Yapay Kızlık Zarı Fiyat Araştırması

Kızlık zarı dikiminin pahalı olmasından dolayı yapay kızlık zarı fiyatları hakkında araştırma içerisine giren bayanlar, birden fazla sitede farklı rakamlar ile karşılaşmaktadır. 2010 yılından beri 199 TL’den satılan orijinal Japon malı yapay kızlık zarı kanı fiyatlarının günümüzde her sitede farklılık göstermesinin sebebi, birden fazla markanın piyasa çıkmasından kaynaklanmaktadır. Joan Of Arc Red, yıllardır aynı fiyat üzerinden satılırken, Virginia Care daha pahalıya, Dijiuf Ang ise daha uyguna satılmaktadır. Bundan dolayı en uygun fiyata yapay zarı alarak daha fazla para ödemek istemeyen bayanlar, hangi ürüne güveneceklerini şaşırmaktadırlar.

en uygun yapay kızlık zarı fiyatı

2018-2019 yılı yapay kızlık zarı fiyatları

Orijinal yapay kızlık zarı fiyatları şu kadardır veya şu fiyatın altına kesinlikle satılamaz diye bir kaide yoktur. Her firma tedarik ettiği ürünü serbest piyasa dileği fiyat üzerinde satabilme özgürlüğüne sahiptir. Sadece tek ürün (joan of arc red) satışı tavsiye edilen 199 TL üzerinden satışa sunulmaktadır. Japonya sağlık bakanlığının dünya genelinde belirlediği fiyat bu dur.

Virginia care yapay kızlık zarı fiyatı piyasada satılan en pahalı yapay kızlık zarıdır. Çoğu bayanlar 299 TL’ye satılıyorsa gerçekten işe yarıyordur mantığı ile ürünü satın alır ve pişman olurlar. Fiyatı çok göstererek kaliteli ürün algısını yapmaya çalışan uzman pazarlamacılar, 2012 yılında gitti gidiyor gibi sitelerde 42 TL’den satılmıştır.

Dijiuf ang yapay kızlık zarı kanı fiyatları ise en uyguna satılan üründür. Hollanda’dan geldiği iddia edilen ancak İstanbul’da üretilen Türk malı kızlık zarı, çoğu erkeğin penisine yapışarak boya olduğunu belli etmektedir. Buna rağmen 189 TL ücret gibi ücret istenerek yanında kadınların dikkatini celp edecek hediyeler verilmektedir.

En uygun yapay kızlık zarı fiyatı

Orijinalliğine göre en uygun yapay kızlık zarı kapsülü fiyatı 199 TL’dir. Kutunun içerisinde 2 adet bulunur, yarıya satıldığını hesaplarsak tanesi 99,50 kuruşa gelmektedir. Yalnız bu tür cinsel zarların tek satışı maalesef yoktur, ancak bizden bir kutu zar almış müşterilerimiz diğer siparişlerinde dilediği kadar ürünü temin edebilirler.

yapay kızlık zarı en ucuz

1. ürünü gerdek gecesinden önce deneyerek, tecrübe kazanılması içindir. 2. ürün ise ilişki esnasında kullanılarak karşı tarafa bakire olduğunuzu göstermek için kullanılmaktadır. Fiyatı daha uygun diye aldığınız ürünlerin test aşamasında işe yaramadığını fark ettiğiniz anda, paranızın boşa gittiğini anlıyorsunuz ama iş işten geçmiş oluyor. Bundan dolayı satın alacağınız yapay zarı marka veya fiyat gözetmeksizin orijinal olanı almaya özen gösteriniz.

Özet

Bu makalemizden de anlaşılacağı üzere daha yüksek fiyat fiyatlar ile satılan yapılan zarlarda da tamamen bir algı operasyonu yönetilmektedir. İlk gecenizi riske atmamak adına bu tarz firmalardan uzak durup, bizim gibi distribütör firmalardan ürünü temin etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız kar amacından ziyade, bayanların işlemiş oldukları ufak bir hatadan dolayı ömür boyu yargılanmanın önüne geçmesini hedeflemektedir.

Yazımıza son vermeden önce 2019 yılında yapay kızlık zarında fiyat arttırımına gitmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz. Her ne kadar dolar kuru yükselse de, fırsatı krize çevirmiyoruz. Bundan dolayı en uyguna fiyata önümüzde ki sene içerisinde de bizim sitemizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.