Yapay Kızlık Zarı

Yapay kızlık zarı kullanan bayanların kızlık zarı, gerdek gecesi öncesinden bozuk olsa bile ilk gecede sahte kızlık kanaması ile aynı duyguyu yaşayabilirler. Yapay kızlık zarı kullanmak oldukça kolaydır, kullanımı esnasında başkasına bir kişiye ihtiyaç duyulmaz. Japon malı ürünümüzü sipariş verdiğiniz takdirde sizlere 2 adet göndermekteyiz. 1. ürünü gerdek gecesinden önce tek başınıza denemeniz ve tecrübe kazanmanız açısından, diğerini de eşinizle birlikte gerdek gecesi akşamı kullanmanız içindir.

yapay-kızlık-zarı

Yapay kızlık zarı kullananlar isteyerek veya istemeden bekaretini kaybetmiş olsa bile yada gerdek gecesinde kızlığı bozulmuş olsa da sahte kızlık zarı kanı sipariş verdikten sonra bakirelik duygusunu tekrardan yaşayabilmeleri yapay kızlık zarı sayesinde artık mümkün olacaktır. Yani önceden evlenmiş boşanmış dahi olsanız, yapay kizlik zarı ile 5 dakika içerisinde aynı şekilde bekaretinize kavuşabilme imkanına sahip olacaksınız.

Yapay kızlık zarı nedir? 

Yapay kızlık zarı, 1993 yılında Japon bilim adamları tarafından genç yıllarda yapılan hataları telafi etmek ve bunun sonucunda doğacak intihar, ölüm veya psikolojik sıkıntıların önüne geçmek adına üretilmiş, kızlık zarı dikimine alternatif olan üründür. Yapay kızlık zarı, tırnak büyüklüğünde vajina içerisine girebilecek şekilde ufak ve etkili bir üründür. Vajina içerisinde kan akışı sağlar ve karşı tarafa bakire görünümü verir.

Piyasa oldukça farklı sitelerde Çin malı, Alman malı ve Portekiz malı gibi yan sanayi yapay kızlık zarlarının satışı yapılmaktadır. Bunlara kesinlikle aldanmayın ve orijinali olmayan kızlık zarlarını kullandığınız zaman başınıza gelebilecek olayları düşünmeyi ihmal etmeyin. Gerçek kanama görüntüsü veren sahte kızlık zarlarının satışı sadece https://www.bekarethapi.com sitesinde mevcuttur.

yapay-kızlık-zarı-nedir

Yapay kızlık zarı nasıl kullanılır

Yapay kızlık zarı kullanımı hakkında detaylı bilgileri maddeler halinde anlaşılır bir şekilde en uç detayına kadar anlatacağım. Çoğu sitelerde yapay kizlik zarı kullanımı ile ilgili detaylı bilgileri vermemektedirler. İşin ticaretini yapmaktansa biz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak için özen gösteriyoruz. Sizlere yapay kızlık zarının kullanımını detaylı şekilde anlattıktan sonra aklınıza ve mantığınıza yatmayan bir soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz. İşte yapay kızlık zarı nasıl kullanılır, yerleştirilir sorusunun cevabı;

  • Öncelikle yapay kızlık zarının paketini açmadan ürün ile beraber göndereceğimiz tampon ile, vajina içerisini iyice temizleyip kuruluyorsunuz. Vajina içerisini temizleyip kurulamamızda ki amaç, sahte kızlık zarının ilişkiye girmeden önce vajina içerisinden dışarıya doğru kaymasını ve akmasını önlemek içindir.
  • Vajinayı kuruladıktan sonra yapay kızlık zarını serçe parmağınızın ucuyla kan yoğunluğu içinize gelecek şekilde 3-4 cm içeriye koyabilirsiniz. Daha sonra 20 dakika bekleme sürecine geçebilirsin.
  • Bekleme süreci en az 20, en fazla 120 dakikadır.
  • Son olarak ön sevişme yapıp ilişkiye girebilirsiniz. Eşiniz penisini içeriye müdahale ettiği esnada kan gibi dışarıya sıvı akıp gidecektir. Japon malı yapay kızlık zarda bayanlara %100 kanama garantisi verilmektedir.

yapay-kızlık-zarı-nasıl-kullanılır

Yapay kızlık zarı kullandığım anlaşılır mı? 

Kesinlik anlaşılmaz. Yapay kızlık zarı, klinik testler sonucunda kanıtlanmış, satışa sunulmuştur. Gerçek kan görünümüne sahip olan gıda boyasından oluşan kapsülünün denemesini yapıp kullandığınız zaman, anlaşılmayacağı kanaatine sizde varacaksınız. Ancak bunun garantisini sadece sitemizde satılan Japon malı yapay kızlık zarlarında vermekteyiz. Piyasada satılan Çin malı ürünlerin boya olduğu çok belli olmaktadır ve ele avucuna yapışıp 1-2 gün vücuttan çıkmamaktadır. Bu yüzden çoğu bayan yapay kızlık zarı anlaşılırsa eşime karşı çok mahcup olurum ve evliliğim biter düşüncesiyle tedirgin olmaktadır. Endişe edilecek ve korkulacak bir durumun olmadığını bir kez daha belirtmek ister, yapay kızlık zarının anlaşılmayacağına %100 garanti verebiliriz.

yapay-kızlık-zarı-anlaşılır-mı

Hayatının tam manasıyla en zor dönemini geçiren bayanlar için üretilmiş kızlık zarını kullananlar %100 memnundur. Kullanıcı deneyimleri sitemizde mevcuttur. Yapay kizlik zarı kullananların yorumlarını okuyabilir ve yapay kızlık zarı kullanan müşterilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sizlere 7/24 destek sunan Merve Hanıma da canlık destek üzerinden aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Yapay kızlık zarı kullananlar, kullanımını doğru yaptığınız sürece hiç bir şekilde sorun yaşamadıklarını söylemektedirler. Aksi bir durumla karşılatığınız zaman Merve Hanımdan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıyetten sizlerde bu sıkıntılı durumun içerisinden kendinizi kurtardığınız zaman mutlaka yapay kızlık zarı kullananlar ve yorumları bölümünden tecrübelerini veya tavsiyelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

yapay kızlık zarı kullananların-yorumları

Kullanıcı yorumları yapay kızlık zarı için en tetikleyici unsurdur. İlk defa böyle bir ürünün olduğunu duyan bayanlar, kullananlar ile irtibata geçmek istemektedirler. Ancak bu yapay kizlik zarini kullandım diyen bayanlar artık bu kötü durumdan kurtuldukları için artık geriye bakmadan evliliklerine mutlu mesut devam etmektedirler. Bu yüzden yapay kizlik zari kullandım diyen her kadının tecrübelerini bizimle paylaşmaları, aynı durumda olan kızlarımız için yol göstericidir.


Semra hanım Yozgat: Üniversitede yaşadığım ilişki sonrasında çok pişman oldum. Üniversite bittiğinden beridir diktirme param da olmadığı için her gece içim içimi yiyordu. Ailemin yüzüne evlendikten sonra nasıl bakacağımı düşündükçe çıldırıyordum. İnternette ucuza kızlık zarı dikimi yapan doktor ararken bu site ile karşılaştım. Korkarak ürünü aldım fakat hiç de korkmamam gerektiğini kargo geldiğinde anladım. Dedikleri gibi evrak şeklinde elime ulaşmıştı. Dün yapay zarı kullandım gerçekten harika sonucu var. Fark edilmeyecek birşey bu. İnşallah bende diğer kullanıcılar gibi eşimle de kullanacağım.


H.B. Burdur: İlk gecede ben bu yapay kizlik zarini nasıl kullanacağım diye çok korkuyordum, sağ olsun merve hanım bana çok yardımcı oldu. Bana iki tane yapay zar kapsülü göndermiş. Test ürününü gerdek gecesinden önce kullandım ve gerçekten memnun kaldım kan gibi akıp gitti. Evlendiğim zaman ise düğün salonundan geldikten sonra tuvalette yerleştirdim ve 30 dakika sonra yapay kızlık zarını kullandım. Eşim hiç bir şekilde anlamadı çok sevindi bakire olduğum için.


Duygu Z. Erzurum: 2 defa evlendim ve ikisinde de yapay kızlık zarı kullandım. İlk evliliim bazı sebeplerden dolayı ilerlemedi ve yapay kizlik zarina güvenerek 6 ay sonra eşimden ayrıldım. Yaklaşık 1 yıl sonra tekrar Merve hanımla irtibata geçtim, ürünü aynı kargo şubesine sipariş verdim. Toplamda test ürünleri ile 4 defa yapay kızlık zarı kullandım ve her defasında aynı sonucu aldım. Allah Merve hanım ve ekibinden razı olsun, hepsine sonsuz şükranlarımız sunuyorum.

Yapay kızlık zarı eczanelerde bulunur mu?

Eczanelerde yapay kızlık zarı maalesef satılmamaktadır. Bu tür ürünlerin cinsel sağlık merkezlerinde satılması Bakanlık tarafından uygun görülmektedir. Toplumumuz gereğince yapay kizlik zarı kapsülü eczane vb. yerlerde bulmak mümkün olmadığı için sizlere orjinal resmi sitemiz olan bekarethapi.com dan sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Yapay kizlik zari kapsülü ilk defa 2010 yılında ülkemizde satılmaya biz tarafından başlanmıştır. Daha sonra bu yapay kızlık zarı kapsülünün Çin malı, Hollanda malı ve Alman malları piyasaya çıkmaya başlamıştır. Piyasada ki diğer sahte ürünleri alarak hayatınızı riske atmayın. Unutmayın, yapay kızlık zarı eczanelerde ve diğer sağlık kuruluşlarında satılmamaktadır.

Yapay kızlık zarı kurucusu Merve hanım kimdir?

Türkiye’de ilk ve tek yapay kizlik zarı kurucusu olan Merve Betül Mutlu doğma büyüme Antalya’lıdır. Genç yıllarda yapılan bazı hatalar sonucunda bekaretini kaybeden bayanlar için 1993 yılında Japonya’da icat edilen yapay kizlik zari kapsülünü ülkemize getirmeyi başarmıştır. 8 yıldır yapay kızlık zarını 100 bin kullanıcıya ulaştıran Merve hanım, bu alanda Türkiye’de ilk ve tek başarılı satıcı ünvanına sahiptir. 2004 yılı Akdeniz Üniversitesi sağlık meslek yüksek okulundan mezun olan Merve hanım. 6 yıl boyunca İzmir’de özel bir klinikte kadın doğum uzmanı asistanlığı yapmıştır, 2010 yılından itibaren de Japon malı yapay kizlik zari satışını gerçekleştirmektedir. Unutmayın 8 yıldır yapay kızlık zarı kullandım ve evliliğime devam ediyorum diyenlerin tek adresi bekarethapi.com dur.

Yapay kizlik zarini güvenle sipariş verebilirsiniz 

Genel olarak müşterilerimizin ürün ile ilgili aklına takılan soruların cevabını aldıktan sonra siparişim nasıl gelecek kaygısına düşmektedir. Ürünümüzü size getiren kargo görevlisi kesinlikle içeriğini bilmemektedir. Sipariş vermiş olduğunuz ürün kapalı kargo poşetinde evrak şeklinde üzerinde firma ve ürün ismi yazmadan sadece siparişte isim verilen şahıslara teslim edilmektedir.

Nasıl satın alabilirim? 

Müşteri temsilcilerimizle 0505 239 5653 numaralı telefon üzerinden sesli olarak konuşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Canlı destek bölümünden veya sipariş formu kısmından da görüşme yapmadan sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ödemeleri ise kapıda ödeme, havale veya kredi kartı olmak üzere kapınızda veya kargo şubesinde gizli kargo ile yapabilirsiniz,

3 Comments

Add a Comment
  1. Yapay kızlık zarı kullanımı çok basit kızlar. İlk önce tamponla temizleyip kuruluyorsunuz. Daha sonra serçe parmağınızla ürünü koyuyorz ve 20 dakika bekliyporuz. 30 dakikada olabilir daha sonra ön sevişme ve ilişki. Kan gibi akıp gidiyor telaşlanacak bir durum yok yani 🙂

    1. peki tamponda pakete dahil mi yoksa ayrımı alınıyor. bide tamponsuz kullanılsa olmuyormu

  2. Yapay kızlık zarı satın almak istiyorum merve hanım banada yardımcı olur musunuz çok zor durumdayım tek çıkar yolum yapay kızlık zarı ne yapacağımı bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.