölgede ki size en yakın eczaneden de temin edebilirsiniz.

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Bu tarz ürünler lokal bölgenin tamamına yedirilerek 5 dakika boyunca masaj yöntemiyle uygulanır. Emilim iyice gerçekleşene kadar 10 dakika beklenmeli ve iç çamaşırı giyilmelidir. Düzenli kullanım sonucundan etkisini %100 görebilirsiniz.

vajina-daraltıcı-krem

Uyarı & Yan etki

Bu tarz ürünlerin içeriği bitkisel olduğu için yan etkisi veya sağlığa zararı yoktur. Kullanım esnasında bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

 • Günde 1 defa akşam yatmadan önce kullanılmalıdır,
 • Daraltıcı kremi sürdükten sonra bir müddet (10 dakika) beklenmelidir,
 • En fazla 6 ay kullanım yapmanız önerilir.
 • Ürünü kullandıktan 30 dakika sonra tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Özet olarak;

Dar vajinaya sahip olmak, partnerini memnun edebilmek ve daha fazla cinsel ilişkilerden zevk almak adına vajina daraltıcı kremler kullanılmaya başlanmıştır. Genel olarak vajina dudaklarının sıkılaştırlması ve elastik özelliğinin açığa çıkmasını sağlar. Gevşeyen vajinal kasları yeniden canlandırır.

İlişki veya doğum sonrasından cinsel organınızın ilk günkü gibi düzgün ve dar görünüme sahip olmasını istiyorsanız, daraltıcı krem kullanmanızı öneririz. Bu sayede bıçak altına yatmanız gerek kalmaz ve ameliyat stresi yaşamazsınız.

Sipariş vermek veya bilgi almak için canlı destek operatörümüz Merve Hanım dan yardım isteyebilir, 0505 239 5653 numaralı telefonlardan bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

13 Comments

Add a Comment
 1. Siparişiniz geldi çok teşekkür ederim. 3 gündür kullanıyorum yavaş yavaş hissetmeye başladım daralmayı. Merve hanıma burdan ilgilendiği için çok teşekkür ederim 🙂 iyi çalışmalar

 2. 15 gündür kullanıyorum alt taraftan dudaklarda iyice toplama oldu gerçekten eşim bile hissediyor. 30 gün kullanım sonucunda tekrardan yazacağım. Özellikle geceleri yatmadan sürüyorum tavsiye ederim akşamları sürün.

 3. Daraltıcı krem almak istiyorum 10-15 defa ilişkiye girdim bende faydalı olur mu?

 4. Daraltıcı krem hakkında bilgi alabilir miyim?

 5. Ben ilişkiye girmedim ama bndede sarkmalar var

 6. Ben ilişkiye girmedim ama bndede sarkmalar var bn kullanirsam ne olur ki

 7. Merhaba merve hanım 2 yıl önce cerrahi operasyon geçirdim ama yine genişleme ve sarkma var bu durumda kremi önerirmisiniz

 8. Merhaba , henüz emzirme dönemindeyim ancak bu kremi kullanmamda sıkıntı olur mu? Teşekkürler

  1. Harici olarak kullanılan bir ürün olduğundan dolayı kullanmanızda sakınca yoktur efendim.

 9. Ben 19 yaşındayım ve genetik olarak vajinam geniş ve ilişki sırasında seste çıkıyor karşı tarafta cok fazla zevk almıyor lazerle vajinal daraltmak istemiyorum acaba bu kremi kullansam etkisi olurmu

  1. Merhabalar Pervin Hanım. Evet, daraltıcı krem ile genital bölgenizi daraltmanız mümkündür. Detaylı bilgiyi canlı destek veya telefon operatörlerimizden alabilirsiniz.

 10. Ankara’da ala bileceğimiz nokta var mı?

  1. Sitemizde yer alan telefon numaralarından veya canlı destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz Sevda Hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.