kızlık dikimi

Yapay Kızlık Zarı Kanı Şikayet

Bu makalemize bekaretini kaybetmiş bayanlar için ortaya atılmış olan yapay kızlık zarı kanının şikayetleri nelerdir, yapay kızlık zarında en iyi marka hangisidir ve hangi marka yapay zarı kullanırsanız ilk geceyi sorunsuz atlatırsınız bunları açıklayacağım. Yapay kızlık zarı kanı şikayet bölümünden çin malı ürünlerden gelenler mailler bu aralar aldı başını gidiyor. Elinde pembe boya kalanlar, eline yapışıp lekesi çıkmadı diyenler ve buna benzer bir sürü şikayet vardır. Bu yazımızda şikayetleri tek tek inceleyip sorunlara çözüm bulacağız ve hangi marka ürün sizin hayatınızı kurtaracak onu belirleyeceğiz.

yapay-kızlık-zarı-kanı-şikayet

Yapay kızlık zarı ile ilgili haber sitelerinde bir çok yazı okumuşsunuzdur. Ürünün kan akışı sağladığını, gerdek gecesinde karşı tarafa bakire olduğunuza inandırmak için 1993 yılında JAPONYA’da icat edildiği gibi bir sürü yazılar vardır.

Yapay kızlık zarı kanı şikayetleri 

Japon malı yapay kızlık zarı kullanmayan kadınların ürün hakkında şikayetçi olmaları %100 doğaldır. Yapay zar, 1993 yılında Japon bilim adamları tarafından üretilmiş, kızlık zarı dikimine en uygun alternatiftir. Fiyat konusunda kızlık zarı dikimine göre ucuz olması kadınların kullanmaya teşebbüs etmiştir. Ancak piyasada Japon malı haricinde bir çok yapay kızlık zarı markası vardır. Virginia care, Dijiuf ang veya zarimon gibi markalar 2015-2016 yılında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sonradan çıkan ürünlerin Türkiye’de üretilme olasılığı oldukça yüksektir.

Türkiye’de üretilen yapay kızlık zarı kanı ile ilgili şikayetlerin fazla olmasının tek sebebi ürün boya gibi ele veya erkeğin penisine yapışmasıdır. Bunun sonucunda bayanların rezil olması, bakire olmadığının anlaşılması ciddi sonuçlara yol açmaktadır.

Penisin vajina içerisine girmesiyle boyanın bulaşmadığı ve gerçek bekaret rengi geldiği bir ürün arıyorsanız, 2010 yılında yapay kızlık zarının mucidi olan Merve hanımın www.bekarethapi.com sitesinden ürünü almalısınız.

Gittigidiyor yapay kızlık zarı şikayeti 

Kızlık zarı için çözüm arayan bayanlar, yapay zarı en uygun fiyata gittigidiyor gibi sitelerden almaya başlamaktadırlar. Ancak istenilen ürünler gelmediği veya istenilen sonuç elde edilmediği zaman karşılarında muhatap bulamadıkları için kâr edicem derken parasını çöpe atmaktadır.

Gitti gidiyordan alınan yapay kızlık zarları genelde virginia care adlı alman malı olduğu iddia edilen üründür. Sonuçta kozmetik ürünü adı altında satıldığı için işe yaramadığı takdirde iade ve değişim yapmama haklarına sahiptirler.

Şikayet oranı en düşük yapay kızlık zarı, Joan of arc red 

Kızlık için en iyi çözümleri ararken yapay kızlık zarı ile karşılaştınız biliyorum. Daha sonra yapay kızlık zarı nedir, ne değildir diye araştırırken karşınıza joan of arc red, virginia care ve dijiuf ang gibi farklı ülkelerin ürünler karşınıza çıktı değil mi? Peki bu markaların arasında en iyi hangisi olduğunu nasıl anlarsınız?

Şikayet oranı en düşük yapay kızlık zarı, Joan of arc red 

Marka araştırması içesine girdiğiniz zaman mutlaka kullanıcı yorumlarını, deneyimlerini okumadan ürün satın almayın. Örneği japon malı yapay kızlık zarı kullananlar ve virginia care kullanan diye arama yapabilirsiniz. Bu sayede gerçek kullanıcılar sizlere en doğru ve en iyi markanın hangisi olduğunu göstereceklerdir.

Sizler yapay kızlık zarı kanı şikayet oranlarını incelerken en az şikayet olan ürünü joan of ard red japon malı yapay kızlık zarı olduğunu görebileceksiniz. Ürünümüz Japonya’dan ithal olarak gelmektedir ve %100 kanama garantisi veren TEK üründür.

Ürünü satın alınca irtibatı kesen firmalarla asla alışveriş yapmayınız. Sizlere sağlık danışmanınız Merve hanım ile görüşme imkanı sunuyoruz.

HİÇ BİR FİRMA BUNU YAPMIYOR!

Merve hanım yapay kızlık zarını ülkemize getiren ilk firmanın sahibidir. Özel olarak her bayanla ayrı ayrı ilgilenip sorunlarını dinlemektedir. Bakire olmayan, evlenmekten korkan bayanların ilk gecede neler yapması gerektiği gösteren yapay kızlık zarı uzmanıdır.

Yapay kızlık zarı kanı şikayet leri ile ilgili sol tarafta bulunan canlı destek üzerinden Merve hanıma ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde dilediğiniz soruları sorabilir ve yapay kızlık zarı siparişi verebilirsiniz.

6 Comments

Add a Comment
  1. Çin malı ürün aldım elimde boya kaldı ancak sizin sitenizde ki ürün hayatımı kurtardı. Çok sağ olun Merve hanım.

    1. Teşekkür ederim canım darısı tüm kızlarımızın başına 🙂

  2. Kullandim ama pek memnun degilim acikcasi rengi baba koyu geldi ve yogun bi kanama idi

  3. Ben almak istiyorum Merve abla lütfen bana yardımcı olun, virginia care hapı kullandım hamur gibi her yerime bulaştı. Sizin sitenizi keşke daha öncesinde görseydim alırdım sonradan fark ettim. Bekaret zarı almadan önce mutlaka bununla ilgili haberleri yazıları okuyun derim daha sonrasında aklınıza zaten Japon malı yatacaktır, gidip satın alabilirsiniz.

    1. Aldınız mı ürünü memnun musunuz

  4. Gerçekten alan var mı ürünü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.