Yapay Kızlık Zarı Nerede Satılır

Kızlık zarı dikimine alternatif olan yapay kızlık zarını duyan her kadın, anlık olarak yaşadığı psikolojik baskından kurtulduğunu zanneder. Ancak daha sonra bu yapay zarın nerede satıldığını konusunda araştırma içerisine girince işin açığı hangi siteye güveneceğini şaşırır. Çünkü piyasada sahte yapay kızlık zarı satan birden fazla firma bulunmaktadır ve bunların çoğu da reklam vererek yada form sitelerinde karalama kampanyası oluşturarak ile en iyi yapay zarın kendi sitelerinde satıldıklarını iddia ederler. Peki bu firmalar arasında hangisinin orijinal ürün sattığını, hangilerinin ise insanları dolandırdıklarını gelin hep beraber tespit edelim.

yapay kızlık zarı satan en iyi site

Yapay kızlık zarı en çok nerede satılır?

Bekaretini kaybetmiş kızlara umut ışığı olan yapay zarlar, sadece İnternet üzerinde satılmaktadır. Toplumumuzun yapı gereği bu tarz cinsel içerikli ürünleri eczanelerde bulmak neredeyse imkansızdır diyebiliriz. Çünkü eczaneler Bakanlık denetimi altında oldukları için, bu tarz bekaret hilelerine kolay kolay göz yummazlar. Bundan ötürü satışı sadece İnternet sektöründe devam etmektedir.

Google arama motorlarına yapay kızlık zarı nerede satılır diye yazdığımız zaman sizin karşınıza farklı markalar adı altında birden fazla web sitesi çıkmaktadır. Bu siteleri incelediğimiz ama ise, en çok bekarethapi.com, bekaretzari.com ve sahtekizlik.com sitelerinde satıldığı görülmektedir.

İnternet’te satılan yapay kızlık zarlarının zararları 

Kızlık zarı tamiri görevi gören yapay zarın kullanımında herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Sadece orijinal olmayan yapay kızlık zarları satın alındığı zaman vajina içerisinde erimemekte ve insan vücuduna bulaşmaktadır. Bunun sonunda verdiğiniz para boşa gitmekte kısaca dolandırılmış olmaktasınız.

Bizim sizlere verebileceğimiz en iyi tavsiye, japon malı yapay kızlık zarı satın almanızdır. Deneyim ve tecrübelere göre en az şikayet alan ürün olduğu için mağduriyet yaşamanız oldukça düşüktür. 2011 yılında Türkiye’ye Merve Mutlu vasıtası ile getirilmiştir. İnternet’te satılan yapay zarlar arasında da en güvenilir site olarak bilinmektedir.

En zararsız yapay kızlık zarı sitesi: https://www.bekaretzari.com/

Makale Özeti; 

Bilgilendirme amaçlı yazdığımız yapay kızlık zarı nerede satılır yazımızın sonuna gelirken, zararlarına da biraz değinmeden geçmek istemedik. Çünkü kadınların ilk defa duyduğu ve ümit bağladığı bir üründür. Bu zarlar hijyenik ortamda yapılmaz ise, boya gibi insan vücuduna yapışır ve çıkmaz. Sonuç olarak hiç işe yaramadığı gibi karşınızda ki insanı bakireyim diye hile yaptığınız ortaya çıkar. Halbuki zararı olmayan japon malı ürünler kullanılsa bu tarz sorunlar ile karşılaşılmaz, ilk gecede size bakire görünümü sağlar.

Ürünler bildiğim kadarı ile, Japonya ve Çin’den ithal olarak gelmektedir. Alman ve İngiliz malı diye satılan ürünler tamamen uydurmadır. Böyle bir ürünün Avrupa ülkelerinde satışı yapılmadığı teyit edilmiştir. Türkiye’ye gelen ürünler ise farklı illerden gizli kargolama yapılarak gönderilmektedir. Özellikle Antalya firmaları bu işte öncelikli ve daha tecrübelidir. Tabi her ne kadar İzmir’den yapay kızlık zarı talebi çok olsa da, o şehirde elden teslim almak mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.