Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarı kullanımı her kadının rahatlıkla gerçekleştirebileceği işlemdir. Herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmez ve tıp ile alakalı bir durumda değildir. Normal hayatta yapılabilecek en kolay yöntemler arasındadır. Halk arasında bekaret hilesi olarak da bilinmektedir. Evlilik öncesinde bekaretini kaybetmiş, bakire olmayan ve evlilik telaşına giren bayanların tercih ettiği yapay kızlık zarı 1993 yılında bulunmuştur. Ülkemize ilk defa 2010 yılında kurucumuz Merve Hanım tarafından getirilip satışı yapılmıştır. Bu yazımızda yapay bekaret zarı kullanımını detaylı şekilde bulabilirsiniz.Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır ile ilgili detaylı bilgi için mutlaka telefon operatörlerimizi aşağıdaki numaradan ücretsiz olarak arayınız.

 • 905365683014  – 905365683014

yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

 

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay zar kullanılmadan önce vajinal bölgenin mutlaka kuru olmasına dikkat etmeliyiz. Sitemizden siparişini verdiğiniz özel tampon ile genital bölgeyi kurulayarak bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Daha sonra ürünün üzerinde yer alan gri renkli jelatini açıyoruz ve katlanmış şekilde yeni bir jelatin bizi karşılıyor. Katlanmış olan jelatini kesinlikle açmamalıyız.

Şeffaf renkli jelatinin bir tarafından kırmızı bir yoğunluk olduğunu göreceksiniz. Yoğun olan kızın rahime bakacak şekilde yani önce vajinaya girecek şekilde serçe parmağımız ile 3-4 santimetre içeriye doğru yerleştirmemiz yeterlidir.

Yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra yapay kızlık zarının hazır hale gelme süresi ortalama 20 dakika olarak belirlenmiştir. Belirtilen bu süre geçtikten sonra tek başımıza test edeceksek, elimiz ile kendimizi tatmin edip daha sonra parmak vasıtası ile iç kısıma müdahalede bulunabilirsiniz. Partner ile denenecek ise de ön sevişme süresinin akabinde müdahale edilip sonuç görülebilir.

yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

 

Gerdek gecesinde yapay kızlık zarı kapsülünü kullanıldığınız partneriniz tarafından kesinlikle anlaşılmaz. Yapay kızlık zarının kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde anlaşılması mümkün değildir, ancak orijinal Japon malı yapay bekaret zarı kullanmanız şarttır. Çünkü diğer Alman, Fransız, Portekiz ve İngiltere sahte kızlık zarı boya gibidir. Çoğu bayan kullanım esnasında eline ve erkek arkadaşının penisine yapıştığını söylemekte ve 1-2 gün boyunca boyanın çıkmadığı söylenmektedir. Sahte kızlık kanı kullanan bayanların tercihi Japon malı bekaret hapıdır. Çünkü yapay kızlık zarını mucidi Japon bilim adamlarıdır. Bu sebeple yapay kızlık zarı kullandığınızın anlaşılmamasını istiyorsanız, orijinal ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Orijinal sahte kızlık zarı kullanımının ayrıca bazı püf noktaları bulunmaktadır, yapay kızlık zarı nasıl kullanılır yazımızda püf noktalara uyduğunuz takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Yapay kızlık zarını nasıl yerleştirebilirim?

yapay-kızlık-zarı-nasıl-kullanılır

 • Ürünü yerleştirmeden önce mutlaka tampon ile vajina içerisini temizlemelisiniz, bu ürünün kaymasını ve akmasını önlemektedir.
 • Mutlaka test ürününü kullanmanız gerekmektedir, bu size tecrübe ve deneyim kazandıracaktır.
 • Birden fazla ilişkiye girdiyseniz, yapay kızlık zarı kullandığınız anlaşılmasın diye vajina daraltıcı kremi kullanabilirsiniz.
 • Bekleme sürecini en az 20 dakika, en fazla da 120 dakika olmak üzere ayarlayınız. Bekaret hapı vajina içerisinde en fazla 2 saat durabilir, ürüne müdahale edilmediği sürece kan gibi akıp gitmektedir.

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sorusunun cevabı, ürünün kullanım mantığı, oldukça basit olduğu için sorun yaşama olasılığınız neredeyse hiç yok diyebiliriz. Ancak bazı bayanlar eşim tarafından sahte kızlık zarı nasıl anlaşılır diye merak etmektedir. Yapay kızlık zarı ancak kadın doğum uzmanın yapacağı kızlık zarı muayenesi sonucunda anlaşılmaktadır.

yapay-kızlık-zarı-nasıl-yerleştirilir

Yapay kızlık zarını kullanmadan ne kadar süre saklayabilirim?

Evlilik öncesinde ilişkiye cinsel birleşme sonucunda veya farklı bir sebepten dolayı bekaretini kaybettiyseniz, mutlaka yapay kızlık zarı hapını bir an önce temin edip stoklamanız gerekmektedir. Sizlere göndermiş olduğumuz sahte kızlık zarı, kutu içerisinde 2 adet gelmektedir, 1. sahte kızlık zarı kapsülünü kendiniz denemeniz ve tecrübe kazanmanız açısından kullanabilirsiniz. Gerdek gecesine ayırdığınız 2. yapay bekaret zarını da oda sıcaklığında koşulu olmak şartıyla cüzdanınızda, kitap arasında, dolabınız veya zarar görmeyecek yerlerde 5 yıl boyunca muhafaza edebilirsiniz. Bazı bayanlar yapay kızlık zarının kullanma süresi kutu içerisinde 6 yıl yazıyor diyorlar ancak tedarik ve satış sürelerini de göz önünde bulundurduğu zaman sizlere ulaşıncaya kadar bu garantisi süresi 5 seneye kadar düşüyor.

Vajina daraltıcı krem kullanımı

yapay kızlık zarı kullanımı

Şüphe yok ki yapay kızlık zarı vajina daraltıcı krem ile birlikte kullanıldığı zaman daha garanti sonuç vermektedir. Vajinal bölge içerisinde oluşan genişleme kaybolarak ilk günkü haline döneceğinden erkek zorlanma hissedecek ve genişlemeden dolayı anlama ihtimali kalmayacaktır.

Daraltıcı krem 1 ay boyunca düzenli olarak genital bölgenin dış çevresine masaj yaparak yedirilmelidir. Bu şekilde kalıcı olarak etki sağlar. Bu kadar uzun vaktimiz yoksa da tek kullanımda 24 saat etki sağlamaktadır. İlişki olacağı günün sabahında uygulamanız yeterli olacaktır.

Vajina daraltıcı krem ne kadar sürede etkisini gösterir?

Tamamen vajinanızın açılmasına bağlı olarak belirlenmiş durumdur. Ortalama olarak 30 günde eski görünüme sahip olabilirsiniz. 5 yıldan fazla bir ilişki geçmişiniz yoksa eğer. 15 günde ciddi anlamda daralmanın olduğunu fark edebileceksiniz. 24 saatlik kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar. Sizlere verilen süreler sonunda, düzenli ve sürekli kullanım sağlarsanız, %100 sonuç almanız kaçınılmaz olacaktır.

yapay kızlık zarı

Özet olarak önemli uyarılar;

 • Sahte kızlık zarının dayanıklılık süresi 2 saat olarak belirtilmektedir. 20 dakikanın akabinde 120 dakika içerisinde cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.
 • Tek başımıza test ederken bayandan az sıvı geleceğinden dolayı bekleme süresini 20 dakika yerine 60 dakikaya çıkartabilirsiniz.
 • Ön sevişme süresi ne kadar fazla tutulursa ürün o kadar iyi erime yapacak ve güzel sonuç verecektir.
 • Tampon kullanılması firmamız tarafından kesinlikle tavsiye edilmiştir.
 • Son 1 yıl içerisinde birden fazla ilişki olduysa daraltıcı krem kullanımı tavsiye edilmektedir.
 • Kullanımından önce mutlaka operatörlerimizden detaylı kullanım bilgisi almanızı tavsiye ediyoruz.
 • Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır sorusuna daha ayrıntılı cevaplar istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

139 Comments

Add a Comment
 1. Kullananlar yardımcı olabilirmi bende sipariş verdim bilgi istyrm lütfenn çok acilll

  1. nasil etkisini gördünüz mu

   1. Çok harika birşey 1 yıl kadar oldu kullanalı çok mutlu bir birlikteliğim var.

    1. gulser Hanım benim de çok ihtiyacım var Bana yardımcı olursanız çok sevinirim Lütfen bana cevap verir

     1. Hangi ilden bana bilgi verin nasıl kullanacam uygun olsanız numaranızı yollayın ciddi anlamda sorunum var

    2. Cidden işe yarıyor mu

  2. Bugün yapay kızlık zarı elime ulaştı ve hemen test ettim. Sonuç gerçekten ayırt edilemeyecek şekilde güzel.

   1. Gerçekten sonuç veriyor mu kesin guvenebirmiyiz

   2. Nasıl test ettiğiniz anlatabilirmisiniz yapay zari taktik tan sonra nasıl test ettin

   3. nasıl yani ? ilişkiye girdiğinizde kan geldimi ?

   4. Nereden aldınız

  3. Canım ben 4 yıl önce bu siteden yapay kızlık zarı alarak kullandım ve şuan çocuğum var. Eski günlerimi anmak için ziyaret etmiştim senin yorumunu görünce dayanamayıp cevap yazayım dedim. Çok başarılı bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.

  4. Banada acil yardim lazim

 2. Tabi ki Bahar Hanım. Büyün dünya ülkelerine gönderebiliyoruz.

  1. Canımm bana yardımcı olurmusun tamponsuz faydası olurmu

   1. Tamponlu ne gibi faydası olacak peki tamponda belli olmuyormu biraz aydınlatsanız?

  2. Merhaba Merve Hanim. Ben ISVECTEN yaziyorum. Su yapar kizlik zarini nasil siparis ede bilirim? Lutfen bana cevap verin Merve hanim

 3. Daraltıcı krem gönderiyor musunuz bu ürünle birlikte sadece 1 defa birlikte olmama rağmen anlaşılacak diye çok korkuyorum

  1. Sipariş sayfasından daraltıcı kremi seçtiğinizde gönderilmektedir Özlem Hanım. 1 defa ilişkiye girdiğinizde genişleme anlaşılmaz olup, kullanmanıza gerek yoktur.

   1. selam merve hanim ben kullandim bi gun daraltici krem. biraz yakdi normalmi acaba

  2. Bn kimseyle birlikte olmadm ama yine insan korkuyor ya kan qelmesse diye bekaret testi yapabilirmiyim acaba bilqi verirmisinz

 4. Daha önce ilişkiye girmiştim fakat 5 6 aydır girmiyorum daraltıcı krem almama gerek var mı bir de ilişki sırasında bu jelatinin partner tarafından fark edilme durumu olur mu sonrasında bu jelatin nasıl temizleniyor

  1. Son 1 yıl içerisinde ilişkiye girmiş olan herkese daraltıcı kremi tavsiye ediyoruz Erva Hanım. Jelatin yerleştirildikten sonra eriyip sıvılara kan yoğunluğunu veriyor. Yani içeride katı bir şekilde kalmıyor.

 5. Merhaba iyi akşamlar bende 3 sene önce bir iliski yasadim talihsizlik oldu 2 defa falan girdim ama 3 senedir iliskiye girmedim bu yapay kızlık zarini ne zman yapmam gerekiyor 1 sene sonra falan evlenicem o gün mu yapmam gerekiyor bilgi alabilirmiyim

  1. Yapay kızlık zarı ilişkinin hemen öncesinde yerleştirilen bir üründür. Şimdi alıp 1 yıl saklayıp ilişki esnasında kullanabilirsin. Kullanımı ile ilgili olarak sitemizden veya canlı destek bölümümüzden detaylı bilgi alabilirsin.

   1. Merve hanım ilişkiden ne kadar önce yerleştirme iz gerekiyo

    1. Birleşmeden 20 dakika önce kullanılması yeterli olmaktadır.

 6. Bana bu resimdeki gibi jelatinin içinde gelmedi ama minik bisey geldi ve benim son şansım insallah dediginiz gibi olur

  1. Merhabalar Merve, ürünümüz tırnak büyüklüğünde bir üründür. Daha fazla olması zaten mantığa ters çünkü genital bölge içerisine yerleştiriyorsun. Hiç merak etme zaten test ürününü denediysen sonucu görüp için rahatlamıştır 🙂

 7. Merve hanım daraltıcı krem hakkında bilgi verirmisiniz fiyatı nedir bide sipariş verdiğimde eve gelmesini istemiyorum

  1. Merhabalar Özlem, son 1 yıl içerisinde birden fazla cinsel birlikteliğin olduysa daraltıcı kremi mutlaka tavsiye etmekteyiz. 2017 yılı itibariyle daraltıcı krem fiyatımız 75 TL’dir. Evine gelmesini istemiyorsan, sipariş sayfasında adres kısmına il ve ilçe yazıp kargodan almak istiyorum diye belirtmen yeterlidir. Sana en yakın kargo şubesine göndeririz ve sen müsait olduğun zaman 2 gün içerisinde şubeden siparişlerini teslim alabilirsin.

   1. Iliski yasadım fakat kan gelmedi muayene oldum kizlik zari saglam dedi .tekrar tekrar denedik ama kan gelmiyo bu urunu alabilir miyim merve h.

    1. Reyhan kızlık zarın esnek olabilir. Bazı bayanların kızlık zarları doğum esnasına kadar yırtılmayabilir. Böyle bir durumda eşin inanmazsa gerekirse doktora beraber gidip kontrol ettirebilirsiniz. Bence masraf etmene gerek yok canım.

 8. Merhaba Diktirmeyi düsünuyordum ama baska sehre gitmem lazim vaktim olmuyor bu yapay kizlik zari daha kolayima geliyor fakat o gece ya yerlestiremezsem bisey olursa dugunden cikarken yerlestirsek erirmi

 9. Merve hanım üründen almak istiyorum ama ön sevisme de bende pek ıslaklık olmuyor ürünün erimesinde sıkıntı olur mu

  1. Ön sevişme süresini uzattıkça ıslaklık artacaktır. Hiç olmazsa zaten penis vajina içerisine teknik olarak giremiyor. Az da olması ürünün erimesi için yeterlidir. Bunu da şu şekilde çözebilirsin, ürünü yerleştirdikten sonra en az 90 dakika ilişkiye girmeden bekle daha sonra gir ve ön sevilmeyi de uzata bildiğin kadar uzat. Bu şekilde güzel sonuç elde edebilirsin.

   1. Merve hanim iyi gunler benimki zorla taciz üzerine oldu ama sadece elle gelen kanama oldu sence bozulmuş mudur ve ben ilişkiye girmedim hic

    1. olmuştur canım büyük ihtimalle kanama geldiyse penisin girmesine gerek yok

 10. Ya zamanında yaptım bi hata yorumlara bakıyorum içim birazda olsa rahatlıyo ama aslı var mı yok mu hala tedirginim yardımcı olur musunuz lütfen

 11. Merhaba. Ben talihsiz bir olay yaşadım bundan 3 sene önce internetten sevdiğini söyleyip evlenecegmizi söyleyip kandırdı sürekli cam açmamı istiyordu. Kısacası ilişkiye girmedim bana bazı sprem buyuklugunde bişey sokturdu fazlada acık değil cok küçük ama kan geldi ve şuan nişanlıyım 4 ay sonra düğünüm var kesin çözüm mü yardım edin lütfen

 12. Erkek arkadaşım parmağı ile bana maturbasyon yaparken ilkin hiç bir şey olmadı lakin tirnaginin içerden tahriş ettiğini kazir gibi olduğunu farkettim ve sonra bir iki damla kadar kırmızı kan geldi ama onan sonra hiç bir kanama olmadı kizligm bozuldu mu acaba

  1. Bu şekilde yorum yapmak maalesef yanıltıcı olacaktır. Kızlık muayenesi yaptırarak sonucu öğrenebilirsiniz.

 13. tampon yazıyor ona gerek varmı acaba urunu aldığımızda ve ek ücreti ne kadar

  1. Doğru kullanım ve başarılı sonuç için tamponu tavsiye etmekteyiz. 2 adet tampon ücreti 25 TL’dir.

 14. Merhaba 4yil önce sevgilimle ilişkiye girdim şimdi ise sekiz aydır beraber olmadık ve şimdi de nisanliyim ewlenmek üzereyim yardım eder mısınız kesin çözüm mu lütfen yardım edin yoksa kafayı yemek üzereyim

 15. Gerdek gecesinde nasıl kullanıcaz nasıl saklıcaz ben şehır dışına gelin gidicem dolayısıyla otelde olucak gerdek gecesi orda nasıl kullanıcam yardımcı olun lütfen Merve hanım

  1. Merhaba Şeyda,
   Yapay zar çok ince ve küçük bir üründür çantanda veya cüzdanında bile saklayabilirsin. Lavaboda 3 dakika içerisinde yerleştirebilirsin. İlk ürünü test ettiğinde zaten ne kadar kolay olduğunu anlayacaksın.

 16. Merhaba
  Peki cinsel birlesme oncesi oral seks yapildiginda herhangi bir sorun olur mu neticede islaklik olacak? Acaba urune zarar verir mi? On sevismede dokunma oksama vs oldugunda neticede vajinada biraz islanma olacak urun icin bir zarari olur mu
  Kesin sonuc sagliyor mu ürün? Neticede o gece ikinci bir sans olmayacak ve kesin sonuc saglanmadiginda cok kotu sonuclar doguracaktir

  1. Merve hanım bi sorum olacaktı

 17. Ben 4 yıl önce tahlissiz olay yaşadım kaçırıldı ve saldırdılar bana ve düğünüm olacak yakinda ama dikimi için param yok gerçekten işe yariyormu alsam bir sorun falan olur mu ilk gecede

 18. Merhaba. Yapay kizlik zari, ve daraltici krem birlikde ne kadar ediyor. Fiyatini yazarmisiniz lutfen. Ve daraltici kremi kac gun kullanmak lazim

  1. Yapay kızlık zarı fiyatımız 199 TL, vajina daraltıcı kremimiz 75 TL’dir Feride Hanım. Daraltıcı kremi 1 sefer kullandığınız zaman 24 saat etki eder. 1 ay düzenli olarak kullanıldığı zaman ise kalıcı olarak etki etmektedir.

   1. Merve hanım size nasıl ulasabilrz

    1. Canım 0552 670 12 20 numaralı telefon üzerinden whatsaptan bana yazabilirsin veya canlı destek üzerinden mesaj atarsan gün içerisinde çoğu zaman buradayım.

 19. Bu ürünün içerisinde kan mı var hastalık faşan bulaşırsa ya ?

  1. Hayır efendim. Yapay kuru kan tanecikleri bulunmaktadır. İnsan kanı bulunmaz kesinlikle.

 20. Merhaba ben bir kere ilişkiye girdim ama kan gelmedi.Korkuyorum yine de nişanlandim bide. Ha bu arada yapay kızlık zarını ilişkiden kaç saat veya dakika önce yerleştirmemiz lazım. Fark edilmez demi. Peki o yapay zar patlayinca tekrar çıkarcaz mı bana yardım edin

 21. Belli oluyormu takıldıgında

 22. Merhaba merve hanım yorumları okudum fakat emin olamadım kesin sonuç elde edermiyiz lütfen yardımcı olun

 23. Yapay zarı cikartiyormuyuz bilgi alabilirmiyim

  1. Çıkartacak bir ürün kalmamaktadır. Ürün sıvı hale geçip müdahale anında tamamen akmaktadır. İlişkiden sonra hijyen açısından temizleyebilirsiniz.

 24. Merve hanım iyi akşamlar 3 4 defa birlikte oldum ilk birlikte olduğumda doktora gittiğimde esnek dedi doktor ve kan falan gelmedi ve baya geniş olduğunu söyledi partnerim şimdi ise düzenli bir ilişkim var ciddi düşünüyor bu daraltıcı kremin gerçekten faydası oluyor mu yani tecrübeli karşı taraf kullanacağım ürünü anlar mı endişe üzerindeyim hep güvenip sipariş vermek istiyorum ama diktirme yapcam ama onada cesaret edemedim

  1. Merhabalar Yüşa. Eğer kızlık zarın esnek ise ne dikim yapmana gerek var ne de yapay kızlık zarı kullanmana. Kan gelmese bile doktor muayenesine gittiğin zaman esnek olduğunu kanıtlayabilirsin. Vajina daraltıcı kremi 1 ay boyunca kullandığın zaman ilk günkü haline geleceğinden emin olabilirsin. Tek sefer kullandığın zaman ise 24 saat daraltıcı etkisini gösterecektir.

 25. Merhaba ben 4 yıl önce cinsel istismara uğradım bakireliğimi kaybettim şimdi uzakta sevgilim var ona esnek olduğu söyledim oda buna sevindi ve birlikte olduk e malum kan gelmedi şimdi ise kafasında soru işareti olduğunu muayene ettirmek istediğini söylüyor esnek olmadığı anlaşılır mı şimdi ben bundan alsam tekrar nasıl inandırabilirim durumu açıklayamıyorum

  1. Merhabalar Kübra, eğer daha önce kızlık zarınızda yırtılma olduysa esnek olmadığı muayenede anlaşılacaktır. Malumun üzere her bayanın kızlık zarı girdiği ilk ilişkide bozulmayabilir. Yapay kızlık zarı kullanarak ilişkide kan geldiği zaman yırtıldığını belirtirsin ve muayeneye gerek kalmayabilir.

 26. Merhaba merwe hanım ben daraltıcı krem almak istiyorum yalnız soyle bı durumum var ıkı GUN once iliskı yasadım genişleme olmustur tekrar dan bı iliski yasadıgımda daraltıcı krem kullansam hemen etkı gosterir mı sankı hıc yapmamışım gbi dar olur mu

 27. Merhaba merve hanim bisi sorcam ama, simdi kizlik zarini taktiktan 1 saat sonra dusa girersem sıkıntı olur mu.dustan bi yarim saat sonra iliskiye girersem sorun yasarmiyim.kizlik zari kendiliginden akar mi o surede..

 28. Bende aldım ilk defa kullanıcam içinde iki tane ipli birşey var onlar ne işe yarıyor ve bir sorun çıkmaz dimi o geceyi huzurla atlatırım dimi

 29. Urun kendiliginden eriyip akarmi yoksa urun etkiye tepki mi yapar

 30. Merve hanim ben ariyorum ama kimse cevap vermiyorlar cok acil sipariş vermem lazim 29 eylülde dügünüm var yardimci olun bana

  1. Merhabalar Ayşe. Gece 5’te aramışın canım sabah 8’de de sana dönülmüş. Gece 3 sabah 8 arası çalışmıyoruz 🙂

 31. Merve hanım ilk kan gelsinde renginden yapay olduğu anlaşılır mı ve ilk içerisine taktığında dışardan belli olurmu birde girmeye çalışırken hemen gelirmı cvp lütfen

  1. Merhabalar Serap, yapay kızlık kanı rengi, bekaret kanından kesinlikle ayırt edilemeyecek şekildedir. Genital bölge içerisine yerleştirildiği zaman dışarıdan gözle görülemez zaten ince ve küçük bir üründür. Erkek müdahale yaptığı zaman da hemen akmaya başlayacaktır. Zaten bu bahsettiklerimizi test ürününde kendin de görebileceksin.

 32. Mrb ben 6-7 kez iliskiye girdim 1 yil icersinde bir jinekolojiye gittigimde zarin esnek dogum aninda yirtilir desi bunu nisanlima belirttim ama o inanmadi kan gelmezse olmaz bir iki damlada olsa kan gelecek dedi sizce bu yapay kizlik zari ise yariyor mu yada esnek zar oldugu icn ne kadar iliskiye girilsede doktor anlamaz degil mi bana bu konuda fikir verebilirmsniz siz olaydinz napardiniz ?

 33. Yapay kizlik zariyla ilgili tam bilgi alabilirmiyim.nasil yerlestiriliyor nasil kan rengide olup hemen tikandiginda geciyor mu ?

 34. Merve hanım erkek müdahale etti kan yatağa dökülür mu yoksa erkeğin penisinde kalırmı yani penisi içerideyken kanın boşandığı gorebilirmiyiz

 35. Kullanımı çok basit kızlar. Ben size kullanmıs birisi olarak anlatayım. İlk önce yatak odasına geçtik ve gelinliği çıkardım. Eşimden lavaboya gitmek için izin istedim ve o sırada zarı yerleştirdim. yaklaşık 20 dakika oyalandık. eşim namaz filan kıldı derken yarım saat oldu. Ama ben nasıl heyecanlıyım anlatamam size herneyse ondan sonra geldi içeriye. Yaklaşık 10 dakika kadar filan ön sevişme yaptık ve ilişkiye girdik. Ben tam eşim aletini sokarken dua ediyorum içimden Allah m nolur kan gelsin diye yoksa esnek filan diyip geçiştirecem. Daha sonra da zatgen ay çok acıyor alamıyorum filan diye numara yaptım baya inandı ve içime giriş yaptı. yaklaşık bir 5 sn sonra kan gibi sıvı geldi hemen bende toparlandım temizlenmek için izin istedim ve odadan kaçtım. Anlayacağınız sorunsuz bir şekilde o geceyi atlattım. Hepinize tavsiye ederim gerçekten ama gerçekten işe yarayan bir ürün çok teşekkür ederim.

  1. Benim içimi nasıl rahatlattiginizı anlatamam ya allah razı olsun bu yaziyi yazdığınız için bu arada nereye akıttığınız yani yatağa mi aktı

  2. Öbür tarafta nasıl saklayacaksın sen başkasıyla ilişkiye gir sonra evlen kandır o masum adamı

 36. Jinekolaga gidip kontrol ettirmek istiyorum ama adli islem falan yapar mi korkuyorum reşit im ama sorun oluyo mu bilgi verebilir misiniz

  1. Kendiniz gibi kontrol ettirirseniz herhangi bir sorun olmayacaktır Elif Hanım.

 37. Ben iki yıldır cinsel ilki yaşıyorum bu daralıyor kremi kullandım ise yara mi

 38. Biride cıkıp merak etmemiş bu seyi vajinaya yerleştirdikten sonra hadi kanamada oldu geri nasıl cıkıyor içine kacmaz mı?

  1. Sayın müşterimiz, yerleştirildikten sonra ürün eriyor ve katı herhangi bir şey kalmıyor. Daha sonra en ufak müdahale de kendisini dışarıya atmaktadır. Yani içeriye doğru gitme ihtimali bulunmamaktadır.

 39. Ben de kullandım. Boyanın rengi kandan ayırt edilmiyor ve kızlık kanı gibi akıyor beğendim açıkçası.

 40. Peki Merve hanım daha sonra o leke yikamadigimiz sürece kalirmi yoksa ucarmi?

  1. Çarşaftan yıkanmadığı zaman aynı kan gibi kalır uçma kaybolma yapmamaktadır.

 41. Ürün geldi öncelikle teşekkür ederim mektup zarfı içerisinde göndermissiniz. İlk deneme olarak bir tanesini yakın bir arkadaşımla denedim herhangi bir şekilde sorun yaşamadım. İnşaallah ilk geceyide bu şekilde sorunsuz atlatırım.

 42. Yapay kızlık zarını herkese tavsiye ederim ben kullandım valla hayatım kurtuldu inanın gerçekten aynı bakire gibi oluyorsunuz ve eşiniz anlamıyor çok sıkıntılar çektim depresyona girdim ameliyat olmaktan çok korktum olamadım kesinlikle maddi imkanınız olsa bile deneyin derim maddi imkanı olmayan varsa da bana ulaşabilir yardımcı olurum yeterki yaşadığım sıkıntıları başka birisi yaşamasın

  1. Zeliha hanım aynı durumdayım yorumunuzu şimdi okudum. Maddiyattan dolayı ameliyat olamıyorum ama bu da işe yarar mı çok tedirginim

  2. Zeliha bana yardımcı olurmusun. Cok zor durumdayım yaa lütfen. Bir sekilde irtibata gecmek istiyorum senle

  3. Bana yardımcı olur musunuz 67 gün sonra düğünüm var ve kızlık zarım yırtıldı ve maddi durumum yok ?

  4. Bana yardım edebilir misiniz

  5. Zeliha hanım bana yardımcı olabilir msnz bn öğrenciyim ve maddi sıkıntıdan dolayı hiç bişey yapamıorum mahvoldum sürekli intihara kalkıorum bıktm yaşamak istemiyorum sözlüyüm şurda haziran temmuz gibi düğünüm var çok çaresizim kimse bilmediği için kimseden maddi anlamda yardım isteyemiyorum sizde böyle yazınca bi sormak istedim yardım edebilir msnz bana az da olsa çok sor durumdayım evleneceğim insanok iyi çok seviyo beni çok değer verio onu bu şekilde mahvep üzemem kii onun suçu nee ????????????

  6. Zeliha hanım slm ben maddi sıkıntıdan alamıyorum ve basım müthiş dertte

  7. Merhaba Zeliha hanım carsaftan çıktımı kan en çok ta carsaftan çıkmasından korkuyorum bilgi verirmisiniz

  8. Bana yardımcı olabilirmisiniz

 43. Siparis edildiqinde iki tane yapay kızlık zarı geliyor ya ikisi icinde ayrı ayrı tampon almak gerekiyor mu ?

  1. hayır efendim 2 adet tampon gönderiyoruz

 44. Yapay zarı yerleştrdrdkten sonra içe kaçma gbi söz konusu olurmu ?

  1. Hayır Ela Hanım, yerleştirdikten sonra erimeye başlar ve müdahale olduğunda da dışarıya akar. Örneğin genital bölgeden gelen akıntı hiç içeride kalır mı vajina sürekli dışarıya atma meyillidir.

   1. Merve hanım vajinanin ilk basts acik olmasini nasi sagliycaz ürünü koymak icin

    1. Canım seninle bu konuyu canlı destek üzerinde görüştük sanırım. Dediklerimi uygula yerleştirirsin rahatlıkla.

 45. Size bir sorum olacak ben daha 16 yaşındayım ama nişanlımı ve bakire değilim aylar önce yanlışlıkla kızlık zarımı bozdum mart ayında düğünün var ve ne yapacağımı bilmiyorum yapay kızlık zarı ise yarar mı gerçekten lütfen bana yardımcı olun

 46. Merhaba bu urun Azərbaycana gətirilir və qiyməti ne kadar?

 47. İyi çalışmalar merve hanım, ürün ne kadar sürede elimde olur bir de tampon yanında ek olarak geliyor mu yoksa onu ayrı mı alıyoruz kullanmasak bir şey olur mu

 48. Merhaba eylüle düğünüm var ve ben almak istiyorum yorumlar tarifler muhtesem düğün sırasında bitimine yakın kızlık zarını yerlestirsem işe yarar mı yoksa etki etmwz mi uzun süre surmasındakendi kendine bozulur mu ne zaman yerlwstirmeliyim yardım eder misiniz

 49. Urune guvenmek istiyorum bi aksilikolsun istemem

 50. Merve hanım sizin izinli olduğunuz gün Hatice hanım yardımcı oldu çok sağ olsun kendisine de teşekkür ederim burdan çok iyi bir şekilde usulüne göre anlattı bende uyguladım deneme ürünü başarıyla sonuçlandı kan gibi aktı gitti ben bile inanacaktım nerdeyse. İnşaallah gerdek gecesindede aynı şekilde olur

 51. Kullanımı gerçekten çok basitmiş korktuğumuz gibi değil kızlar test edince anlayabiliyorsunuz

  1. Sultan sana nasıl ulasabilirim acaba.

 52. Herkes hata yapar kimi bilerek kimi bilmeden ama önemli olan aklımızın başına gelmesi tesadüfen sitelerden dolaşırken yapay kızlık zarı diye bir yorum okudum araştırdım merve hanımın sitesiyle karşılaştım sipariş vermeden önce merve hanımla konuştum ikna oldum ve sipariş verdim ilk denememde merve hanımdan yardim almadığım için başarısız oldum daha sonra merve hanımın yardımıyla bir daha denedim denemem güzeldi inşallah gerdek gecemde güzel geçecek öyle umuyorum herşey için çok teşekkür ederim merve hanım iyiki tanımışım sizi ilginiz içinde ayrı teşekkür ederim bayanlar kesinlikle tavsiye ediyorum almalısınız tabiki içinizde şüphe olacaktır ama deneyince bütün şüphelerinizden kurtulacaksınız aldığınız da denerken merve hanımla denemenizi tavsiye ediyorum kendiniz denerseniz olumsuz ola bilir o yüzden kendinizi kötü hissedersiniz fakat merve hanımla denerseniz bilgili bir şekilde yapmış olursunuz ve olumlu sonuçlar alırsınız kullanımı da çok kolay ??

 53. Kullanımına özellikle dikkat edin derim en önemlisi orda bence merve hanımdan destek almayı kesinlikle unutmayın derim. Merve hanım sayesinde hayatım kurtuldu. Yeni bir sayfa açtım kendime

 54. Yapay kızlık zarı kullanımı çok basit kızlar. İlk önce tamponla temizleyip kuruluyorsunuz. Daha sonra serçe parmağınızla ürünü koyuyorz ve 20 dakika bekliyporuz. 30 dakikada olabilir daha sonra ön sevişme ve ilişki. Kan gibi akıp gidiyor 🙂

 55. Yardımcı olurmusunuz bana

 56. Lütfen bana yardimci olurmusunuz

 57. Gercekden ise yariyormu lutfen yardimci olun

 58. ABLA NUMARA YURTDIŞI NUMARASİ YA ARICAM AMA TEDİRGİN OLUYORUM FATURAM AŞICAK DİYE

  1. Merhabalar Deniz, numaramız yurt dışı değil sabit hat numarasıdır. 0850’li hatları dikkat edersen bankalar falan da kullanır. Ama yine de tedirginim diyorsan 0531 616 9883 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsin.

 59. Merhaba;
  Ürünü aldim lakim henüz kullanma imkanim olmadi iki ay sonra düğünüm var,
  *kullanm seklini anlatr msnz kesin kanama olur degil mi?
  *tampon kullanmayınca yine de kanama olur mu?
  *oral seks ve oksama vs gibi ön sevisme yapildiginda yapay kizlik zari islaklik sebebiyle erir mi?
  *ozellikle, uzun suren oral seksten dolayi zarda penis girmeden erime olur mu?

 60. Merhabalar. Benim erkek arkadaşım benim çok zorladı İlişi için istemedim sen bozuksun dedi hayır dedim inanmadi zorla parmak soktu kan gelmedi ama tedirginim bu ürün ne kadar etkili? Nasıl takıcam resim video var mı acaba ? Henüz Küçüğüm ama korkuyorum bozulmuşmudur diye

 61. 2 ay sonra düğünüm var ve kızlık zarım yırtıldı ve maddi durumum yok almam lazim bu ürünü yardım edin bana lutfen

 62. Merhabalar yapay kızlık. Zarının olduğu şeffaf şey ilişki sırasında belli olmuyor mu? Nereye gidiyor bu şeffaf şey?

 63. 4 yıl önce bir kez birlikteliğim oldu kan geldi ama bekaretim mi yoksa sürtünmeden dolayı mı geldi bilmiyorum şimdi evleniyorum bakiremiyim değil miyim bilmiyorum bu ürünü kullanmam doğru olur mu ?

 64. Merve hanım cocuklugumda yasamış oldugum talihsiz bir olay yüzünden kızlıgımı kaybettim, bir ay sonra düğünüm var uykularım kaçıyor ne yapıcam bilmiyorum. Görsellerden baktığımızda . şeffaf şeyin içinde kırmızı kan birikintisi var onu nasl yerlestiricez ben hayatta beceremem evde sizinle canlı yayın yapcagım bir ortamda yok bana lütfen yardımcı olun

 65. Merve hanım taktık mesala ama o an birliktelik olmadı iki saat içerisinde erimez diyorsunuz peki öyle kalacak mı yoksa biz kendimiz cıkarıcakmıyız

 66. ben şahsen çok memnun kaldım parasını ödediğim istediğim ürünleri göndermişler. Ayrıca hediyesi de vardı.

 67. ürün kaç gün içerisinde elimizde olur

  1. En geç 1-2 iş günü içerisinde elinizde olur canım.

 68. merve hanım merhabalar sizinle ne zman görüşebilirim yapay bekaret zarını kullanınca karşı taraf içerde bişey olduğu hisseder mi yapay kanamanın rengi aynı gerçek kan gibi oluyor mu bunları öğrenmek istiyorum size nasıl ne zaman ulaşabilirim??

 69. ben bekaret zarımdan emin değildim muayene olmayada çekiniyodum araştırırken bu siteyi buldum merve hanımla görüştüğümde durumumu söyledim suni kan kullanabileceğimi söyledi kendi bekaret zarımın olup olmadığından emin olmadığımız için ona göre kullanım şekli verdi verdiği kullanıma göre ilişki öncesi kullandığımda bekaret zarı kanamasımıydı yoksa yapay kanamamıydı onu bile fark edemedim iyi ki kullanmışım

 70. biz türkiyenin doğusunda yaşıyoruz eşimle daha önce ilişkiye girmiştik ama malesefki burda çarşaf olayı devam etmekte buna çözüm olarak yapay bekaret zarı diye bişey duyduk ve bu siteye denk geldik sağolsun bütün çalışanlar yardımcı oldu eşim ile birlikte merve hanımın vermiş olduğu kullanıma göre çarşafta yapay kanı kullandık bu suni kan sayesinde ailelerimizin içi rahat etti hepinizden Allah razı olsun

 71. ben bekaret kanaması için ürününüzü aldım merve hanımın yardımlarıyla deneme ürününde nasıl kullanılması gerektğini öğrendim ilk kullanımda bile yapay kan olduğu belli değildi sonrasında merve hanımın bana özel verdiği kullanım talimatlarıyla ilişkide bekaret zarı kanama etkisini birebir aldım tüm çalışanlarınızdan Allah razı olsun şuan çok mutlu bir evliliğim var :):)

 72. suni kanama için gezmediğim site kalmadı 3 ay boyunca tek tek bütün sitelerle konuştum hiçbirisinde bahsettikleri gibi bayan bir çalışana rastlamadım. bi tek bu sitede zeynep hanım ve merve hanım olduğu söylendi yine inanmamıştım ama merve hanımın kendisiyle birebir konuşunca inandım ve bekaret zarı siparişini verdim deneme ürününü kullandım denemedeki suni kanama başarılıydı sabırsızlıkla ilişki öncesi kullanım için bekliyorum. size çok teşekkür ederim sayenizde aklımda hiçbir soru işareti kalmadı içim çok rahat

 73. Diğer yapay kızlık zarlarının kullanımı ile sizinkini arasında ki fark ney? Bundan önce virginia care kullandım ancak hiç bir işe yaramadı, elimde boya gibi kaldı. Dün sizin ürününüzü sizin dediğiniz şekilde kullandım, anlaşılmayacak şekilde kan gibi akıp gitti.

 74. Kızlar ürününün kullanımı söylenilenden daha kolay emin olabilirsiniz, zaten Merve abla da size sonuna kadar yardımcı oluyor. Ben kullanmadan önce Whatsapp yazdım bilgi istedim yardımcı oldu. Hiç bir şekilde fark edilmiyor, korkmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

 75. Ürünü aldım henüz kullanmadım ve kuru kan tozu var kan değil

  1. Evet Aslı Hanım, ürünümüz bayandan gelen sıvılar ile kan şeklini almaktadır.

 76. Eşinize rezil olmayacaksaniz başkasiyla ilişki yasamayin arkadaşim hesabini verirsiniz bunun-da ni tolka bu dunyaya obur dunyaya-da hesap vereceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.